Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

W B7 to był standard, 100zł za kpl to chyba dobra cena.

Opublikowano

Chlopaki, mamy tu kogos z Cieszyna?

Albo lepiej w slaskich zapytam...

Opublikowano

:hi: Co tam się stało z batalinem?

Opublikowano
  • Autor

Chlopaki, mamy tu kogos z Cieszyna?

Albo lepiej w slaskich zapytam...

Co potrzeba z Cieszyna?

Opublikowano

Witam, od razu zaznaczam że jestem zielony w tych sprawach, mam zamiar zmienić felgi, w oryginalnych jest 5x112, 7" r16, et 42, otwór centrujący 57,1, w tych co mi się podobają jest 5x112, 7,5" r17, et40, otwór centrujący 57,1, pytanie. Czy te drobne zmiany nie będą przyczyną ocierać wewnątrz nadkola, patrzyłem w kalkulatorach, różnica na czerwono od strony amorków 4m, od strony zewnętrznej 8mm,

dokładnie sprawdzałem tutaj http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi

Opublikowano
  • Autor

Witam, od razu zaznaczam że jestem zielony w tych sprawach, mam zamiar zmienić felgi, w oryginalnych jest 5x112, 7" r16, et 42, otwór centrujący 57,1, w tych co mi się podobają jest 5x112, 7,5" r17, et40, otwór centrujący 57,1, pytanie. Czy te drobne zmiany nie będą przyczyną ocierać wewnątrz nadkola, patrzyłem w kalkulatorach, różnica na czerwono od strony amorków 4m, od strony zewnętrznej 8mm,

dokładnie sprawdzałem tutaj http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi

U mnie jak obciera to opona a nie felga...

Co do felgi wejdzie bez problemu i bez obtarć

Opublikowano

U mnie jak obciera to opona a nie felga...

Co do felgi wejdzie bez problemu i bez obtarć

oj... :whistling:

tak chodzi mi czy opona nie będzie ocierać, opona 225/45 r17, lub 235/45 r17 kwestia dogadania

Edytowane przez Aragon99

Opublikowano
  • Autor

U mnie jak obciera to opona a nie felga...

Co do felgi wejdzie bez problemu i bez obtarć

oj... :whistling:

tak chodzi mi czy opona nie będzie ocierać, opona 225/45 r17, lub 235/45 r17 kwestia dogadania

A zawieszenie pewnie 1BA? Śmiało wkładaj, ale bierz 225/45 lepiej się auto prowadzi :wink:

Opublikowano

A zawieszenie pewnie 1BA? Śmiało wkładaj, ale bierz 225/45 lepiej się auto prowadzi

dzięki za pomoc

Edytowane przez Aragon99

Opublikowano

Pany, w ori s-line jest rozporka za sciana grodziowa przy aku. Jaki ona ma numer? Czy kazdy s-line ja posiada?

Opublikowano

Pierwsze słyszę o czymś takim :whistling:

A widzisz. Niestandardowy ma racje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze słyszę o czymś takim :whistling:

A widzisz. Niestandardowy ma racje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ah ten wynalazek...

s-l1000.jpg

Występuję przy 1BE 1BV 1BD

Człowiek całe życie się uczy :decayed:

Opublikowano

Było było :decayed:
Podobno 3.0TDI miały w standardzie.

Opublikowano

rozporka_zpsqrvh5py5.jpg

W ASO jedyne 180zł :eusathink:

Opublikowano

gdzie? nie moge tego znalesc. :D

jechalem ostatnio s-line 1.8 T i byl sztywny jak cholera. mysle ze to zasluga wlasnie tej rozporki ...

Opublikowano

A jaki miał zawias? Jakie stabilizatory? Jakie koło? Dużo elementów ma wpływ na sztywność.

Opublikowano

hm... no bex to moze byc bardziej sztywny... nie mam pojecia jaki mial zawias... ale podpytam...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.