Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z S4 za 600 zl i cały był ??

Z allegro ?? Chyba zacznę nie spac tylko szukać .... :facepalm:

A przy okazji H4mm3R zerkałem w temat o Twoim autko skąd ten przełącznik włączania świateł w chromie ? Pasował P&P ??

Edytowane przez bartekzks

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlugu torx i nie ma opcji by nie odkrecic.

A co do zdesia sline moze i ja sie skusze :)

Tez poluje i poluje ;)

Yyy żeby była jasność, ja mówię o tych nakrętkach, więc to nie torx jak coś

fPHVZsM.png

Długa przedłużaka i odkrecisz spokojnie:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Z S4 za 600 zl i cały był ??

Z allegro ?? Chyba zacznę nie spac tylko szukać .... :facepalm:

A przy okazji H4mm3R zerkałem w temat o Twoim autko skąd ten przełącznik włączania świateł w chromie ? Pasował P&P ??

Tak cały, ktoś już ramkę malował... akurat potrzebowałem kupić, bo mój dostał...

Pokrętło chyba z golfa ale pasuje też z A3 i TT

http://allegro.pl/atrapa-audi-s4-b7-05-08-i5415185951.htmlwysyłka była w cenie :whistling:

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

Ostatnio byl zdes na olx kompletny za 650 zl, dzwonie a gość pakuje bo juz ktos kupil.

Okazje sa ale trzeba pilnowac bo nigdy nie trafisz ...

Opublikowano

Z S4 za 600 zl i cały był ??

Z allegro ?? Chyba zacznę nie spac tylko szukać .... :facepalm:

A przy okazji H4mm3R zerkałem w temat o Twoim autko skąd ten przełącznik włączania świateł w chromie ? Pasował P&P ??

Tak cały, ktoś już ramkę malował... akurat potrzebowałem kupić, bo mój dostał...

Pokrętło chyba z golfa ale pasuje też z A3 i TT

http://allegro.pl/atrapa-audi-s4-b7-05-08-i5415185951.htmlwysyłka była w cenie :whistling:

Same pokrętło ?

Wyciągam i montuje do Swojego włącznika ?? :huh:

Opublikowano

A co tam pochwale się...

Dziś oddaje auto na korektę lakieru. Ciekawe jak wyjdzie.

Mało tego, wczoraj odkryłem że rejestrację mogę schować w blende i nie muszę mieć żadnych ramek z przodu.

Mam auto ponad 3 lata i dopiero teraz to odkryłem. Mała rzecz a cieszy.

Opublikowano

A co tam pochwale się...

Dziś oddaje auto na korektę lakieru. Ciekawe jak wyjdzie.

Mało tego, wczoraj odkryłem że rejestrację mogę schować w blende i nie muszę mieć żadnych ramek z przodu.

Mam auto ponad 3 lata i dopiero teraz to odkryłem. Mała rzecz a cieszy.

:banan::hi:

Opublikowano

A co tam pochwale się...

Dziś oddaje auto na korektę lakieru. Ciekawe jak wyjdzie.

Mało tego, wczoraj odkryłem że rejestrację mogę schować w blende i nie muszę mieć żadnych ramek z przodu.

Mam auto ponad 3 lata i dopiero teraz to odkryłem. Mała rzecz a cieszy.

Tak trzymać :D:gicior:

Opublikowano

Panowie ktoś montował to u Siebie :




link do strony :

http://www.qmatis.com/pl/devices
Dzisiaj zamówiłem do Siebie czekam na paczkę z tym cudem i zobaczymy , głównie zależy mi na temp oleju

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

A co tam pochwale się...

Dziś oddaje auto na korektę lakieru. Ciekawe jak wyjdzie.

Mało tego, wczoraj odkryłem że rejestrację mogę schować w blende i nie muszę mieć żadnych ramek z przodu.

Mam auto ponad 3 lata i dopiero teraz to odkryłem. Mała rzecz a cieszy.

