Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem dzisiaj w radio straszyli ogromnymi mrozami do konca stycznia :decayed: :decayed: tylko ciekawe czy w europie czy w tajdze syberyjskiej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przesiadłem się z Golfa Mk4, w którym miałem praktycznie full na a4 b6 i po przeczytaniu tego topicu i uzmysłowieniu sobie ile dodatków można napakować w to auto :mysli: wymiękam ..dużo pracy przedemną , a dla Ciebie mega szacun za ogarnięcie na wysokim poziomie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marku. Projekt już prawie ukończony więc za jakiś czas trzeba będzie się przesiąść na coś innego :decayed:

Czekam na prezentację Twojego auta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z Golfa Mk4, w którym miałem praktycznie full

w tym wątku aż się ciśnie na usta pytanie - Co Ty wiesz o wypasie :polew::wink4: . 3/4 full opcji nie ma połowy tego co jest w tym aucie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze z 50 k to i tak by nie odpłąciło tej roboty i gratów co??

Sumując cenę auta i wykonanych modyfikacji dobijam do 100 000 PLN (nie liczę kosztów eksploatacji ;)). 50 tysięcy w chwili obecnej nikt za to auto nie zapłaci (może 40k).

Generalnie, totalnie nie opłaca się sprzedawać - podejrzewam, że jeśli kiedyś dojdzie do zakupu nowego auta to obecnym będzie jeździć Gośka (oczywiście po powrocie do jakiegoś komfortowego zawieszenia). Wrócę wtedy najprawdopodobniej do 1BE i auto zostanie na 17" (19" RS style będą na sprzedaż).

ps.Czy delikatne wycie przy okreslonej prędkości moze byc wywołane wytarciem talerzy w tym miejscu w multi??

Może być sprzęgło - generalnie każde wyje, zależnie od zużycia. Jeśli jesteś pewien, że to nie łożysko...

Wrzuć wsteczny - na tym biegu słychać wyraźniej pracę sprzęgła. Jeśli to ten sam hałas o którym napisałeś - to tak, może to być sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko przy predkosci 70 km/h - 75km/h i wyłącznie w tej granicy, tzw. "uuuuuuuuu" mijasz granice cisza, jadac np 73 i puszczajac gaz, wycie jest cichsze przy ponownym wcisnieciu pedału gazu wzrasta dzwięk ale nie jest to jakies głośne, dla "uczulonych" tak jak ja wyczuwalne, to jest u kumpla i on poki mu nie zwrociłem uwagi to nawet nie słyszał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko przy predkosci 70 km/h - 75km/h i wyłącznie w tej granicy, tzw. "uuuuuuuuu" mijasz granice cisza, jadac np 73 i puszczajac gaz, wycie jest cichsze przy ponownym wcisnieciu pedału gazu wzrasta dzwięk ale nie jest to jakies głośne, dla "uczulonych" tak jak ja wyczuwalne, to jest u kumpla i on poki mu nie zwrociłem uwagi to nawet nie słyszał ;)

Jaki auto i silnik ma kolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był ALT-ek, podejrzewałbym przegub (fabryczny error) ale z uwagi na to, że jest to 1.8T - nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumując cenę auta i wykonanych modyfikacji dobijam do 100 000 PLN (nie liczę kosztów eksploatacji ;)). 50 tysięcy w chwili obecnej nikt za to auto nie zapłaci (może 40k).

Generalnie, totalnie nie opłaca się sprzedawać - podejrzewam, że jeśli kiedyś dojdzie do zakupu nowego auta to obecnym będzie jeździć Gośka (oczywiście po powrocie do jakiegoś komfortowego zawieszenia). Wrócę wtedy najprawdopodobniej do 1BE i auto zostanie na 17" (19" RS style będą na sprzedaż).

Bartek nie sprzedawaj... Twoja fura jest MEGA MEGA...zróba tak jak piszesz bo szkoda takie auto oddać w obce ręce i jeszcze ze psie pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie sprzedawaj... Twoja fura jest MEGA MEGA...zróba tak jak piszesz bo szkoda takie auto oddać w obce ręce i jeszcze ze psie pieniądze...

Coś w tym jest. Bo może skończyć jak Siwy Poźka :kwasny::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczelismy o tym gadac a już jest na częsci :cool1:

Bartek pisz do dziadów to wbrew zasadom, no chyba ze sam zezwoliłeś :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek pisz do dziadów to wbrew zasadom, no chyba ze sam zezwoliłeś :hi:

Ale gdzie tam... Pierwszy raz widzę, aby ktoś wykręcił taki numer...

Ciekawe jak wygląda prawdziwy zderzak skoro sprzedający musiał posiłkować się "dodatkowym" foto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek teraz modzi w drugą stronę tzn zrobić jak najuboższe b6 na forum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...