Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale napomagałem

Spoko - oglądałem tą aukcję już jakiś czas temy. Jak zobaczyłem opis i fotkę z daleka, to przez chwilę była nadzieja, że to wymarzony zestaw. Wchodzę na aukcje i okazuje się, że kolo nie wie co sprzedaje... A3 :thumbdown:

spoko bluuutek Q :good:

No właśnie widziałem, że też dorwałeś ;)

Opublikowano
  • Autor

bart widzailes nowe anteny do gpsu?? tutaj masz linka dobry rezacz takich modow nie opusci :)

http://www.anti-rice.com/rice19/ford-mondeo-01-c.jpg

:polew: Nieee, nie w moim stylu ;)

HomeLink skończony - jak tylko uda mi się znaleźć chwilkę - dokończę DIY dorzucając kilka brakujących opisów i fotek. A w niedzielę wyjazd po graty do DE - będzie kolejny mod :banan2::ad:

HLready.JPG

Opublikowano

będzie kolejny mod :banan2::ad:

co znów :wallbash:

wariat jesteś :decayed:

Opublikowano

Bartek - to czyżby to ta wieeelka tajemnica :naughty::decayed: Jak mi wyskoczysz z komplecikiem Recaro to Cię osobiście uduszę, jak już na spot dojadę :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

napewno komplecik od rs4 :kox:

Opublikowano

wątpie ... rs4 to nie stajl Bartka , on modzi only S-line :decayed:

Opublikowano

nie no Bartek wymiata jesli chodzi o rezanko...chyba nikt w Polsce takie roboty nie odwalil :notworthy:

Opublikowano

Bart bierzesz Ske ;) ?

Poprzerzucamy wszystko z twojej, zanim sprzedaż. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bart bierzesz Ske ;) ?

Poprzerzucamy wszystko z twojej, zanim sprzedaż. :decayed:

Kuba na początku się napaliłem ale teraz jestem już praktycznie zdecydowany na 2.0TFSI. Poza tym kupno nowego auta wchodzi w grę dopiero pod koniec roku...

Przewaliłem BT Q - jak się okazało niepotrzebnie kupiony. Przy pomocy czakiego poprawiłem kodowanie i zostałem pouczony co robiłem źle :decayed: Wcześniej przeklinałem, że nie mogę korzystaś z telefonu przy pomocy SDS-a - okazało się, że funkcja call jest dostępna z poziomu directory a ja durny próbowałem dogadać się w oknie telephone :wallbash:

Poniżej mała prezentacja jak to teraz działa...

Stary moduł Bluetooth F (w pełni funkcjonalny) jest na sprzedaż - 300zł.

BTF.JPG

Opublikowano

Elegancja :tongue4:

zrób jeszcze jakiś filmik , jak ci działa HomeLink ? :cool1:

Opublikowano

bart przekodowales tak homelinka zeby bramki na parkingach otwieral bez placenia :)))

jesli tak daj cynk to jutro bede rezal :)))

miales na tym "f" tez znaczek glututa?? u mnie sie laczy ale pojawia sie tylko pasek zasiegu koma jakis kijowaty mam ten glutek pewnie jeden z pierwszych wersji

Opublikowano

Może zwyczajnie źle zakodowany - F jest w pełni funkcjonalny niby, więc powinno być :wink4:

Opublikowano

Może zwyczajnie źle zakodowany - F jest w pełni funkcjonalny niby, więc powinno być :wink4:

nie wiem glutek orginalnie zamontowany moze z litera "a" a nie "f" dlatego nie pokazuje wyswietla tylko pasek zasiegu

mam sds hacka ale kobieta mowi mi informacje tylko po stronie kierowcy -- trzeba tam cos przestawiac aby mowila stereo czy nie ma takiej opcji?

Opublikowano
  • Autor

Może zwyczajnie źle zakodowany - F jest w pełni funkcjonalny niby, więc powinno być :wink4:

Dokładnie - jest tak jak napisał Koval. Kodowanie RNS-E w 3-cim bicie od końca trzeba ustawić na 7 (Base plate diagnostic capable with comfort control). Dopiero wtedy zobaczysz ikonę BT.

Filmik z Homelinkiem machnę na następnym spocie, jeśli uda się podjechać do Madbara.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.