Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To szukaj za 1500zł kompletnego w swoim kolorze. Kupisz i zamontujesz, i tyle roboty.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To szukaj za 1500zł kompletnego w swoim kolorze. Kupisz i zamontujesz, i tyle roboty.

I to było by najlepsze rozwiązanie ale...

... ale nikt nie zna kodów lakieru. Mam czarną perłę LZ9Y

Wszyscy sprzedawcy mówią że jest czarny i tyle.

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Ja kupiłem i nie malowałem, właśnie w LZ9Y, odcień pasuje tak jak ori z tyłu :)
Tylko ja odbierałem osobiście i trochę czasu spędziłem na poszukiwaniach.

Opublikowano

Jaki zestaw sprzęgła przeniesie 500nm?

Silnik 1.8t skrzynia 6 biegów.

Mam awx i juz wiem ze to będzie za mało.

Opublikowano

Czy zderzak s4/rs4 podejdzie do zwyklego body? A jesli tak to czy jest sens wstawiania go, czy bedzie to dobrze wygladac jesli nie mam zewnetrznych listew? Mam okazje kupic go w swoim kolorze wjec nie musze malowac. Co jeszcze potrzebowal bym oprócz zderzaka i grilla? Czy halogeny ze zwyklego beda pasować?

Opublikowano

Zderzak S4 a RS4 to dwa różne zderzaki, o który chodzi Tobie ?

Opublikowano

Zderzak S4 a RS4 to dwa różne zderzaki, o który chodzi Tobie ?

chodz o zderzak i gril RS4

Opublikowano
  • Autor

Rs4 ma inne blotniki, drzwi. Za dużo rzeźby żeby to spasować.

Opublikowano

Zderzak nawet jesli będzie pasował to będzie to kiepsko wyglądało bo jest szerszy RS ma też inne błotniki szersze jak dobrze pamiętam no i inne elementy , progi itd .....

A grill z RS'a pasuje do zderzaka S Line/S4

Przydaje sie :

http://www.a4club.pl/index.php?topic=14401.0

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

Dziekuje za informacje

Opublikowano

Panowie potrzebuje podpowiedzi, chciałem dziś wyciągnąć reflektory, żeby usunąć żółte szkiełka kierunków i po prawej stronie wszystko byłoby OK (nie miałem wystarczająco długiego torxa, żeby wykręcić trzecią śrubkę reflektora) ale po lewej w ogóle nie mogłem dostać się do tych dwóch nakrętek, które trzymają zderzak i w związku z tym nie mogłem go odciągnąć, żeby móc wyciągnąć lampę... Przeszkadzał mi w tym zbiornik, z tego co gdzieś tam wyczytałem to jest od płynu wspomagania.

Teraz pytanie w jaki sposób odkręcę te dwie nakrętki za tym zbiorniczkiem? Trzeba go wymontować?

Opublikowano

Tak, ja widziałem ten opis, ale ja w ogóle nie mogę wsadzić tam ręki żeby dostać te nakrętki, nie mówiąc o ich odkręceniu...

Opublikowano

Dlugu torx i nie ma opcji by nie odkrecic.

A co do zdesia sline moze i ja sie skusze :)

Tez poluje i poluje ;)

Opublikowano

To chyba przy następnym podejściu muszę chyba nie próbować wkładać ręki za zbiornik i tam szukać tych nakrętek, tylko spróbować włożyć tego długiego torxa między zderzak a zbiornik, może muszę go bardziej odciągnąć...

Opublikowano

Ja już zakupiłem jeszcze teraz tylko akcja POMPKI ( zachciało się xenon'ów) albo około 700-800 na ori :facepalm: lub przeróbka z A3 no i Grill tylko i wyłącznie S4 BLACK 1250 zl NOWY :facepalm: ale jak używka na allegro jest za 1100 i to srebrna to okazja ten czarny :lol:

Opublikowano

Dlugu torx i nie ma opcji by nie odkrecic.

A co do zdesia sline moze i ja sie skusze :)

Tez poluje i poluje ;)

Yyy żeby była jasność, ja mówię o tych nakrętkach, więc to nie torx jak coś

fPHVZsM.png

Opublikowano
  • Autor

Ja już zakupiłem jeszcze teraz tylko akcja POMPKI ( zachciało się xenon'ów) albo około 700-800 na ori :facepalm: lub przeróbka z A3 no i Grill tylko i wyłącznie S4 BLACK 1250 zl NOWY :facepalm: ale jak używka na allegro jest za 1100 i to srebrna to okazja ten czarny :lol:

Ja kupiłem za 600 i przemalowałem :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.