Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

H4mm3R dziękuje

skoro Ty tam serwisujesz (widząc po galerii na ich stronie) to nie mam się czego obawiać

nie lubię jak ktoś "obcy" coś robi mi przy aucie ...

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

To jest najbardziej pewny warsztat jaki znam, zresztą powołaj się na mnie ;)

Opublikowano

Panowie czy ktoś z was ma dostęp do części z silnika 3.0 tdi BKN albo ASB ??

Chodzi o przelewy wtrysków na lewej głowicy.

Opublikowano

Napisz do Karola ( Pepin ) ma bkn-a i tez mial z tym ostatnio problem

Opublikowano

p5Okeyk.jpg

WG7ol3B.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed:

e73b20c92f3aa19ea89d9bad3c2e0add.jpg

To chyba nie jest zdrowo ;)

Opublikowano

Hej chłopaki :) mam pytanie co może być w a4 b7 2.0tdi BRD, że podczas jazdy świeci sie ikona swiec żarowych? Sa też spadki mocy. W aucie zostal przywrocony soft do ori fabrycznego, zmieniona zregenerowana pompa olejowa, zregenerowane turbo, pompowtryski nowki z akcji serwisowej. A wymieniany byl tez czujnik poziomu oleju na nowy. Teraz doszlo cos nowego tj. Ta ikonka swiec zarowych na desce i sa spadki mocy :/ nie wiem co poradzic dla siostry :(

Opublikowano

eh..siostra napisała z holandii, że auto unieruchomione bo do warsztatu zawiozła, mechanik powiedział, że ktoś kto regenerował turbo zrobił to w pośpiechu i zamontował tak samo, poszła jakaś uszczelka od Turba i jest problem ze znalezieniem oddzielnie takiej uszczelki bo niby jest tylko w zestawach sprzedawana...normalnie porażka :(

Opublikowano
  • Autor

Jaka uszczelka? Przecież przy turbo niema uszczelek.

Opublikowano

to gdzieś obok, silnik cały czarny, przy wciśnieciu gazu przy otwartej mase buchnęło czarnym nagarem :/

Opublikowano

Witam czy do A4 B7 z RNS'e zmieniarka o nr 8E0035111c podejdzie czy potrzebuje inną ? Jak tak to z jakim nr ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Chyba z koncowka D ?

Opublikowano

Mam do kupienia z C dlatego się pytam czy taka będzie o czy potrzebna inna ? Jak tak to jaka ??

Opublikowano

cześć szybkie pytanie, czy do zmiany żarnika w ksenonie od strony kierowcy muszę ściągać zderzak i wykręcić lampę, czy jest jakiś inny sprytny sposób aby to zrobić?

Opublikowano

sprawne raczki dadza rade wymienic zarnik ...

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

Panowie mam taki problem. Kiedy przyspieszam lub odpuszcze gaz(z gorki) sychac cykanie.

Najbardziej slychac podczas jazdy przy ścianie/budynku.

Starałem się to nagrać ale na filmie wyszło strasznie basowo a na żywo tak nie jest.

Cykanie jednostajnie wzrasta wraz z obrotami silnika.

Mam wrażenie że jak były niższe temp na dworze to tego nie było ale może się myle.

https://vimeo.com/129223337

Jakieś pomysły ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ponawiam, może ktoś wymyśli coś mądrego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie jaki preparat polecacie do odgrzybienia klimy??

Co sądzicie o tym http://pro-choice.pl/klima-fresh-lm7629-p-621.html

P.S. podejrzewam że filt kabinowy też trzeba wymienić przy okazji.

Opublikowano
  • Autor

Panowie jaki preparat polecacie do odgrzybienia klimy??

Co sądzicie o tym http://pro-choice.pl/klima-fresh-lm7629-p-621.html

P.S. podejrzewam że filt kabinowy też trzeba wymienić przy okazji.

To lepsze

crc_pianka_do_czyszczenia_klimatyzacji_a

Opublikowano

Ale to wtryskuje w kanał tam gdzie jest filtr przeciwpyłkowy??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.