Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

A dla czego jeszcze nikt nie pochwalił się naklejką ;)

Ja już wrzucałem,a le mogę jeszcze zapodać ;)

b7768f321561.jpg

Widzę kawałek mojej ręki i nogi :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludziska potrzebuje nr gumki z pilota? Już jest mocno powycierana i chciałbym ją wymienić?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widziałem na alledrogo ale dlatego pytam bo własnie otrzymałem info w serwisie, że do B7 nie można tego kupić ale z drugiej strony wiem, że ktoś to zamawiał... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widziałem na alledrogo ale dlatego pytam bo własnie otrzymałem info w serwisie, że do B7 nie można tego kupić ale z drugiej strony wiem, że ktoś to zamawiał... :wink4:

Do B6 zamówisz w aso za kilka złociszy, ale do B7 ori nie widziałem nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widziałem na alledrogo ale dlatego pytam bo własnie otrzymałem info w serwisie, że do B7 nie można tego kupić ale z drugiej strony wiem, że ktoś to zamawiał... :wink4:

Do B6 zamówisz w aso za kilka złociszy, ale do B7 ori nie widziałem nigdzie.

No zamówiłem jakiś zamiennik ale chciałem wiedzieć czy jest opcja dostania tego w ASO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem taki zamiennik, po jakimś czasie zeszła przezroczysta warstwa z przycisków, a trochę później przyciski zaczęły się wycierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego nr vin w 1.8t byl montowany nowy sterownik ( nie wiem jak to nazwac) licznika.

Chodzi o to że chce zamontować zegary od rs4 a podobno nie do kazdej b7 podchodzi taki mod.

Podobno można sprawdzić to w etce ale nie moge znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was chłopaki zmienial glowice u siebie w silniku 2.0Tdi ? Siostra ogarnela i pompe oleju i turbo ktore zaraz pozniej padalo i czujnik oleju na nowy ori, nowe pompowtryskiwacze i okazuje sie, ze jak jezdzi teraz ok 800-900km miesiecznie glownie expresowki, to po zalaniu na poczatku miesiaca na koniec po tym odcinku tj 800-900km z poziomu max spada jej do minimum wyskakuje że niski poziom i trzeba dolewac :( czyli silnik chochluje sporo oleju, do wymiany pewnie glowica tłoki i nie wiem co tam jeszcze? Jakie to moga byc koszta i czy warto? Pacjent A4B7 170km BRD z 2007r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was chłopaki zmienial glowice u siebie w silniku 2.0Tdi ? Siostra ogarnela i pompe oleju i turbo ktore zaraz pozniej padalo i czujnik oleju na nowy ori, nowe pompowtryskiwacze i okazuje sie, ze jak jezdzi teraz ok 800-900km miesiecznie glownie expresowki, to po zalaniu na poczatku miesiaca na koniec po tym odcinku tj 800-900km z poziomu max spada jej do minimum wyskakuje że niski poziom i trzeba dolewac :( czyli silnik chochluje sporo oleju, do wymiany pewnie glowica tłoki i nie wiem co tam jeszcze? Jakie to moga byc koszta i czy warto? Pacjent A4B7 170km BRD z 2007r...

Wycieków niema? Turbo regenerowane? Przed zmianą turbo też tak było? Na początek zacznij od zmiany oleju...

Kup słupek z grandisa i przeżuć graty, stary pogoń to jeszcze na tym zarobisz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciekow autko nie ma. Pompa oleju wymieniona na regenerowana w grudniu. W kwietniu regeneracja Turbo. Olej jaki polecasz? Wiem, ze ktos wczesniej grzebal przy glowicy bo przy wymianie pompowtryskow w ASO powiedzieli, ze ktos dlubal skrecal dzwigienki na rozne sruby itp. Zastanawiam sie czy tylko glowica czy cos jeszcze nie wymieniac :/ auto siostra wolalaby zostawic na kilka lat przy sobie. A co powiesz o ori glowicach nowki gołe za 1600zl jakie szły na 1 montaz? Warte to tych pieniedzy? Czy lepiej rozwazyc Twoja propozycje i marke Grandis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw sprawdził turbo, bo te regenerowane lubią się posypać. Odkręć katalizator czy co tam masz, z drugiej strony gumowy wąż i odpal auto jak jest zimne i obserwuj. Jak po 5min będzie sucho to turbo ok.

Co Ci po głowicy jak zawory będą wyślizgane lub pierścienie będą puszczać? Syzyfowa robota i podwójne koszta - przerabiałem to... zasada jest tego typu - jak coś ori ruszysz i ktoś coś źle dokręci to będziesz częstym bywalcem warsztatu. Ja po takich walkach wrzuciłem nowy silnik, zrobiłem już 90kkm i wymieniam tylko olej filtry i teraz rozrząd. Oleju nic nie dolewam nawet jak zrobię 15kkm. Ale jak mówię, sprawdź najpierw turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego nr vin w 1.8t byl montowany nowy sterownik ( nie wiem jak to nazwac) licznika.

Chodzi o to że chce zamontować zegary od rs4 a podobno nie do kazdej b7 podchodzi taki mod.

Podobno można sprawdzić to w etce ale nie moge znaleźć.

up bo temat pilny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek czyli sugerujesz, że jak zmieniac to caly silnik? Czyli nie bawic sie w przekladanie kompletnej glowicy? Bo np jej planowanie moze komus nie wyjsc? No i skad tu wytrzasnąć pewny silnik BRD? Wowczas trzeba by bylo jedynie przelozyc nowa zregenerowana pompe oleju z obecnego silnika i pompowtryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nowy silnik i tyle, nie szukaj brd tylko silnik z grandisa, outlandera itd. ale wczesniej sprawdz turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Hammer co mi powiesz na temat tego http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-fis-kolor-jezyk-polski-CID5-IDassyr.html#7ca44912eb

bo bardziej obeznany jesteś ode mnie tej materii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglbys Tomek mi np na pw poslac jakis namiar na taki silnik skad i za ile i dokladnie jaki? To jest zabieg w miare plug and play ? i czy duzo modyfikacji przy tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Hammer co mi powiesz na temat tego http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-fis-kolor-jezyk-polski-CID5-IDassyr.html#7ca44912eb

bo bardziej obeznany jesteś ode mnie tej materii

Właśnie widziałem, ciekawa sprawa...

A moglbys Tomek mi np na pw poslac jakis namiar na taki silnik skad i za ile i dokladnie jaki? To jest zabieg w miare plug and play ? i czy duzo modyfikacji przy tym jest?

Szukaj 16V to jest silnik audi, osprzęt wtryski i pompę dajesz swoją a słupek nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...