Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta niby siateczka jest na stałe połączona z reszta plastku tam, chyba że jakieś zatrzaski są od wewnetrznej strony zderzaka.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja tam nic nie widzę...

Trzeba było sobie kupić monitor 20" a nie felgi [emoji12]

Mam 22" ale patrzyłem na telefonie :P

gabalo to masz jakiś wiejsko-angielski wynalazek :decayed:

Opublikowano

Czy fotel s-line od B7 zawsze maiły napisz na oparciu "s-line" na skórze. Bo często spotyka się takie same fotele ale bez tego napisu. Skąd ta różnica??

Edytowane przez MaciejK

Opublikowano

Czy fotel s-line od B7 zawsze maiły napisz na oparciu "s-line" na skórze. Bo często spotyka się takie same fotele ale bez tego napisu. Skąd ta różnica??

W najuboższym pakiecie S-line są fotele sporty, a nie s-line. Nie wiem czym się różnią poza brakiem logo.

Opublikowano

Ja tam nic nie widzę...

Trzeba było sobie kupić monitor 20" a nie felgi [emoji12]

Mam 22" ale patrzyłem na telefonie :P

gabalo to masz jakiś wiejsko-angielski wynalazek :decayed:

:glupek2: tylko nie wiejski :doh: , e tam nie przeszkadzaja mi te siatki więc zmieniał nie bede a jak wpadnie kiedyś FMIC to akurat będzie pasowało ze po obu stronach równo wygląda zderzak. Ale i tak dobrze żeśmy temat wyjaśnili, jak bede kiedyś zderzak ściągał to musze no obadać co to i wogóle.

Opublikowano

Zderzaka nie musisz ściągać, te kratki wychodzą do przodu.

Opublikowano

Skoro to nie jest ORI to trzeba z tym ostrożnie :grin: Niedługo do PL wracam na urlop to obadam sprawe

Opublikowano

Witam

Chcę wymienić żarówki w halogenach i mam pytanie czy obejdzie się bez zwalania zderzaka? A druga sprawa to jakie wycieraczki polecacie do szyby przedniej? Miałem jakieś no name za 30€ ale po 5-6 miesiącach strasznie piszczały ale nadal super wycierały teraz mam bosch-a za 45€ i po 3 miesiącach obydwie zostawiają po 2 cienkie linie ;(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

pany jaki kolor ma dyfuzor zderzaka z S4 B6 przy kolorze zderzaka LZ9W???

Opublikowano

Witam

Chcę wymienić żarówki w halogenach i mam pytanie czy obejdzie się bez zwalania zderzaka? A druga sprawa to jakie wycieraczki polecacie do szyby przedniej? Miałem jakieś no name za 30€ ale po 5-6 miesiącach strasznie piszczały ale nadal super wycierały teraz mam bosch-a za 45€ i po 3 miesiącach obydwie zostawiają po 2 cienkie linie ;(

Kolego ja miałem BOSCH'A wycieraczki dałem za nie prawie 180zł i też po chyba 3 miesiącach jednalinie małą zostawiała a pozatym wydawało mi się ze delikatnie rysują szybe po całości. Teraz wymieniłem na VALEO chyba 120 albo 130zł koszt, i już jakiś czas na nich jeżdzę i jestem mega zadowolony także Polecam :wink:

Edytowane przez gabalo

Opublikowano
  • Autor

Pany potrzebuję nowe zdjęcia żeby zaktualizować pierwszy post... jak co to podsyłać linki

Opublikowano

:hi:

Używa ktoś z Was tunera tv w samochodzie ale nie tylko ze względu na filmy z usb ale również dla cyfrowej telewizji naziemnej? Mam u siebie tuner i na moment podłączyłem go do pokojowej anteny z zasilaczem sieciowym i efekt jest bardzo spoko i zaczynam się zastanawiać nad anteną do samochodu. Łapie to w ogóle jakieś kanały?

Druga sprawa, potrzebuję soft 0080 do RNS-E z wiadomego powodu. Może ktoś, coś? :naughty:

Opublikowano

Witam

Wie ktoś co ten błąd oznacza , gdzie szukać przyczyny?

7334022ed10e567557609e6ffb291371.jpg

Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

829eedf390698a6287ddb73c575d0a6d.jpg

rozlaczales ostatnio radio? Jak tak wykasuj blad i juz nie powroci. Jak nie mozliwe ze wzmacniacz uwalony ...

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

829eedf390698a6287ddb73c575d0a6d.jpg

rozlaczales ostatnio radio? Jak tak wykasuj blad i juz nie powroci. Jak nie mozliwe ze wzmacniacz uwalony ...

Dziękuje kolego za szybką odpowiedz;) no właśnie już raz skasowałem i powrócił i czasami radio nie ściąga dobrze;( radio kiedyś tam wyjmowałem jak rezałem podświetlenie kubka i wizytownika muszę tam zajrzeć ;) dzięki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Sprawdz kostki przy radiu. Jak jest sii to wzmacniacz anteny trzeba sprawdzic bo masz obwod otwarty ( mam jak co ,za frytki pogonie )

:)

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

A nie ma ktoś przypadkiem sprawnego wzmacniacza do sedana najlepiej z końcówką K lub AD

Opublikowano

Mam. Wieczorem sprawdzę numer. Przypomnij sie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Co to za radio? Sprawdzales czy kabel od diversity jest podlaczony? Bo identyczny blad mialem w concert2 z odpietym kablem (zolta wtyczka).

Opublikowano
  • Autor

W sedanie jest ten problem że puszczają luty, wystarczy przelutować i znowu gra... Andrzej używaj szukajki bo nie od wczoraj jesteś na forum

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51112-know-how-odnosnie-poprawy-odbioru-radia-concert-symphony/?p=3061901

Edytowane przez H4mm3R

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.