Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bart musze Cie zmartwic - podgrzewanie bylo tylko w 4ramiennej :(

Chcialem to modzic u siebie ;) niestety 4ramiona jakos mi nie leza i odpuscilem temat

No to pipka - nie wiedziałem, że w 3-ramiennych nie było grzania :confused4:

Szukałem dziś na allegro i też tej się przyglądałem - cena OK. Szkoda, że bez poduszki...

1031504440

Patrzę po numerach - jest kilka kierek. Nie wiem czym się różnią PRki 1XX i 2FQ… Możliwe że perforowana jest 1XX a drugi numerek to normalna skóra – może ktoś z Was potwierdzi. Nie wiem jak rozróżnić kolor szwu. Chyba będzie trzeba poszukać kogoś kto ma wewnętrzny pakiet S-Line w B7 z automatem. Szukałem w wariancie 3-ramienna, pikowana, multifunkcja z manetkami:

PR-1XX:

8P0 419 091 BM TNA (od 11/2004 do 05/2007)

8E0 419 091 EG TNA (od 06/2007 do 06/2008)

PR-2FQ:

4F0 419 091 T 8UD (od 11/2004 do 05/2005)

4F0 419 091 CA URS (od 06/2005 do 07/2007)

8K0 419 091 AK URS (od 06/2005 do 06/2008)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bartek na pewno cos znajdziesz fajnego :wink4: .

Czyli ... wariant 3-ramienna, pikowana , multifunkcja ( chromik ) z manetkami ( chromik ) :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Multifunkcję wolałbym bez chromu... Manetki w chromie?

Opublikowano

Bartek a widziales kiere od DTM?

1036127285_5

Komponowalaby Ci sie z tapicerka.

Cos innego...

Opublikowano
  • Autor

:slina: Ładna ale ta jest od S-ki - a wiesz czego szukam ;)

Bartek a widziales kiere od DTM?

1036127285_5

Komponowalaby Ci sie z tapicerka.

Cos innego...

Tak oglądałem DTM-a ;) Jednak skoro zdecydowałem się na wewnętrzny pakiet S-Line to chciałbym zostać przy tym projekcie (z wyjątkiem foteli - docelowo mają się pojawić Recaro).

Opublikowano

jak co mam taki znaczek, a ta kiera od S4 jest petarda... ;)

Opublikowano
  • Autor

Tak tak, znaczek można przewalić ale... uparłem się na S-Line. Może gdyby była pikowana to pokombinowałbym :wink4:

Opublikowano

nie ma zmiłuj ... musi być s-line :decayed: , ale nie ukrywam , ze taka multi kiera robi Robote :slina:

Bartek a coś już wiesz więcej na temat Chipowania twojej skrzyni i silnika ?

Opublikowano
  • Autor

Bartek a coś już wiesz więcej na temat Chipowania twojej skrzyni i silnika ?

Obserwuję co się dzieje po programie u H4mm3Ra i zbieram kasę na DYNOSOFT ;)

Opublikowano

150 kuni ci wystarczy ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

150 kuni ci wystarczy ? :naughty:

Coś koło tego - po cichu liczę na 160PS przy 340/360Nm :decayed: Więcej nie ma sensu - nie ma co na maksa skrzyni obciążać...

Opublikowano

wtedy to juz będziesz miał chyba wszystko co planowałeś ... Nie dość że wyglądem miażdży suty too i bedzie sie calkiem nieźle odpychać :wink4:

A są jakieś dalsze plany jak wykonasz te co teraz masz ? ( Np: szklany dach ? :naughty: )

Opublikowano
  • Autor

150 kuni ci wystarczy ? :naughty:

Coś koło tego - po cichu liczę na 160PS przy 340/360Nm :decayed: Więcej nie ma sensu - nie ma co na maksa skrzyni obciążać...

150km to może masz w serii jak ja miałem 151km. :gwizdanie:

Silnik ten sam więc skrzynia chyba nie wpływa na jego moc. Wiadomo że zmierzyć ją to jest sztuka przy multi. Trzymam kciuki.

Ja czułem wzrost mocy po wizycie u Rogala przez tydzień a teraz już jestem tak przyzwyczajony, że zastanawiam się czy to wogole coś dało :gwizdanie: . Muszę jakimś polonezem pojeździć co by poźniej znowu trochę się nacieszyć.

