Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebowałbym dokładniejsze info,najlepiej obrazek ;)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

obudz sie :D

zazwyczaj powinno sie isc do przodu, ale w Twoim przypadku cofnij sie do poprzedniej strony :D

Opublikowano

:grin:

Wczesniej nie wyświetlało sie foto :)

Opublikowano

Koledzy do kogo można uderzyć na sprawdzenie napędu pompy oleju w okolicach Dąbrowy Górniczej, Katowic?? Zbliża się wymiana oleju to bym zajrzał co tam się dzieje.

Opublikowano
  • Autor

W Orzeszu do kolegi djim, jego brat to robi na bieżąco.

Opublikowano

Właśnie robiłem tam geometrię i wszystko ok, Fajni ludzie :) zależy mi generalnie żeby to ogarnąć w jeden dzień jeśli będzie wszystko ok.

Opublikowano
  • Autor

To zadzwoń i zapytaj Piotrka :wink:


Pany czekam na foty, MAT1000 :hi:

Opublikowano

Pany kto ma rns leda bez logo audi? ?

Opublikowano

Panowie wymieniłem fotele na full elktryke i ustawiając fotel poszedł mi bezpiecznik. Wiecie który to i na jaki podmienić??

Opublikowano

Od ledzwi jest pod mce. Trzeba zrzucic oslone kolumny kierowniczej

Opublikowano

A dokładnie który i na jaki bo fotel stanął a ja mam za krótkie nogi :(

Czy;li co trzeba całą obudowę kierownicy zrzucać czy tylko osłonę pod kierownicą??

Edytowane przez MaciejK

Opublikowano

Oslone pod kierownica

Ta ze schowkami

4001fc1d77f2775c459472b451d76654.jpg

Metalowy z zielonym przodem

Chyba 30A

Opublikowano

Dziękuję, jutro powalcze.

Swoją drogą zawsze myślałem że full elektryka w fotelu nie jest potrzebna, dziś zmieniam zdanie -SUPER SPRAWA.

Zupełnie inne auto w środku.

Opublikowano

Ale to od ledzwi bezpiecznik. Nie wiem czy od ful elektryki jest ten sam...

Opublikowano

Kostka do elektryki jest ta sama co do lędźwi, więc i bezpiecznik chyba też.


Bezpiecznik zmieniony wszytko hula i lata jak ta lala.

Pojawił się za to inny problem. Sprawdzałem grzanie i fotel pasażera grzeje - d*pa i plecy. Natomiast w fotelu kierowcy grzeją tylko plecy.

Gdzie szukać przyczyny i jak to zrobić.

Jeśli ma to jakieś znaczenie to poprzednie fotele też był grzane więc jak trzeba coś podmienić to mam dawcę (jeśli wszytsko jest P&P).

Opublikowano

Fotele sporty oby dwa komplety?

Opublikowano

Nie teraz mam sporty. Wczesniej zwykle

Edytowane przez MaciejK

Opublikowano
  • Autor

To mata inna, vcdesem sprawdź czy czujnik działa. A jak masz fotele z b7 to trzeba na nich usiąść żeby grzaly.

Opublikowano

Nie wiem w sumie czy ten temat, ale spróbuje ;)

chcę dołożyć do mojej B7 CLH nie ORI kupując odpowiedni moduł na allegro: http://allegro.pl/doswietlanie-drogi-do-domu-z-pilota-audi-a3-a4-hit-i5326320434.html

Dziś kolega powiedział mi, że wystarczy przeprowadzić kodowanie VCDS-em, żeby taką funkcję aktywować.

Czy jest to możliwe? Zależy to jakoś od modułu komfortu?

Dzięki za odpowiedzi ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.