Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt sledze od samego początku, jak listwy w dziwi od s-line zakładałeś :>

właśnie gratuluje zapału, tego że nie jesteś mechanikiem, nigdy nie bawiłeś się autami, a teraz to twoje hobby któremu oddałeś się w zatracenie i jesteś dobry w tym co robisz, do tego pomoc dla innych, szacunek i powodzenia :wink4:

a tak apropo pomocy :kox: to i ja skorzystam, dwie rzeczy..

1) Podesłał byś dokładnie jakie masz końcówki, jak model tego Ultera, parę stron wcześniej były jakieś aukcje ale wygasły

2) Tak z ciekawości wiesz może czy podejdą np do Ciebie czy do mnie s-line z a6, wiem że siedzisko jest dłuższe, ale tak u sąsiada zmierzyłem rozstaw otworów i jakby miały pasować do szyn. No kanapa to wiem że nie przypasi, ale z tymi fotelami zawsze się zastanawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

seria ????? :cool1:

niejeden by chciał taka serie. :kox:

Sam jestem zakręcony od kilkunastu lat na punkcie vw t1/t2 i wiem ile czasu ,kasy i zrozumienia rodziny to wymaga.

Czytając taki wątek aż się chce rezać coś w swojej niuni... I o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s jest inspiracją dla niejednego, dlatego ja nie lubię czytać tematu jego...

:polew: :polew: :polew:

Ogółem to on mnie wepchnął w ten nałóg... TO Jego wina, dlatego dla twojego własnego dobra, wyjdź z tego tematu i go nie czytaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Marku nadal nic ;(

no kurrrfa jutro sprawdze w firmie list ppzewozowy i bede do nich dzwonił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt sledze od samego początku, jak listwy w dziwi od s-line zakładałeś :>

właśnie gratuluje zapału, tego że nie jesteś mechanikiem, nigdy nie bawiłeś się autami, a teraz to twoje hobby któremu oddałeś się w zatracenie i jesteś dobry w tym co robisz, do tego pomoc dla innych, szacunek i powodzenia :wink4:

a tak apropo pomocy :kox: to i ja skorzystam, dwie rzeczy..

1) Podesłał byś dokładnie jakie masz końcówki, jak model tego Ultera, parę stron wcześniej były jakieś aukcje ale wygasły

2) Tak z ciekawości wiesz może czy podejdą np do Ciebie czy do mnie s-line z a6, wiem że siedzisko jest dłuższe, ale tak u sąsiada zmierzyłem rozstaw otworów i jakby miały pasować do szyn. No kanapa to wiem że nie przypasi, ale z tymi fotelami zawsze się zastanawiałem

Dzięki kolego :)

1) Ulter 90-RS1 (szukaj firmy KADEX na allegro)

2) Tutaj niestety nie pomogę (z tego co pamiętam - ktoś już próbował przekładać bez przeróbek i nie udało się :()

Niestety Marku nadal nic ;(

no kurrrfa jutro sprawdze w firmie list ppzewozowy i bede do nich dzwonił...

Spoko - dziś wpadł mi w ręcę dorabiany torx 8 ze szpilką 70mm - w chwili obecnej bardziej mi zależy na drugiej części przesyłki :decayed: Niestety jutro autko poczuje trochę trasy więc swap kiery muszę odłożyć do środy...

Bart-s jest inspiracją dla niejednego, dlatego ja nie lubię czytać tematu jego...

:polew: :polew: :polew:

Ogółem to on mnie wepchnął w ten nałóg... TO Jego wina, dlatego dla twojego własnego dobra, wyjdź z tego tematu i go nie czytaj :D

Zaraz tam moja wina :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - dziś wpadł mi w ręcę dorabiany torx 8 ze szpilką 70mm - w chwili obecnej bardziej mi zależy na drugiej części przesyłki :decayed: Niestety jutro autko poczuje trochę trasy więc swap kiery muszę odłożyć do środy...

O kurde, to to jeździ ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - dziś wpadł mi w ręcę dorabiany torx 8 ze szpilką 70mm - w chwili obecnej bardziej mi zależy na drugiej części przesyłki :decayed: Niestety jutro autko poczuje trochę trasy więc swap kiery muszę odłożyć do środy...

O kurde, to to jeździ ?:P

No co za bezczelny typ :polew: :polew:

...Młody - nocki masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram forum i walcze nad nim cały czas, ale własnie się wybieram spać, znasz się może na phpbb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram forum i walcze nad nim cały czas, ale własnie się wybieram spać, znasz się może na phpbb??

Na sajty zawsze ładowałem gotowe forum (właśnie na phpbb) - dlatego niestety nie jestem w stanie pomóc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tak ciężko pracujesz, że nawet nie masz czasu sprawdzać forum haha. Czy może obmyślasz nowe mody? Jak tam moje piny? Jakieś newsy? :P Koleś tutaj rozbiera a4 i miał elektrykę z tyłu więc może od niego wezmę wyciągnę piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zły pomysł - u mnie sprawa ucichła więc pewnie nie doszli jakie to numery :confused4:

Z nowych modów... W środę kiera i jak się z nią uporam - zabieram się za webasto ;)

BTW - Grzesiu, jak już to przeczytasz - podeślij mi adres na pw (będzie obiecana przesyłka :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto jak już koniec zimy zaraz :P No dobra ide spać... Miłej nocki i myśl dalej co tam wymodzić bo taką serią to wstyd jeździć hehehe

Pozdr :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian - przesyłka dotarła :good: Sprawdzałem - wszystko pięknie śmiga. Dziękuję bardzo - rozliczymy się w BT :decayed:

:ok2:

Grzesiek - paczka z webasto została dziś do mnie wysłana. Dojdzie jutro lub w czwartek - dlatego myślę, że pilot doleci do Ciebie nie wcześniej niż po nowym roku :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak się wszyscy będą ze mnąw BT rozliczać to czuje że będe jeszcze bardziej narąbany niż w Jarosławcu chodził. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak się wszyscy będą ze mnąw BT rozliczać to czuje że będe jeszcze bardziej narąbany niż w Jarosławcu chodził. :decayed:

nie ściemniaj , że chodziłeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak się wszyscy będą ze mnąw BT rozliczać to czuje że będe jeszcze bardziej narąbany niż w Jarosławcu chodził. :decayed:

bylebyś na Alonę nie trafił i przeżyjesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...