Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aaa... racja. Przeciez Bart-S ma dziadkowego automata :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aaa... racja. Przeciez Bart-S ma dziadkowego automata :decayed:

Bart-S ceni sobie wygode

ps.jako uzytkownik tej skrzyni ktory rowniez ceni sobie wygode ,nie moglem sie powstrzymac od komentarza :tongue4:

no co :gwizdanie: trzeba bronic swojego :sarcastic:

Opublikowano

Moj post to tylko zart :wink4:

Opublikowano

Moj post to tylko zart :wink4:

wiem wiem przeciez sie smiejemy z tego :):wink4:

Opublikowano
  • Autor

Aaa... racja. Przeciez Bart-S ma dziadkowego automata :decayed:

Bart-S ceni sobie wygode

ps.jako uzytkownik tej skrzyni ktory rowniez ceni sobie wygode ,nie moglem sie powstrzymac od komentarza :tongue4:

no co :gwizdanie: trzeba bronic swojego :sarcastic:

Całujcie mnie w pierścień ;) Ich liebie meine melex.... Jak tylko wytrzeźwieję bierę się za HL.

Opublikowano

Nie ma łopatek i nie jest S-Line. Zapomnieliście, ze Bart-S reza pełnego S-line z maks wypasem :>

Opublikowano

:shocked:

Dawno tu nie zaglądałem....

Bart Ty to megarezacz jesteś :kox: :th:

Opublikowano

no jest megarezacz allleeee kierwonicy jeszcze nie ma :)))))) - joke

Opublikowano

Napisane, że do avanta nie podejdzie, poza tym to anglik, drzwi inne :P No i nie wysyła tylko odbiór osobisty heh

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

pick up only -- tankuj na fula i jazda :)))

Yebany znalazł mi ;) Poczytam - dzięki :good:

Opublikowano

żebyś się nie zdziwił , jak pojutrze bedą w PL :decayed:

Opublikowano

żebyś się nie zdziwił , jak pojutrze bedą w PL :decayed:

jak by byly do avanta sam bym tam juz smigal bo za ta kase warto

Opublikowano

z tym ze pierwszy zestaw od b5

sama skora odpada tylko alcantara i najlepiej w kolorze soul :))

a tutaj troche jasniejsza jak by ktos chcial za dobra kase do wyrwania

http://cgi.ebay.de/Lederausstattung-Leder-Sitze-Audi-A4-S-line-/320552493068?cmd=ViewItem&pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item4aa26ae00c

Opublikowano
  • Autor

Przemyślałem te od dzejka i odpuszczam. Przednie boczki do wypierdzielenia bo anglik. Kanapa dla sedana. Stelaż pasażer/kierowca nie zamienny więc kolejny problem z przeróbkami. Brak memo, brak grzanej tylnej kanapy i brak info czy przednie są grzane (a zdarzało się, że nie były). Widać czerwoną kostkę ale cholera wie... No i gdzie ja będę tłukł się 2600km :wink4:

Audi A4 S4 RS4 RECARO Lederausstattung schwarz komplett | eBay

Recaro Ledersitze Sportsitze Audi A4 S4 B6 8E Kombi | eBay

a te? :kox:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 10:33_________________________________________________tylko tu sama skóra jest

Obie powyższe propozycje są dla A3 ;)

Wczoraj doszły graty od czakiego - Bluetooth Q i sterownik pilota do webasto. Jutro albo w piątek chcę założyć Homelinka więc pewnie od razu przełożę też BT. Webasto poczeka aż zbiorę reszte gratów to TV i wtedy podłączy się ten badziew razem z wiązką do RNS-E.

btwebasto.JPG

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.