Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartek. W 2,5 TDI jest też alternator 140A, a teraz mam aku 100Ah, 830A i daje radę ;)

Nie wiem jaki u mnie jest alternator ale fabrycznie miałem 95A 760Ah, który właśnie wymieniłem na 95A 800Ah :evil:

Bierz pod uwagę, że dokładasz kolejne prądożerne odbiorniki ....

Chyba Ci się trochę parametry pomieszały Andy ;)
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Grześ :notworthy: Zaraz poczytam :good:

Bartek. W 2,5 TDI jest też alternator 140A, a teraz mam aku 100Ah, 830A i daje radę ;)

Nie wiem jaki u mnie jest alternator ale fabrycznie miałem 95A 760Ah, który właśnie wymieniłem na 95A 800Ah :evil:

Bierz pod uwagę, że dokładasz kolejne prądożerne odbiorniki ....

Chyba Ci się trochę parametry pomieszały Andy ;)

Andy podawał pewnie prąd rozruchowy w normie EN ;) Mu operujemy w DIN ;)

Opublikowano

:decayed:

Właśnie :lol1:

Opublikowano

Dzięki Grześ :notworthy: Zaraz poczytam :good:

Bartek. W 2,5 TDI jest też alternator 140A, a teraz mam aku 100Ah, 830A i daje radę ;)

Nie wiem jaki u mnie jest alternator ale fabrycznie miałem 95A 760Ah, który właśnie wymieniłem na 95A 800Ah :evil:

Bierz pod uwagę, że dokładasz kolejne prądożerne odbiorniki ....

Chyba Ci się trochę parametry pomieszały Andy ;)

Andy podawał pewnie prąd rozruchowy w normie EN ;) Mu operujemy w DIN ;)

Raczej o te podkreślone elementy mi chodziło. Chyba na odwrót powinno być :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Dzięki Grześ :notworthy: Zaraz poczytam :good:

Bartek. W 2,5 TDI jest też alternator 140A, a teraz mam aku 100Ah, 830A i daje radę ;)

Nie wiem jaki u mnie jest alternator ale fabrycznie miałem 95A 760Ah, który właśnie wymieniłem na 95A 800Ah :evil:

Bierz pod uwagę, że dokładasz kolejne prądożerne odbiorniki ....

Chyba Ci się trochę parametry pomieszały Andy ;)

Andy podawał pewnie prąd rozruchowy w normie EN ;) Mu operujemy w DIN ;)

Raczej o te podkreślone elementy mi chodziło. Chyba na odwrót powinno być :naughty:

Fakt :good:

Artur - podeślij mi linka do ostatnich logów Twojej skrzyni. Nie mogę znaleźć a chciałbym coś sprawdzić. Dasz radę zrobić nowe ale bez robienia adaptacji? Na odpalonym ale zimnym?

Opublikowano

Poszukam i wyślę na maila. Co do nowych, to chwilowo mam kompletny deficyt czasu. właśnie remontuję łazienkę, a łatwo nie jest, jak masz do dyspozycji tylko sobotę i niedzielę.

Postaram się może jutro zrobić. Rano odstawiam trucka do serwisu, to może mi się uda ;)

Opublikowano

kabelek od mojego sterownika ? ? dobrze zrozumiałem ? wszystko ok :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kabelek od mojego sterownika ? ? dobrze zrozumiałem ? wszystko ok :mysli:

Tak. Kabelek naprawiony - ale nadal nie mogę odpalić grzania (możliwe, że to już aku - chociaż prąd niby jest OK). Dziś wyjazd więc potestuję dopiero w przyszłym tygodniu...

Opublikowano

kabelek od mojego sterownika ? ? dobrze zrozumiałem ? wszystko ok :mysli:

Tak. Kabelek naprawiony - ale nadal nie mogę odpalić grzania (możliwe, że to już aku - chociaż prąd niby jest OK). Dziś wyjazd więc potestuję dopiero w przyszłym tygodniu...

ups nie wiedziałem jak coś kasa do zwrotu -przepraszam za kłopot :embarrassed:

nie sprawdzałem nie miałem jak-było zamontowane i nie używane

Opublikowano
  • Autor

Roberto, nie mam pretensji - zdarza sie ;)

Opublikowano

Piękny masz ten samochodzik mam nadzieje ze kiedyś doprowadze swój do takiego full wypasu :notworthy:

Opublikowano

Roberto, nie mam pretensji - zdarza sie ;)

ale bedzie cos z niego ??? bo jak nie to robie przelew :confused4:

Opublikowano

pewnie ultradźwięki w alarmie... :decayed:

Opublikowano

albo czujniki ruchu w boczkach

Opublikowano
  • Autor

Bartku co to jest Dozor Wnetrza 45 A4 B6 :mysli:

Alvaro dobrze podpowiada - adres 45 (Inter. Monitor) to czujnik ruchu w panelu podsufitki. Miały go auta wyposażone w pełną opcję alarmu (7AL).

Opublikowano

Bartku co to jest Dozor Wnetrza 45 A4 B6 :mysli:

Ty juz tam na sile nie szukaj co dorezac :decayed:

Opublikowano

Bartku co to jest Dozor Wnetrza 45 A4 B6 :mysli:

Ty juz tam na sile nie szukaj co dorezac :decayed:

kiedy montaż webasta ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kiedy montaż webasta ? :tongue4:

Początek grudnia może...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.