Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

a co Bartku myslisz o zrobieniu podsufitki i slukow w alcantarze :naughty:

Nie no OK, w słupki i podsufitkę nie mierzę ale... fotele chętnie przygarnę :) BTW - udało Ci się pstryknąć fotki i zmierzyć wysokości do nadkola?

jutro bedziesz mial :) robilem pare fotek jak zakladalismy reszte instalacji ...sterowniki siedzen i opon ...padla bateria a specjalnie wzialem metr :kwasny:

mam stara podsufitke i reszte slupkow mysle syknac w kolorze czerwonym lub czarnym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powidzcie mi prosze jeszcez jaki model tego N1-RS macie bo widzialem 90/45 i 90/50 a po zmierzeniu oryginalnej rury wydechowej wyszlo mi ze ma ona od 43 do 47mm srednicy (cos po przejsciach chyba jest). boje sie ze 50 bedzie za luzno a 45 nie za bardzo wejdzie :mysli:

Brałem 90 średnica wylotu i 50 montażowa (nie przypominam sobie 45..., dostępna była jeszcze większa 90/55). Końcówkę oczywiście spawałem z tłumikiem.[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 00:41_________________________________________________Wystawiłem trochę gratów na sprzedaż - pierdoły ale może ktoś chętny się znajdzie...

- silniczki szyb (sterowniki) przednich drzwi

- głośniki niskotonowe

- sterownik układu kontroli ciśnienia w oponach

- lampka oświetlenia kabiny pod szyber

- szufladka / wizytownik

- uchwyt na kubek

- gniazdo zapalniczki z kiesznią

Więcej info i fotek dot. części w dziale sprzedam: (http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_silniczki_szyb_sterowniki_przednich_drzwi-t130931.0.html)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku popraw ogłoszenia bo linki nie działają...[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 07:33_________________________________________________ok... pierwszy działa :wink4: i tam jest wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nicpoń moder mnie poprawił - dałem osobne tematy dla każdej części... OK, w pierwszym linku jest all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem 90 średnica wylotu i 50 montażowa (nie przypominam sobie 45..., dostępna była jeszcze większa 90/55). Końcówkę oczywiście spawałem z tłumikiem.

Aha to masz spawane bo ja mysle o wersji do przykrecenia - tam jest 45 mm. Spawanie u mnie odpada bo nie am zamiaru kupowania nowego tlumika za dwa lata (moze szybko zaczac rdzewiec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to masz spawane bo ja mysle o wersji do przykrecenia - tam jest 45 mm. Spawanie u mnie odpada bo nie am zamiaru kupowania nowego tlumika za dwa lata (moze szybko zaczac rdzewiec)

Od tego masz srebrzankę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiek - widać, że równiótko go posadziłeś :good: Kiedy będziesz w stanie dźwignąć auto i odczytać numer ze sprężyn? Szukałem w ofercie H&R i nie znalazłem -40/-45 dla A4 B6/B7 FWD. Największe to -35 (niżej to już tylko dla Q). Dlatego tak interesuje mnie co rzeczywiście tam u Ciebie siedzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiaszek się spisał - dziś doszły wzmaki antenowe do tunera. Oprócz tego wycieczka do ASO po czarne lusterko i słonecznik z Homelinkiem (niestety od dłuższego czasu nie mogłem nigdzie znaleźć więc pozostał jedynie zakup nowych części :(). Za to na poprawę humoru: na lustereczku obok nr części mam napisane "KOMPASS" - czyżby bonus z fabryki? :dance: W zasadzie powinienem reklamować - nie to zamawiałem :polew:

newstuffmay.JPG

Ten weekend pęknie pod hasłem "wesele" ale już za tydzień zabieram się za front - wymiana czujników PDC na wariant B6, dokończenie instalacji Homelinka i HID 6k w światłach przeciwmgielnych. Do tego ostatniego nie mam jeszcze gratów - zrobiłem małe rozeznanie na forum - koledzy polecają zestaw pod H11 niemieckiej produkcji LUX.PRO (koszt 249zł). Oprócz tego jest jeszce (niby) japoński zestawik dostępny pod szyldem xenonowe.pl (349zł). W ciągu kilku najbliższych dni muszę dokonać zakupu - dlatego proszę doradźcie coś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena takiego lustra?

Czym się różnią przednie czujniki pdc co masz od 'wariantu B6'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko 825zł. Niestety słonecznik z pilotem wcale nie lepiej :wallbash: No ale nie było wyjścia (brak w/w gratów na allegro/ebay i u handlarzy).

Sensory od B6 mają prostokątną wkładkę sensora - w kolejnych nadwoziach była już okrągła. Chciałem aby tak jak zauważył Rosemayer - tył wizualnie grał z przodem ;) (przy zakładaniu front PDC dałem czujniki od A6 C6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże. 825zł za lusterko to sporawo. Też muszę poszukać fotochromu do siebie z auto światłami No ale trochę mnie ta cena odstraszyła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro i ebay - wszystko tylko z sensorem deszczu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...