Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

A od czego ma się marszczyć? Jedynie może popękać od słońca, dlatego warto ją smarować odpowiednimi specyfikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi mi o to że czesto na allegro śa wystawione fotele które w miejscach przy poduszkach powietrznych mają tak jakby nie naciągniętą skórę. I pytanie czy jest to normalne czy ktoś tam coś grzebał (wyjmował poduchę)

Tak jak np w tej aukcji

http://allegro.pl/fotele-siedzenia-skora-wnetrze-audi-a4-b7-04-08r-i5152287111.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy egr to ok 400zł. VCDSem nie wyłączysz egr, ogarnięty tuner zrobi Ci to za 200zł, a flansze do zaślepienia na kupisz na allegro lub może Ci je dorobić miejscowy rzemieślnik. Ja wyłączyłem programowo egr i go zaślepiłem..

Widziałeś może zaślepkę zamiast EGR ? Szukam i nie mogę znaleźć, te na rurki są, ale takiej dużej zamiast EGR nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma do was takie pytanie odnośnie foteli.

Czy jak fotele nie są używane i leżą jakiś czas to skóra na nich sie marszczy (głównie w miejscach przy poduszkach powietrznych) a jak zacznie sie je znów używać to skóra ładnie przylegnie i naciągnie do stelażu. ( nie wiem czy to dobrze opisałem).

Czyzbys byl zainteresowany oferta kolegi z forum ktory w dziale sprzedazy oferuje fotele sline ale wlasnie ma pomarszczone boczki gdzie sa poduszki? I ktos tam zasial ziarenko w postaci "ze pewnie byly zdejmowane pokrowce w jakims celu" oraz odpwowiedz, ze tak jest bo nikt na nich nie siedzial od jakiegos czasu ale to zmieni sie i powroci do stanu pierwotnego jak juz wsadzi sie do autka i pojedzi w tych fotelach..ufff o to Tobie kepasa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy egr to ok 400zł. VCDSem nie wyłączysz egr, ogarnięty tuner zrobi Ci to za 200zł, a flansze do zaślepienia na kupisz na allegro lub może Ci je dorobić miejscowy rzemieślnik. Ja wyłączyłem programowo egr i go zaślepiłem..

Widziałeś może zaślepkę zamiast EGR ? Szukam i nie mogę znaleźć, te na rurki są, ale takiej dużej zamiast EGR nie znalazłem.
Bo coś takiego nie istnieje, wystarczy go zaślepić i wyciąć programowo.

Chodzi mi o to że czesto na allegro śa wystawione fotele które w miejscach przy poduszkach powietrznych mają tak jakby nie naciągniętą skórę. I pytanie czy jest to normalne czy ktoś tam coś grzebał (wyjmował poduchę)

Tak jak np w tej aukcji

http://allegro.pl/fotele-siedzenia-skora-wnetrze-audi-a4-b7-04-08r-i5152287111.html

Skóra ma to do siebie że się odkształca pod naciskiem i temperaturą. Wrzucisz do auta, zagrzejesz skórę i się ułoży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy egr to ok 400zł. VCDSem nie wyłączysz egr, ogarnięty tuner zrobi Ci to za 200zł, a flansze do zaślepienia na kupisz na allegro lub może Ci je dorobić miejscowy rzemieślnik. Ja wyłączyłem programowo egr i go zaślepiłem..

Widziałeś może zaślepkę zamiast EGR ? Szukam i nie mogę znaleźć, te na rurki są, ale takiej dużej zamiast EGR nie znalazłem.
Bo coś takiego nie istnieje, wystarczy go zaślepić i wyciąć programowo.

Czyli sam EGR zostaje a zaślepić wyjścia z rurek ? Wyłączonego już mam programowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam, gdzie w a4 zamontowany jest ten wlacznik?

http://allegro.pl/przelacznik-zamykania-audi-a4-b6-b7-8e0962107-i5145047784.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam, gdzie w a4 zamontowany jest ten wlacznik?

http://allegro.pl/przelacznik-zamykania-audi-a4-b6-b7-8e0962107-i5145047784.html

Z tyłu jak masz grzane dupki

$_35.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie

Czy przy zamianie zderzaka na s-line ze zwykłego potrzeba tylko nowy zderzak i grill?? reszta pasuje ze zwykłego zderzaka, halogeny kratki itd??

Edytowane przez MaciejK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny tak

Kratki halo nie

Spryski tez są inne

Ramka tablicy tez jest inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica powietrza jest inna

Zaślepki spryskiwaczy są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam spryskiwaczy i zderzak też ich nie ma, więc tu nie ma problemu.

Ramka to wiem- kupi sie

Kratki kupi sie

Kierownice powietrza obie muszę zmienić?? Jakie mają nr??

Edytowane przez MaciejK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dwie to obie, BPW w serii ma jedną kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...