Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje Ci tylko zaslepki prawej przy prawym halogenie

Pany, szczeka mi opadla, silnik jak moj BPW i brak wlotu powietrza po lewej stronie. Icek siedzi jak w ori. Co jest grane?

c3754e7ea7a6e26a953674445cf12dce.jpg

A zdarzaly sie tez takie przypadki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie brakuje :D Zdjęcie tak kiepsko zrobione że prawa strona jest w cieniu. Po prawej stronie mam identyczną maskownice co po lewej. Taka krateczka dość gęsta

.d8a739ccddfa33d3gen.jpg

Tu lepiej widac jak to wygląda

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brakuje :D Zdjęcie tak kiepsko zrobione że prawa strona jest w cieniu. Po prawej stronie mam identyczną maskownice co po lewej. Taka krateczka dość gęsta.

To na bank coś było grzebane bo ori żadnych krateczek nie było. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No foto co pokazałeś to juz wogóle rekord :thumbup1:


Może i było, wiesz jak jest z autami... Chyba że jeszcze na rynek angielski coś szło inaczej, bo ogólem on wyszedł z fabryki na rynek angielski ale z kiera po lewej stronie i gościu go kupił od razu na Francje.... a Potem bylem ja...

Albo inna opcja ktoś założyl z siateczką zeby lisa albo kota nie wciągnąc pod zderzak :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie zrobić :) a w kodach wyposażenia by czegoś o tym nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy pitolicie... w zwykłym zderzaku była zaślepka, w wersji S-line jest kratka z maskownicą imitującą wlot powietrza jeśli jest tylko jeden IC. Nawet S4 które niema IC, ma dwie kratki z maskownicami, a nie zaślepki.

Edytowane przez H4mm3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie Tomaszu odnośnie fot mojej A4 ki które wstawiłem z tymi maskownicami(kratki), to sie cieszyć że tak mam czy wstydzic bo już zgłupiałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie Tomaszu odnośnie fot mojej A4 ki które wstawiłem z tymi maskownicami(kratki), to sie cieszyć że tak mam czy wstydzic bo już zgłupiałem :kwasny:

Jest dobrze, tak powinno być fabrycznie. Z prawej masz imitację wlotu, a z lewej wlot do IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest bo wiemy ze tak musi byc, ale pierwszy lepszy który spojrzy wprost na auto widzi z lewej i z prawej strony identycne kratki które to zasłaniaja to co pod nimi czyli z lewej wlot do IC a z prawej dosłownie nic.

Z tego by wychodziło ze 80% sline'ów jeżdzi bez tych maskownic(kratek)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 80% ale w etce wszystko jest i kratki z maskownicą można zamówić w ASO. Samej maskownicy natomiast nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko wyjaśnione... Nie ukrywam że troche mi ulżyło ;) Dzięki za doprecyzowanie całego tematu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Może i pitolimy ale Wy tu o maskownicach, a gość o siatce w nich, cyt. "taka krateczka dość gęsta", której w ori kratkach nie było, jeśli już to jakaś chińszczyzna. Ową siateczkę widać dobrze na zdjęciu z postu #5216 strona kierowcy.

Chyba, że autor sam już nie wie o czym pisze bo raz o maskownicach, a za chwilę o krateczce na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak czytałem kilkukrotnie od początku, ale, że fotki kiepskie to nie wiadomo o co w końcu chodzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie widzę...

Trzeba było sobie kupić monitor 20" a nie felgi [emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wie o czym pisze... Cały czas mam na mysli tą krateczke która jest na zdjęciu i także póżniej napisałem że zasłania "maskuje" to co jest pod nią, i tez pisałem że to co zasłania to z lewej strony wlot do IC a z drugiej praktycznie nic.

Przynajmniej mam nauczkę na przyszłość lepsze foty wstawiać.

Proszę tu dokładnie widać o co biega

497850d7a11e95a2gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie widzę...

Trzeba było sobie kupić monitor 20" a nie felgi [emoji12]

O to to. :decayed:

Autor wie o czym pisze... Cały czas mam na mysli tą krateczke która jest na zdjęciu i także póżniej napisałem że zasłania "maskuje" to co jest pod nią, i tez pisałem że to co zasłania to z lewej strony wlot do IC a z drugiej praktycznie nic.

Przynajmniej mam nauczkę na przyszłość lepsze foty wstawiać.

Proszę tu dokładnie widać o co biega

497850d7a11e95a2gen.jpg

No więc właśnie, nie pitolimy. ; ) Takiej siateczki na bank nie było ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem więc sie nie kłóce, tak jak wspomniałem to auto było produkowane na rynek angielski, z tym ze ja miałem ori z kierą po odpowiedniej stronie, bo u nich mohą jezdzic tak i tak. być moze na rynek brytyjski coś innego zakładali? :eusathink: nie wiem. Nie mówie ze to nie jest chinszczyzna ale moim zdaniem jak na tandetną podróbke zbyt idealnie spasowana :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spasować takie coś nie problem. Wyciągasz kratkę i docinasz siateczkę. Mocujesz po bokach i do środkowej poprzeczki i siedzi jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...