Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zabiorę się za TIP-a jak okiełznam do końca CVT ;)

Szukam sterownika podgrzewanej przedniej szyby 8E0 907 133 E - na ebay-u wołąją 800zł (za drogo, na allegro moduły przeznaczone dla A8 - z końcówką A, można kupić za 300zł). Gdyby ktoś widzał, dajcie znać proszę :good:

8e0907133e.jpg

Bartku a w ktorym miejscu znajduje sie ten sterownik?

Pod aku (foto z tutoriala Grześka...)

sterownikumieszczenie.jpg[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 08:06_________________________________________________

Dzięki Grzesiu - dokładnie tego samego linka podesłał mi wczoraj greg2505 (widzałem tą aukcję wcześniej ale nie wczytałem się w opis i przegapiłem "E" ;)).

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zabiorę się za TIP-a jak okiełznam do końca CVT ;)

Szukam sterownika podgrzewanej przedniej szyby 8E0 907 133 E - na ebay-u wołąją 800zł (za drogo, na allegro moduły przeznaczone dla A8 - z końcówką A, można kupić za 300zł). Gdyby ktoś widzał, dajcie znać proszę :good:

8e0907133e.jpg

ja mam taki sterownik :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Zabiorę się za TIP-a jak okiełznam do końca CVT ;)

Szukam sterownika podgrzewanej przedniej szyby 8E0 907 133 E - na ebay-u wołąją 800zł (za drogo, na allegro moduły przeznaczone dla A8 - z końcówką A, można kupić za 300zł). Gdyby ktoś widzał, dajcie znać proszę :good:

8e0907133e.jpg

ja mam taki sterownik :naughty:

:naughty::sex:

Opublikowano

Bart-S podjadę i oblukam, jak się wstydzisz to nie wstawiaj fotki ale wozów drabiniastych na forum jest tak wiele, że spox, zginęłoby w tłumie

Opublikowano
  • Autor

Bart-S podjadę i oblukam, jak się wstydzisz to nie wstawiaj fotki ale wozów drabiniastych na forum jest tak wiele, że spox, zginęłoby w tłumie

Kiepsko to wygląda - przód ładnie leży a tylne koła schowane...

BTW - dystanse dostałem nie te co trzeba :wallbash:

Opublikowano

Bartku dzwoniles do mnie ? bo wczoraj wieczorem dopiero znalazlem telefon na tarasie z tylu domu :confused4: myslalem ze zgubilem go .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak - potrzebowałem info dot. pompy dawkującej... Już OK :good:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 15:54_________________________________________________

Nie chce ktoś 17" na zimę? Oddam w dobrych pieniądzach...

Oryginalne 8E0 601 025 J, 17" (szerokość felgi 7,5" ET 45 - rocznik 2004, wyprodukowane w Norwegii). Felgi nie są krzywe, nigdy też nie były naprawiane (noszą normalne ślady zużycia). Jedyne co przy nich zrobiłem to dwa lata temu były malowane.

Fly, ty lubisz ten wzór - podpowiedz jakąś sensowną cenę wywoławczą ;)

felgi17.JPG

Opublikowano

proszę cene na pw

Opublikowano

Bart-s przywieź te fele to je dopieszczę i cena 25% w górę, pójdzie Iron-x + Rimwax z polerką, jak to zrobię to zostawisz je dla siebie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Bart-s przywieź te fele to je dopieszczę i cena 25% w górę, pójdzie Iron-x + Rimwax z polerką, jak to zrobię to zostawisz je dla siebie :polew:

Bartku bardzo chętnie skorzystam z Twoich usług, ale całość pod kątem sprzedaży felg (decyzja już zapadła :decayed:).

Nie będziesz czasami przejeżdżał przez WRZ w ten weekend?

Opublikowano

Piekna sztuka!!

Opublikowano
  • Autor

Piekna sztuka!!

Dziękować :)

Mam jeszcze jeden towar do puszczenia - tapicerki drzwi do kompletu Recaro. Pełna opcja (bardzo dobry stan) - nie mają tylko rolet przeciwsłonecznych. Poza tym:

- środek skóra perlnappa

- pamięć

- alarm

- składanie lusterek

- pakiet oświetleniowy

- BOSE

- 4 szyby w prądzie

Na fotkach są zakurzone (leżały jakiś czas w magazynie, nawet nie myłem). Nie wiem za ile to puścić - liczę, na podpowiedzi (np. komplet ogórków na allegro w dobrym stanie to 700zł).

recarofront.JPG

recarorear.JPG

Opublikowano

Bart spytaj się Wojtek_A4 :decayed:

Opublikowano

Taki zestaw to rarytasik :)

- środek skóra perlnappa

- pamięć

- alarm

- składanie lusterek

- pakiet oświetleniowy

- BOSE

- 4 szyby w prądzie

Opublikowano

Myśle, ze realnie do oddania za 1 tys :rolleyes:

Za wieksza kase moze byc problem.

No ale jesli ktos ma recaro bez pamieci to moze i dalby wiecej :mysli:

Ps. Szkoda, ze nie masz z roletami.

Sam chetnie bym kupil :)

Opublikowano

ja ostatnio kupowałem takie boczki z rs4 tyle że z roletami.

Opublikowano
  • Autor

Myśle, ze realnie do oddania za 1 tys :rolleyes:

Za wieksza kase moze byc problem.

No ale jesli ktos ma recaro bez pamieci to moze i dalby wiecej :mysli:

Ps. Szkoda, ze nie masz z roletami.

Sam chetnie bym kupil :)

W takim razie nie mam oporu aby wystawić je za 800zł bez targowania... :wink4:

Opublikowano

Myśle, ze realnie do oddania za 1 tys :rolleyes:

Za wieksza kase moze byc problem.

No ale jesli ktos ma recaro bez pamieci to moze i dalby wiecej :mysli:

Ps. Szkoda, ze nie masz z roletami.

Sam chetnie bym kupil :)

W takim razie nie mam oporu aby wystawić je za 800zł bez targowania... :wink4:

Dobra cena :good:

Opublikowano

masakra zmodzona ta B6 aż mi sie podoba :kox:

Opublikowano
  • Autor

masakra zmodzona ta B6 aż mi sie podoba :kox:

Dzięki :decayed:

W tym tygodniu nadrabiam zaległości - dwa DIY modyfikacji wykonanych w ubiegłym roku...

Montaż grzanej kanapy (na zimę jak znalazł :polew:) ------> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228351.0

Montaż tylnych poduszek AIRBAG ------> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228929.0

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.