Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Bart musze Cie zmartwic - podgrzewanie bylo tylko w 4ramiennej :(

Chcialem to modzic u siebie ;) niestety 4ramiona jakos mi nie leza i odpuscilem temat

No to pipka - nie wiedziałem, że w 3-ramiennych nie było grzania :confused4:

Szukałem dziś na allegro i też tej się przyglądałem - cena OK. Szkoda, że bez poduszki...

1031504440

Patrzę po numerach - jest kilka kierek. Nie wiem czym się różnią PRki 1XX i 2FQ… Możliwe że perforowana jest 1XX a drugi numerek to normalna skóra – może ktoś z Was potwierdzi. Nie wiem jak rozróżnić kolor szwu. Chyba będzie trzeba poszukać kogoś kto ma wewnętrzny pakiet S-Line w B7 z automatem. Szukałem w wariancie 3-ramienna, pikowana, multifunkcja z manetkami:

PR-1XX:

8P0 419 091 BM TNA (od 11/2004 do 05/2007)

8E0 419 091 EG TNA (od 06/2007 do 06/2008)

PR-2FQ:

4F0 419 091 T 8UD (od 11/2004 do 05/2005)

4F0 419 091 CA URS (od 06/2005 do 07/2007)

8K0 419 091 AK URS (od 06/2005 do 06/2008)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek na pewno cos znajdziesz fajnego :wink4: .

Czyli ... wariant 3-ramienna, pikowana , multifunkcja ( chromik ) z manetkami ( chromik ) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multifunkcję wolałbym bez chromu... Manetki w chromie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a widziales kiere od DTM?

1036127285_5

Komponowalaby Ci sie z tapicerka.

Cos innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: Ładna ale ta jest od S-ki - a wiesz czego szukam ;)

Bartek a widziales kiere od DTM?

1036127285_5

Komponowalaby Ci sie z tapicerka.

Cos innego...

Tak oglądałem DTM-a ;) Jednak skoro zdecydowałem się na wewnętrzny pakiet S-Line to chciałbym zostać przy tym projekcie (z wyjątkiem foteli - docelowo mają się pojawić Recaro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o lopatki chromik :wink4: a znaczek mozna zmienic na S LINE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co mam taki znaczek, a ta kiera od S4 jest petarda... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, znaczek można przewalić ale... uparłem się na S-Line. Może gdyby była pikowana to pokombinowałbym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zmiłuj ... musi być s-line :decayed: , ale nie ukrywam , ze taka multi kiera robi Robote :slina:

Bartek a coś już wiesz więcej na temat Chipowania twojej skrzyni i silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek a coś już wiesz więcej na temat Chipowania twojej skrzyni i silnika ?

Obserwuję co się dzieje po programie u H4mm3Ra i zbieram kasę na DYNOSOFT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 kuni ci wystarczy ? :naughty:

Coś koło tego - po cichu liczę na 160PS przy 340/360Nm :decayed: Więcej nie ma sensu - nie ma co na maksa skrzyni obciążać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy to juz będziesz miał chyba wszystko co planowałeś ... Nie dość że wyglądem miażdży suty too i bedzie sie calkiem nieźle odpychać :wink4:

A są jakieś dalsze plany jak wykonasz te co teraz masz ? ( Np: szklany dach ? :naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 kuni ci wystarczy ? :naughty:

Coś koło tego - po cichu liczę na 160PS przy 340/360Nm :decayed: Więcej nie ma sensu - nie ma co na maksa skrzyni obciążać...

150km to może masz w serii jak ja miałem 151km. :gwizdanie:

Silnik ten sam więc skrzynia chyba nie wpływa na jego moc. Wiadomo że zmierzyć ją to jest sztuka przy multi. Trzymam kciuki.

Ja czułem wzrost mocy po wizycie u Rogala przez tydzień a teraz już jestem tak przyzwyczajony, że zastanawiam się czy to wogole coś dało :gwizdanie: . Muszę jakimś polonezem pojeździć co by poźniej znowu trochę się nacieszyć.

