Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eeee, Grzesiowi Alona pomyliła się chyba z Azunią ;)

o f*ck... rzeczywiście... sorki Azunia i Alona ;)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 294,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No chyba, że nagramy Markowi obie Panie - w Jarosławcu co prawda spisywał się dzielnie ale pora sprawdzić czy wytrzyma strzał z podwójnego liścia :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 19:00_________________________________________________

a co jej zrobil ? :decayed:

Nic, Siemianowi po prostu się nudziło - poprosił Azunię o przyjacielskie pierdalnięcie :decayed:

Normalnie jakbym oglądał "Rocky III" - Marek przyjmował liść za liściem po czym z uśmiechem na twarzy prosił o jeszcze :polew:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: bo w życiu twardym trzeba być :decayed::polew: :polew:

A zmieniając temat to musisz Batek przyznać że jak Siemian przytnie torxa to nie ma chu_a we wsi :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mogę tylko potwierdzić :good: Tak go skróciłeś, że w paczce znalazłem tylko dwie płytki DVD :polew:

Opublikowano

paczki mu sie pomylily ta druga wyslal do gornego karabachu:))

Opublikowano

Mogę tylko potwierdzić :good: Tak go skróciłeś, że w paczce znalazłem tylko dwie płytki DVD :polew:

jakto?? nie ma go?? :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Poważnie - torxa 8 w paczce brak :gwizdanie:

Opublikowano

Poważnie - torxa 8 w paczce brak :gwizdanie:

no k**wa mac a wysłałem ten najładniej docięty... Niech ja jutro wpadne do firmy i dorwe Cześka... (magazynier :decayed:) To gdzie on to posiał... ;( ;( ;(

Opublikowano

moze na poczcie wywolal zamet bombowy bo byl ciety pila uranowa i usuneli z przesylki przez promieniowanie

chyba ze siemian tak promienuje -- a nie wyslales przypadkeim do merkel bo ta zglaszala ze jej ups jakies bomby podsyla :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: bo w życiu twardym trzeba być :decayed::polew: :polew:

A zmieniając temat to musisz Batek przyznać że jak Siemian przytnie torxa to nie ma chu_a we wsi :decayed: :decayed:

siemain faktycznie chu_a nie ma i torxa tez :polew:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: bo w życiu twardym trzeba być :decayed::polew: :polew:

A zmieniając temat to musisz Batek przyznać że jak Siemian przytnie torxa to nie ma chu_a we wsi :decayed: :decayed:

siemain faktycznie chu_a nie ma i torxa tez :polew:

wchodze zobaczyc jakie mody BARTaS wali a tu takie info....Siemian w takim razie teraz juz rozumiem dlaczego tak modzisz fure ciagle...

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 17:13_________________________________________________Pozostaje tylko spytać skąd Artur o tym wie.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

reasumujac siemian przycial w chu_a z tym torxem a nie torxa :)))))))))

sie mu poprostu zle napisalo :)))

Opublikowano
  • Autor

Dopiero dziś doszła paczka - Grzesiu jutro wysyłam pilota...

Dorwałem dokładnie ten sam piecyk co Wrclaguna (...tylko kiedy ja to założę ;()

webastonew.JPG

Opublikowano

Bartek stykniemy sie w Bukowinie i wyrezamy webasto :gwizdanie:

Czekam cierpliwie na ta ceglowke :kox:

Opublikowano

Bartek juz TY czas znajdziesz :decayed:

Opublikowano

widząc co robił do tej pory to na 100 % znajdzie :naughty: czekamy :>

Opublikowano
  • Autor

Dobra - atakuję garaż. Zobaczymy co z tego wyjdzie :wink4:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 22:32_________________________________________________Ufff nie było tak źle :) Następnym razem pewnie uwinąłbym się w połowie czasu, który poświęciłem teraz :decayed:

Wymiękłem tylko raz - jak mi się manetki rozsypały na kolana (poniosło mnie i wykręciłem o kilka śrubek za dużo :polew:).

Po wszystim praktycznie zero problemów - odpowiednie zakodowanie sterownika kolumny kierowniczej oraz nauczenie go VIN-u. Następnie kasowanie błędów (powstałych głównie przez odłączenie aku). Po skasowaniu błędów w sterowniku airbag jest czysto i nic nie wraca (przyjął poduszkę). Multifunkcja działa bez zarzutu. Został mi jeszcze do opanowania ABS - za 30 minut wyjeżdżam do pracy, wtedy się tym zajmę (no i sprawdzę jeszcze czy manetki zmiany biegów działają).

Efekt jest miodzio :dance:

slinestwheel1.JPG

slinestwheel2.JPG

Nic, jadę testować :decayed:

Opublikowano

brawo :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.