Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu swoim i żony - naprawdę bardzo dziękujemy Wszystkim za życzenia :notworthy:

Dziadek - fajna sprawa z 3D ale nie wiem czy znajdę coś takiego w pobliżu. Mamy świetną prowadzącą i mimo jak widzisz słabszego sprzętu mam zamiar się jej trzymać :wink4:

Wracając jeszcze do springów na tył - myślę czy nie spróbować jeszcze raz z H&R -35mm - tylko tym razem od FWD. Te które siedzą u mnie obecnie są od Q - widocznie są na tyle twarde, że nie puszczają zadka w dół. Ew pozostaje opcja -50mm ale od Q co by nie ważyło się obcierać ;) BTW - ile waży mechanizm różnicowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartku z mojej strony również gratki :thumbup:

Co do znikającego powietrza - próbowałeś wpompować azot zamiast powietrza? Z doświadczenia wiem, że jest lepszy do opon niskoprofilowych i na lato ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro może być około 140-150kg cięższe od FWD (strzelam, więc może być pudło :gwizdanie: - oczywiście wszystkie graty) :wink4:

Bart - a ja potrzebuję informacji od Ciebie - jakie w naszych paździerzach jest dopuszczalne obciążenie przedniej i tylnej osi? :mysli:

Szukam jakichś spingów, znalazłem właśnie H&R:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=997996338

tylko są dwa rodzaje - 29369-1 oraz 29369-2 jedne są DO, a drugie OD obciążenia przedniej osi 1050kg :kwasny: Będzie to jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, z tymi cisnieniami opon to bardzo dziwna sprawa...

Argument zbyt waskich opon jest z kosmosu. Czemu w takim razie ludzie jezdza na 225/40/18 z reguly na 8J felgach? :wink4:

Ja nie mialem zadnych problemow z cisnieniem :disgust:

Dobry ten wulkanizator?

ps. ja pompowalem chyba 2,8-2,9 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro może być około 140-150kg cięższe od FWD (strzelam, więc może być pudło :gwizdanie: - oczywiście wszystkie graty) :wink4:

Bart - a ja potrzebuję informacji od Ciebie - jakie w naszych paździerzach jest dopuszczalne obciążenie przedniej i tylnej osi? :mysli:

Szukam jakichś spingów, znalazłem właśnie H&R:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=997996338

tylko są dwa rodzaje - 29369-1 oraz 29369-2 jedne są DO, a drugie OD obciążenia przedniej osi 1050kg :kwasny: Będzie to jakaś różnica?

KOval81

warto Ci kupować używki za 500pln + przesyłka ? :mysli:

wczoraj zamówiłem EIBACH PRO KIT za 770PLN komplet, przesyłka 0PLN kurierem od importera, nówki sztuki

Dzisiaj kurier już ma je dowieść :kox:

Masz tu link do AVANTA:

Jest to bezpośredni importer na Polskę - adres ze strony EIBACH.COM :cool1:

http://www.prince.com.pl/

Jeśli to te to masz nawet obrazek tańsze niż moje :cool1:

http://www.prince.com.pl/go/_info/?user_id=595856&lang=pl&form[c1]=1&form[c2]=3&form[c3]=1263

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dopiero, bo chodzi mi po głowie coś -35 mm - mam obawy, że -30 będzie za mało troszkę w stosunku do tego, jak obecnie siedzi mi tył i po tym, co zobaczyłem u Bart-S'a :wink4:

Dodatkowo ponoć Eibach jest twardy, a ja nie będę ich zakładał do amorów 1BE :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dopiero, bo chodzi mi po głowie coś -35 mm - mam obawy, że -30 będzie za mało troszkę w stosunku do tego, jak obecnie siedzi mi tył i po tym, co zobaczyłem u Bart-S'a :wink4:

Dodatkowo ponoć Eibach jest twardy, a ja nie będę ich zakładał do amorów 1BE :gwizdanie:

ja mam -30 z tyłu weiteca jak byś chciał zobaczyć dla porównania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju - a mierzyłeś z ciekawości tył od prostego podłoża do góry nadkola? Bo moja "dupcia" siedzi strasznie nisko jak na mój gust... Bartek - mam nadzieję, że wybaczysz OT pod Twoją nieobecność :naughty:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 12:57_________________________________________________A d*pa tam - zapomniałem, że Ty masz 19" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek u mnie sa takie przetwornice w halogenach 2 lat gwarancji :>

sprobuje poszukac sprzedawcy na ALLEGRO

5z08A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek u mnie sa takie przetwornice w halogenach 2 lat gwarancji :>

sprobuje poszukac sprzedawcy na ALLEGRO

5z08A.jpg

OK :good: Mam 3 tygodnie aby coś kupić - na 15.V umówiłem się na ściągnięcie zderzaka. Przewalimy sensory PDC - dokończymy Homelinka i założymy HIDy 6k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawaliłem dziś 3 ATM i... d*pa, jak tylko rozgrzeję opony to momentalnie ucieka 0,5 bara. Z drugiej strony koło z którym wcześniej miałem problem - okazało się, że nakładka wentylka była nie dokręcona. Od czasu gdy dokręciłem - prawa strona pod kątem ciśnienia jest OK. Pozostaje jeszcze to jedno koło - może dziś znajdę chwilę czasu na wulkanizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawaliłem dziś 3 ATM i... pupa, jak tylko rozgrzeję opony to momentalnie ucieka 0,5 bara. Z drugiej strony koło z którym wcześniej miałem problem - okazało się, że nakładka wentylka była nie dokręcona. Od czasu gdy dokręciłem - prawa strona pod kątem ciśnienia jest OK. Pozostaje jeszcze to jedno koło - może dziś znajdę chwilę czasu na wulkanizę.

Nie jest to wina czujnika cisnienia ?Ja tak mialem -wulkanizator uszkodzil czujnik i powietrze bardzo powoli uciekalo.Potem musial za niego zwrocic kase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło sprawdzone - powietrze spierdzielało zaworem (nie dokręcony). Po korekcie wygląda na to, że jest OK - w niedzielę w trasie na spota będzie okazja aby sprawdzić :)

Ostatnie pomiary spalania wg. FIS (na tempomacie, pasażerka na pokładzie, brak dodatkowego obciążenia, wiatr średnio umiarkowany :polew:):

90km/h - 5.5L

110km,h - 6.5L

130km/h - 7.5L

Wniosek - na obecnych kołach spalanie poszło 1L w górę :confused4: Na baku zamiast 800km robię teraz 700km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło sprawdzone - powietrze spierdzielało zaworem (nie dokręcony). Po korekcie wygląda na to, że jest OK - w niedzielę w trasie na spota będzie okazja aby sprawdzić :)

Ostatnie pomiary spalania wg. FIS (na tempomacie, pasażerka na pokładzie, brak dodatkowego obciążenia, wiatr średnio umiarkowany :polew:):

90km/h - 5.5L

110km,h - 6.5L

130km/h - 7.5L

Wniosek - na obecnych kołach spalanie poszło 1L w górę :confused4: Na baku zamiast 800km robię teraz 700km.

U mnie przy 100km/h srednie spalanie wedlug FISa -5.4L

a teraz przy kolach 18' i oponach 235 pokazuje 6.0 :disgust:

Przy delikatnej jezdzie trasa/miasto spalanie wychodzilo 5.7 a teraz 6.3

Jednym slowem kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś za coś Panowie :)

no nie wiem nie wiem

kolega w golfie IV 1.9 tdi mial kola 15 a teraz ma 18"225 -spalanie srednie wedlug FISa 5.2 a na 18 pokazuje to samo lub czasami 5.3 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...