Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie mialem wklejac linka :decayed:

Mialem taki sam przypadek miesiac temu :)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 294 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Bartek teraz modzi w drugą stronę tzn zrobić jak najuboższe b6 na forum :polew:

Tjaaaa. Wysprzedam na części i dostanę 2x więcej niż za auto :polew:

Opublikowano

Lepiej uwazaj bo narazie kupcow szuka :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Lepiej uwazaj bo narazie kupcow szuka :naughty:

:polew:

Po nocce będę chciał położyć się spać a tu od rana klienci będą się dobijać :polew:

Opublikowano
:kox: to tylko asystent sprzedazy :kox:
Opublikowano

oj tam golas jest bo webasto nie ma no :polew: :polew: :polew:

jak to nie ma...ma w bagażniku :decayed:

a co do tych aukcji to pewnie gość wpisał u wuja "googla" audi a4 s-line i mu wyskoczyły zdjęcia Bartka auta :mysli:, tylko fakt faktem, dlaczego nie wstawia zdjęć przedstawiających faktyczne zderzaki :thumbdown:

Opublikowano

ale obora, prowadzona przez oborka, zgłoś Bart naruszenie na Allegro albo skasuj gościa za udostępnienie fotek

Opublikowano

oj tam golas jest bo webasto nie ma no :polew: :polew: :polew:

jak to nie ma...ma w bagażniku :decayed:

(...)

Właśnie Bart, kiedy rezasz piecyk?

Bo wątek o rezaniu webasto puchnie od problemów czekających na fachowe rady :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale obora, prowadzona przez oborka, zgłoś Bart naruszenie na Allegro albo skasuj gościa za udostępnienie fotek

Jutro się tym zajmę :good:

oj tam golas jest bo webasto nie ma no :polew: :polew: :polew:

jak to nie ma...ma w bagażniku :decayed:

(...)

Właśnie Bart, kiedy rezasz piecyk?

Bo wątek o rezaniu webasto puchnie od problemów czekających na fachowe rady :naughty::wink4:

Andy - kurcze potrzebował bym tak dwa dni wolne a tu niestety się nie zapowiada. W wątku o webasto mnie nie potrzebujecie - doskonale rozgryzacie temat sami (ślędzę na bieżąco ;)).

Opublikowano

Czyli firma zadziałała :good: :good: należy Ci sie :hi: - życze powodzenia, przydałby nam się taki serwis w zachodniopomorkim, moze kiedyś powstanie sieciówka "BART_S SERWIS" :naughty: :naughty:

Opublikowano

Hehehe Bart robil ostatnio moja A4 ,nikomu innemu bym auta odnosnie multi w rece nie oddal:)

Opublikowano
  • Autor

Czyli firma zadziałała :good: :good: należy Ci sie :hi: - życze powodzenia, przydałby nam się taki serwis w zachodniopomorkim, moze kiedyś powstanie sieciówka "BART_S SERWIS" :naughty: :naughty:

Ja to myślałem raczej nad... "BART'S PARTS" :polew: :polew:

Hehehe Bart robil ostatnio moja A4 i nikomu bym auta odnosnie multi w rece nie oddal:)

Dzięki Rafał - cieszę się, że jesteś zadowolony :good:

Opublikowano

Bart biore dokladke z allegro, wiec uwazaj bo jutro mozesz wstac, a tam auto bez dokladki bedzie hahahahaa :polew:

co za cyrk :):kox:

Opublikowano

Czyli firma zadziałała :good: :good: należy Ci sie :hi: - życze powodzenia, przydałby nam się taki serwis w zachodniopomorkim, moze kiedyś powstanie sieciówka "BART_S SERWIS" :naughty: :naughty:

Ja to myślałem raczej nad... "BART'S PARTS" :polew: :polew:

Hehehe Bart robil ostatnio moja A4 i nikomu bym auta odnosnie multi w rece nie oddal:)

Dzięki Rafał - cieszę się, że jesteś zadowolony :good:

Serwis brzmi poważniej, zaufaj mi - studiowałem Marketing ;)))

Opublikowano
  • Autor

Czyli firma zadziałała :good: :good: należy Ci sie :hi: - życze powodzenia, przydałby nam się taki serwis w zachodniopomorkim, moze kiedyś powstanie sieciówka "BART_S SERWIS" :naughty: :naughty:

Ja to myślałem raczej nad... "BART'S PARTS" :polew: :polew:

Hehehe Bart robil ostatnio moja A4 i nikomu bym auta odnosnie multi w rece nie oddal:)

Dzięki Rafał - cieszę się, że jesteś zadowolony :good:

Serwis brzmi poważniej, zaufaj mi - studiowałem Marketing ;)))

OK szefie :good:4 RINGS SERVICE będzie zgodne z Twoim założeniem ;)

Opublikowano

gratki umiejętności, zapału, pracy i całej reszty - furacz przezajebisty :kox::good:

całego wątku nie sposób ogarnąć ale pierwsza strona wystarczy :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdyby to był ALT-ek, podejrzewałbym przegub (fabryczny error) ale z uwagi na to, że jest to 1.8T - nie wiem...

Mogłbyś przybliżyć temat tego przegubu?? jak to sie objawiało i na jakiej podstawie to stwierdzałeś??

Opublikowano
  • Autor

gratki umiejętności, zapału, pracy i całej reszty - furacz przezajebisty :kox::good:

całego wątku nie sposób ogarnąć ale pierwsza strona wystarczy :decayed:

Sliczna :):good:

Dziękuję :)

Gdyby to był ALT-ek, podejrzewałbym przegub (fabryczny error) ale z uwagi na to, że jest to 1.8T - nie wiem...

Mogłbyś przybliżyć temat tego przegubu?? jak to sie objawiało i na jakiej podstawie to stwierdzałeś??

Cool - wada fabryczna. Objawia się wyciem w zakresie 80 - 120km/h...

Opublikowano

wole w sedanie ale ta jest naprawdę piękna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.