Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Potwierdzam - łopatki działają. Można masowo brać kiery 2010 :decayed:

Tylko kupujcie komplety z airbagiem - ostatnio z Musą rozmawialiśmy na ten temat. Ponoć była jakaś zmiana - zmieniło się rozstawienie gwintów śrub mocujących poduszkę... Jak kupicie zestaw - nie będzie problemu :good:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu - pilot wysłany. Pewnie w piątek dojdzie ;)

Opublikowano
  • Autor

My już jesteśmy rozliczeni :tongue4: Masz w prezencie gwiazdkowym :wink4:

Opublikowano

Coś pięknego ta kiera :slina: :slina: :slina:

Zupełnie inaczej wygląda teraz ta deska. :good:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 08:23_________________________________________________Powinieneś te foty wysłać do Ingolstadt :D

Szczęki by niemiaszkom opadły, jakby to zobaczyli :D

Opublikowano

Zgadzam się z przedmówcą w 100% :good: :good: :good:

Bart-s twoje autko z dnia na dzień coraz większy :kox: :kox: :kox::slina: :slina: :slina:

Daj znać jak będziesz chciał sprzedać :wink4: :wink4:

Opublikowano

No taka kiera właśnie gdzieś tam na mnie czeka, a jak wrazenia z jazdy? Dużo lepiej ?:P

Opublikowano

My już jesteśmy rozliczeni :tongue4: Masz w prezencie gwiazdkowym :wink4:

:blink: nie pitol tylko w BT sie :drunk:;)

No taka kiera właśnie gdzieś tam na mnie czeka, a jak wrazenia z jazdy? Dużo lepiej ?:P

Na pewno u Bartka jest banan :decayed:

Opublikowano

Ba pewnie z 0,5L mniej pali :decayed:

Opublikowano

no Bartek :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

No ba... teraz sam skręca :polew:

My już jesteśmy rozliczeni :tongue4: Masz w prezencie gwiazdkowym :wink4:

:blink: nie pitol tylko w BT sie :drunk:;)

No w końcu będzie okazja aby opić nasze wspólne mody :decayed: Mam tylko nadzieję, że dojadę do BT :embarrassed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:42_________________________________________________

Zgadzam się z przedmówcą w 100% :good: :good: :good:

Bart-s twoje autko z dnia na dzień coraz większy :kox: :kox: :kox::slina: :slina: :slina:

Daj znać jak będziesz chciał sprzedać :wink4: :wink4:

Mariusz jeszcze się muszę nią nacieszyć :) Poza tym cena pewnie będzie zaporowa :confused4:

Opublikowano

Haha już taniej Ci będzie kupić b8 w s linie :D

Opublikowano

Wypasiony samochodzik naprawdę super :good:

tia... 146 stron o golasie by raczej nie pisali :gwizdanie:

Opublikowano

ja mysle ze z 50tys lekko cena by byla :gwizdanie:

fajny mod myslalem nad taka kiera :good:

Opublikowano

Pięknie wygląda kiera :good: no i manetki przydadzą się przy hamowaniu na śliskim :wink4: [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 14:44_________________________________________________

brawo :good:

Dziku też tak możesz, bierz moją kierę :naughty:

Opublikowano

Bart moduł na kolumnie kierowniczej z jaką końcówka masz?

Opublikowano

Ufff nie było tak źle :) Następnym razem pewnie uwinąłbym się w połowie czasu, który poświęciłem teraz :decayed:

Wymiękłem tylko raz - jak mi się manetki rozsypały na kolana (poniosło mnie i wykręciłem o kilka śrubek za dużo :polew:).

Po wszystim praktycznie zero problemów - odpowiednie zakodowanie sterownika kolumny kierowniczej oraz nauczenie go VIN-u. Następnie kasowanie błędów (powstałych głównie przez odłączenie aku). Po skasowaniu błędów w sterowniku airbag jest czysto i nic nie wraca (przyjął poduszkę). Multifunkcja działa bez zarzutu. Został mi jeszcze do opanowania ABS - za 30 minut wyjeżdżam do pracy, wtedy się tym zajmę (no i sprawdzę jeszcze czy manetki zmiany biegów działają).

Efekt jest miodzio :dance:

slinestwheel1.JPG

slinestwheel2.JPG

Nic, jadę testować :decayed:

Karwa. Przestaję śledzić ten wątek. Za każdym razem dostaję takiego ślinotoku, że żona myśli, że siedzę na jakichś porno stronkach :slina: :slina: :slina:

Graty Bartek. Szacun dla Ciebie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Bart moduł na kolumnie kierowniczej z jaką końcówka masz?

Przecież pisał, że Q :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.