Autko już hamowałem - jest 130KM :wink4:

Przy CVT nie chodzi o wpływ skrzyni na silnik a dokładnie odwrotnie. Podniesienie maksymalnego momentu obrotowego ma negatywny wpływ na przekładnię (uszkodzenia sterownika, nadmierne obciążenie elementów ciernych, temperatura). Perwsze generacje multitroników zostały przygotowane pod 300Nm. Kolejne wersje po modyfikacji programu, zamontowaniu wydajniejszej hydrauliki i wzmocnieniu sprzęgła ponoć wytrzymują do 400Nm. Moja skrzynia to coś po środku - dlatego nie chcę przesadzić aby jej nie rozwalić...

Oczywiście zgadzam się z Tobą co do odczucia dot. mocy. Po jakimś czasie niezależnie od tego ile mocy masz pod maską ZAWSZE przestaje wystarczać ;)

wtedy to juz będziesz miał chyba wszystko co planowałeś ... Nie dość że wyglądem miażdży suty too i bedzie sie calkiem nieźle odpychać :wink4:

A są jakieś dalsze plany jak wykonasz te co teraz masz ? ( Np: szklany dach ? :naughty: )

Hehe no widzisz cały czas wpadam na nowe pomysły :) Najcięższe do upolowania będą fotele Recaro w konfiguracji którą sobie wybrałem. Potem tuner TV i jakieś DVD – myślę czy jako drugiego źródła to tunera nie podpiąć też PS3 + jakieś bezprzewodowe joye ;) Oprócz tego zostały jeszcze dekory 1NK od S-Line, grzana kanapa, airbagi w kanapie. Solar dach chyba nie wypali – za dużo grzebania i za duże ryzyko że coś spierdolimy… Na koniec zostaje grzana przednia szyba, webasto, porządne hamulce (coś ala S4) i dobrze dobrana zaniecha…

Sam widzisz, neveredning story ;)

Opublikowano

Eh wielki podziw dla ciebei jak i dla twojego projektu (wrclaguny tez :tongue4: ), nie wiem czy potrafiłbym wam sprostać chociaż w 10% . Za przeproszeniem jesteście zdrowo "zakreceni" w tym co robicie ... i dobrze ! tak trzymać , ale co potem ? Zrobisz tak jak mówiłeś ? B6 zostawisz i kupisz następne ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Eh wielki podziw dla ciebei jak i dla twojego projektu (wrclaguny tez :tongue4: ), nie wiem czy potrafiłbym wam sprostać chociaż w 10% . Za przeproszeniem jesteście zdrowo "zakreceni" w tym co robicie ... i dobrze ! tak trzymać , ale co potem ? Zrobisz tak jak mówiłeś ? B6 zostawisz i kupisz następne ? :wink4:

Heheh, to prawda - mam fioła na tym punkcie :) Chociaż z drugiej strony jest to po prostu jedno z moich licznych hobby... Do tego dochodzi moja natura - jak już się czegoś podejmuję to musi być na 100% :decayed:

Co dalej? Raczej nie będzie opłacało mi się sprzedawać auta. Zatem pozostaje kupić drugie. W tej chwili waham się między 3.0TDI a 2.0TFSI w B8. Oprócz tego baaaardzo przypadło mi też do gustu nowe A6 ale to raczej dalsza przyszłość ;)

Opublikowano

Oczywiście zgadzam się z Tobą co do odczucia dot. mocy. Po jakimś czasie niezależnie od tego ile mocy masz pod maską ZAWSZE przestaje wystarczać ;)

Bartek. Jak swoją kupowałem, to był mega :kox: . Po prostu wgniatała w fotele.

Ostatnio zacząłem sprawdzać dosłownie wszystko, co tylko możliwe, bo jakoś mi się zdaje, że nie chce jechać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście zgadzam się z Tobą co do odczucia dot. mocy. Po jakimś czasie niezależnie od tego ile mocy masz pod maską ZAWSZE przestaje wystarczać ;)

Bartek. Jak swoją kupowałem, to był mega :kox: . Po prostu wgniatała w fotele.

Ostatnio zacząłem sprawdzać dosłownie wszystko, co tylko możliwe, bo jakoś mi się zdaje, że nie chce jechać :naughty:

Hehehe, Arturo - Ty masz 2.5... To co ja mam powiedzieć przy moim smoku co się buja do 100 na 10.4 sek :decayed:

Opublikowano

Doskonale Cię rozumiem. Kiedyś miałem 136 konne Audi i tez się wtedy nią jarałem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.