Jak oddałeś w dobre ręce to będziesz zadowolony! Po korekcie jakaś powłoka? Jeśli nie myślałes o tym to pomyśl. Ja jestem mega zadowolony po takiej operacji. Zero "hologramów", lakier czysty jak perła... Pewnie widziałeś efekty w moim wątku! :naughty:

Panowie ktoś montował to u Siebie :

link do strony :

http://www.qmatis.com/pl/devices

Dzisiaj zamówiłem do Siebie czekam na paczkę z tym cudem i zobaczymy , głównie zależy mi na temp oleju

Montowane i nii wiem czy to nie jest właśnie strona kolegi... :mysli:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/188164-vfiz-on-audi-b6b7/page-1?hl=vfiz

Opublikowano

Ile taka zabawka jesli można wiedzieć?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

Wersja podstawowa 590 zl, wejdz na strone zobacz bo masz jeszcze dodatkowe opcje takie jak :

Funkcje, wersji standardowej:

  • Wyświetlanie wartości pomiarowych z grup pomiarowych steorwników odczytanych przez magistale OBD lub CAN-bus.
  • Obsługowane są obydwa protokoły KW1281 i KW2000/2089 poprzez k-linię and CAN-bus
  • Odczytywanie, dekodowanie oraz wyświetlanie kodów błędów DTC
  • Kasowanie kodów błędół – DTC
  • Rysowanie wykresów parametru wybranego przez użytkownika
  • Pomiar czasów przyśpieszeń np. 0 – 100 km/h, 0 – 96 km/h, 60 – 90km/h, 0 – 200km/h, itp..
  • Alarmy – kiedy skonifgurowane przez użytkownika limity są przekroczone.
  • Komunikat powitalny
  • Test Zegarów – przejechanie wskazówkmi licznika do końca skali po włączeniu zapłonu
  • Instalacja Plug & Play, nie trzeba modyfikować fabrycznego okablowania, ewentualnie tylko wystarczy wykonać zakodowanie licznika
  • Bezkonfiktowa współpraca z systemami samochodu
  • Możliwość akutalizacji oprogramowania za pomocą dołączonego kabla USB
  • Gwarancja 24 miesiące wraz z darmowymi aktualizacjami


Wersja roszerzona:

  • Obsługo do czterech zewnętrznych czujników pomiarowych
    • dwie termopary typu K do pomiaru temperatur np. EGT, paliwa, IAT, CHT (glowicy)
    • dwa czujnik z wyjsciem napięcowm np dla ciśnienia oleju, prędkości obrotowej turbiny, czujnika ciśnienia
    • istnieje możliwość obsługi również czujnika z wyjściem rezystancyjnym np w celu obsługi popularnych czujników ciśnienia oleju
  • zintegrowany przekaźnik do sterowania dowolnego obwodu w przyszłości
  • dodatkowa pamięć danych na pliki, rozbudowane bazę kodów błędów, dodatkowych grafik, logowania
  • logowanie w tle
  • gwarancja roszerzona do 36 miesięcy z darmowymi akutalizacjami


Wersja na zamówienie - możliwwe dodatkowe moduły np:

  • Wewnętrzy czujnik ciśnienia MAP do pamiaru doładowania do 3Bar i podciśnienia dolotu od ~0.15Bar (od 22inHg do 45psi doładowania)
  • interfejs bluetooth do logowania
  • szybki GPS z akutalizacją pozycji 10Hz
  • Inne funkcje do uzgodnienia np. Valentine 1, sterownie N75, sensor zawartośi etanolu w paliwie, szerokopasmowa sonda AFR wraz ze sterownikiem
Opublikowano

Ci co ukradli księżyc ;)

Opublikowano

:wink4:

Opublikowano

9326300efe5fd5758b5ea4e23d666ffc.jpg

"Niczym bracia" :decayed:

:hi:

:gicior:

:oklasky:

:jerk:

:D

Opublikowano

Panowie, wiecie może ile waży maska metalowa z b7 a ile alu z rs4 ?

Opublikowano

A co tam pochwale się...

Dziś oddaje auto na korektę lakieru. Ciekawe jak wyjdzie.

Mało tego, wczoraj odkryłem że rejestrację mogę schować w blende i nie muszę mieć żadnych ramek z przodu.

Mam auto ponad 3 lata i dopiero teraz to odkryłem. Mała rzecz a cieszy.

Jak oddałeś w dobre ręce to będziesz zadowolony! Po korekcie jakaś powłoka? Jeśli nie myślałes o tym to pomyśl. Ja jestem mega zadowolony po takiej operacji. Zero "hologramów", lakier czysty jak perła... Pewnie widziałeś efekty w moim wątku!

Tak poszła powłoka ceramiczna.

Auto odebrane i pięknie się świeci. Śliskie jak lód.

Opublikowano

Koszt?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.