Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jaki najlepiej włożyć rozrząd do 2.0 BRD?? Pomoże ktoś? Gdzieś na forum ostatnio to czytałem, ale za cholere nie mogę znaleźć tego tematu :facepalm:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niech zgadnę u siebie oczywiście masz wszystko?! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niech zgadnę u siebie oczywiście masz wszystko?! :decayed:

U siebie na wsi nie, bo to idzie ze sklepu z Częstochowy

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315223-oryginalny-rozrzad-zestawy-18-19-20-tdi

Opublikowano

Z Częstochowy to autobusy z pielgrzymkami jeżdżą :decayed:

Opublikowano

Witam potrzebuje namiar na kogoś z forum kto robi DOWNPIPE do A4 B7 2.0 TFSI z 2005 R dam Sobie rękę uciąć że widziałem u kogoś w podpisie ... :decayed:

Opublikowano

Pany jaka jest średnica dolotu w 2.0TDi BRD?

Opublikowano

napisz do kolegi djim

Tomku , dzięki za polecenie. Kuba jest mistrz... I do tego auto jeszcze z tempomaten wyjechało, a siemian już rns-e wkładać chciał. :D pozdrawiam ;-)

Opublikowano
  • Autor

napisz do kolegi djim

Tomku , dzięki za polecenie. Kuba jest mistrz... I do tego auto jeszcze z tempomaten wyjechało, a siemian już rns-e wkładać chciał. :D pozdrawiam ;-)

NMZC ;)

Opublikowano

W dodatku oblukałem twoją, fela gleba miażdzą system! :-) mam nadzieje, że ze stłuczki śladów wkrotce nie bedzie ;)

Opublikowano
  • Autor

W dodatku oblukałem twoją, fela gleba miażdzą system! :-) mam nadzieje, że ze stłuczki śladów wkrotce nie bedzie ;)

Dzięki :decayed: Szybę i tak chciałem wymienić, zderzak i maskę pomalować więc bynajmniej zapłaci za to ubezpieczalnia.

Opublikowano

W dodatku oblukałem twoją, fela gleba miażdzą system! :-) mam nadzieje, że ze stłuczki śladów wkrotce nie bedzie ;)

Dzięki :decayed: Szybę i tak chciałem wymienić, zderzak i maskę pomalować więc bynajmniej zapłaci za to ubezpieczalnia.

Ta ta ta
Opublikowano
  • Autor

W dodatku oblukałem twoją, fela gleba miażdzą system! :-) mam nadzieje, że ze stłuczki śladów wkrotce nie bedzie ;)

Dzięki :decayed: Szybę i tak chciałem wymienić, zderzak i maskę pomalować więc bynajmniej zapłaci za to ubezpieczalnia.

Ta ta ta

?

Opublikowano

W dodatku oblukałem twoją, fela gleba miażdzą system! :-) mam nadzieje, że ze stłuczki śladów wkrotce nie bedzie ;)

Dzięki :decayed: Szybę i tak chciałem wymienić, zderzak i maskę pomalować więc bynajmniej zapłaci za to ubezpieczalnia.

Pod tira wjechałeś, że szyba do wymiany? :decayed: czy jasiek wyskoczył

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie mam. Czeka mnie wymiana oleju a nie wiem co było zalane wcześniej, w książce tez tylko ze wymiana oleju ale jakiego to juz nie napisali :/ czym go najlepiej zalać?

Silnik 2.0 TDI nalatane 190tys

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Motul specific 5w30

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.