Autko już hamowałem - jest 130KM :wink4:

Przy CVT nie chodzi o wpływ skrzyni na silnik a dokładnie odwrotnie. Podniesienie maksymalnego momentu obrotowego ma negatywny wpływ na przekładnię (uszkodzenia sterownika, nadmierne obciążenie elementów ciernych, temperatura). Perwsze generacje multitroników zostały przygotowane pod 300Nm. Kolejne wersje po modyfikacji programu, zamontowaniu wydajniejszej hydrauliki i wzmocnieniu sprzęgła ponoć wytrzymują do 400Nm. Moja skrzynia to coś po środku - dlatego nie chcę przesadzić aby jej nie rozwalić...

Oczywiście zgadzam się z Tobą co do odczucia dot. mocy. Po jakimś czasie niezależnie od tego ile mocy masz pod maską ZAWSZE przestaje wystarczać ;)

wtedy to juz będziesz miał chyba wszystko co planowałeś ... Nie dość że wyglądem miażdży suty too i bedzie sie calkiem nieźle odpychać :wink4:

A są jakieś dalsze plany jak wykonasz te co teraz masz ? ( Np: szklany dach ? :naughty: )

Hehe no widzisz cały czas wpadam na nowe pomysły :) Najcięższe do upolowania będą fotele Recaro w konfiguracji którą sobie wybrałem. Potem tuner TV i jakieś DVD – myślę czy jako drugiego źródła to tunera nie podpiąć też PS3 + jakieś bezprzewodowe joye ;) Oprócz tego zostały jeszcze dekory 1NK od S-Line, grzana kanapa, airbagi w kanapie. Solar dach chyba nie wypali – za dużo grzebania i za duże ryzyko że coś spierdolimy… Na koniec zostaje grzana przednia szyba, webasto, porządne hamulce (coś ala S4) i dobrze dobrana zaniecha…

Sam widzisz, neveredning story ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh wielki podziw dla ciebei jak i dla twojego projektu (wrclaguny tez :tongue4: ), nie wiem czy potrafiłbym wam sprostać chociaż w 10% . Za przeproszeniem jesteście zdrowo "zakreceni" w tym co robicie ... i dobrze ! tak trzymać , ale co potem ? Zrobisz tak jak mówiłeś ? B6 zostawisz i kupisz następne ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh wielki podziw dla ciebei jak i dla twojego projektu (wrclaguny tez :tongue4: ), nie wiem czy potrafiłbym wam sprostać chociaż w 10% . Za przeproszeniem jesteście zdrowo "zakreceni" w tym co robicie ... i dobrze ! tak trzymać , ale co potem ? Zrobisz tak jak mówiłeś ? B6 zostawisz i kupisz następne ? :wink4:

Heheh, to prawda - mam fioła na tym punkcie :) Chociaż z drugiej strony jest to po prostu jedno z moich licznych hobby... Do tego dochodzi moja natura - jak już się czegoś podejmuję to musi być na 100% :decayed:

Co dalej? Raczej nie będzie opłacało mi się sprzedawać auta. Zatem pozostaje kupić drugie. W tej chwili waham się między 3.0TDI a 2.0TFSI w B8. Oprócz tego baaaardzo przypadło mi też do gustu nowe A6 ale to raczej dalsza przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgadzam się z Tobą co do odczucia dot. mocy. Po jakimś czasie niezależnie od tego ile mocy masz pod maską ZAWSZE przestaje wystarczać ;)

Bartek. Jak swoją kupowałem, to był mega :kox: . Po prostu wgniatała w fotele.

Ostatnio zacząłem sprawdzać dosłownie wszystko, co tylko możliwe, bo jakoś mi się zdaje, że nie chce jechać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgadzam się z Tobą co do odczucia dot. mocy. Po jakimś czasie niezależnie od tego ile mocy masz pod maską ZAWSZE przestaje wystarczać ;)

Bartek. Jak swoją kupowałem, to był mega :kox: . Po prostu wgniatała w fotele.

Ostatnio zacząłem sprawdzać dosłownie wszystko, co tylko możliwe, bo jakoś mi się zdaje, że nie chce jechać :naughty:

Hehehe, Arturo - Ty masz 2.5... To co ja mam powiedzieć przy moim smoku co się buja do 100 na 10.4 sek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...