Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale napomagałem

Spoko - oglądałem tą aukcję już jakiś czas temy. Jak zobaczyłem opis i fotkę z daleka, to przez chwilę była nadzieja, że to wymarzony zestaw. Wchodzę na aukcje i okazuje się, że kolo nie wie co sprzedaje... A3 :thumbdown:

spoko bluuutek Q :good:

No właśnie widziałem, że też dorwałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart widzailes nowe anteny do gpsu?? tutaj masz linka dobry rezacz takich modow nie opusci :)

http://www.anti-rice.com/rice19/ford-mondeo-01-c.jpg

:polew: Nieee, nie w moim stylu ;)

HomeLink skończony - jak tylko uda mi się znaleźć chwilkę - dokończę DIY dorzucając kilka brakujących opisów i fotek. A w niedzielę wyjazd po graty do DE - będzie kolejny mod :banan2::ad:

HLready.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek - to czyżby to ta wieeelka tajemnica :naughty::decayed: Jak mi wyskoczysz z komplecikiem Recaro to Cię osobiście uduszę, jak już na spot dojadę :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Bartek wymiata jesli chodzi o rezanko...chyba nikt w Polsce takie roboty nie odwalil :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart bierzesz Ske ;) ?

Poprzerzucamy wszystko z twojej, zanim sprzedaż. :decayed:

Kuba na początku się napaliłem ale teraz jestem już praktycznie zdecydowany na 2.0TFSI. Poza tym kupno nowego auta wchodzi w grę dopiero pod koniec roku...

Przewaliłem BT Q - jak się okazało niepotrzebnie kupiony. Przy pomocy czakiego poprawiłem kodowanie i zostałem pouczony co robiłem źle :decayed: Wcześniej przeklinałem, że nie mogę korzystaś z telefonu przy pomocy SDS-a - okazało się, że funkcja call jest dostępna z poziomu directory a ja durny próbowałem dogadać się w oknie telephone :wallbash:

Poniżej mała prezentacja jak to teraz działa...

Stary moduł Bluetooth F (w pełni funkcjonalny) jest na sprzedaż - 300zł.

BTF.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart przekodowales tak homelinka zeby bramki na parkingach otwieral bez placenia :)))

jesli tak daj cynk to jutro bede rezal :)))

miales na tym "f" tez znaczek glututa?? u mnie sie laczy ale pojawia sie tylko pasek zasiegu koma jakis kijowaty mam ten glutek pewnie jeden z pierwszych wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwyczajnie źle zakodowany - F jest w pełni funkcjonalny niby, więc powinno być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwyczajnie źle zakodowany - F jest w pełni funkcjonalny niby, więc powinno być :wink4:

nie wiem glutek orginalnie zamontowany moze z litera "a" a nie "f" dlatego nie pokazuje wyswietla tylko pasek zasiegu

mam sds hacka ale kobieta mowi mi informacje tylko po stronie kierowcy -- trzeba tam cos przestawiac aby mowila stereo czy nie ma takiej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwyczajnie źle zakodowany - F jest w pełni funkcjonalny niby, więc powinno być :wink4:

Dokładnie - jest tak jak napisał Koval. Kodowanie RNS-E w 3-cim bicie od końca trzeba ustawić na 7 (Base plate diagnostic capable with comfort control). Dopiero wtedy zobaczysz ikonę BT.

Filmik z Homelinkiem machnę na następnym spocie, jeśli uda się podjechać do Madbara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...