Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Witka.

Panowie sporo z Was kupiło u mnie blaszki do zacisków. Jeśli możecie prosiłbym o fotki na autach jak to wygląda :wink: Chcę wrzucić na allegro. Podsyłajcie na mail :hi: [email protected]


Kurfa ale tu ruch macie :decayed: Rodzyn dzięki za foto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko! :) mam pytanie do kolegów ze Śląska.. Mam kupione białe klosze kierunkowskazów do moich bixów. Czy nie znacie jakiegoś specjalisty na terenie śląska , ktory zajmuje sie takimi sprawami tzn. Rozkleić, zmienić klosze, zakleić fachowo.

Dzięki , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu paru takich. Jakie konkretnie okolice Cię interesują?


Najlepiej rzuć temat na Śląskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cały śląsk , jestem z okolic katowic więc może ten obszar, ale ogólnie to bez znaczenia, byle nie 200 km w jedną strone . Haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djim, Horneth, PiterA4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a kto zajmuje się samopoziomem (montażem) najlepiej w Lubelskim ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj na Divisionie tam też jest sporo rezaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany poszukuje jarzma zacisku ate 345mm o oznaczeniu 663. Stawiam kpl blaszek do hebli :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie z takim jarzmem, DEV w spiżarni nic nie ma ? :)

Ja mam pytanko z serii felg, bo zastanawiam się nad rotorami. 19"x9J z ET33, wejdzie bez przycierania o lakier na błotnikach na oponie 235/35 ?????

Przejrzałem już chyba całe google, dzisiaj trafiłem na taki filmik dający trochę nadziei:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a mam pytanko z serii felg, bo zastanawiam się nad rotorami. 19"x9J z ET33, wejdzie bez przycierania o lakier na błotnikach na oponie 235/35 ?????

Przód przytrze, tył powinien być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie z takim jarzmem, DEV w spiżarni nic nie ma ? :)

Ja mam pytanko z serii felg, bo zastanawiam się nad rotorami. 19"x9J z ET33, wejdzie bez przycierania o lakier na błotnikach na oponie 235/35 ?????

Przejrzałem już chyba całe google, dzisiaj trafiłem na taki filmik dający trochę nadziei:

Wszystko zależy od zawieszenia, tu sobie sprawdź w stosunku co teraz masz u siebie http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgiosobiście gumę bym zmienił na 225/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyliczałem na wszystkie sposoby :wink: Do obecnych na zewnątrz wyjdą 8mm, niby nie dużo, ale robi się dość ciasno patrząc jak teraz siedzą 19" 8,5 ET35.
Gumy mam nowe i szkoda znowu zmieniać na kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie warto zmieniać na rotory, bo są nudne i oklepane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam co tam u Ciebie się pojawi :decayed:

Szukam ori kół w pierwszej kolejności, rotor z S5 lub te: http://s432.photobucket.com/user/brett6900/media/B6_A4_RS6_204_19_1.jpg.html
I w ostateczności: http://i.ebayimg.com/t/4-x-Original-AUDI-A8-S8-4H-19-Zoll-S-Line-Felgen-9J-x-19-ET-33-WIE-NEU-/00/s/MTI0MVgxNjAw/z/Q6MAAOSw-W5UySBh/$_35.JPG

Innych firm też jest kilka na oku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga ma być na co dzień, a ori jest dość mocna, ale mie dyskwalifikuje innych firm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ! Mam okazje kupic jedna felge - z tego kompletu co kupilem na lato (niebawem odslona). Chcialbym miec konplet na lato 5felg. Wejdzie 19' w miejsce na zapas pod podloga bagaznika ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...