Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyjedz na zabezpieczenie felg przed zima, mam nowy specyfik

Co takiego masz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wheel Guard od Chemical Guys, chcę przetestować na chromowanych, polerowanym alu (te mam w zasięgu) i na normalnych, jak są nowe fele to odpada całe przygotowanie i Bart-S zostanie testerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wheel Guard od Chemical Guys, chcę przetestować na chromowanych, polerowanym alu (te mam w zasięgu) i na normalnych, jak są nowe fele to odpada całe przygotowanie i Bart-S zostanie testerem :)

Ja jeszcze mam dużo Rimwaxu ;) daj znać jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakiś czas musiałem bujać się z pękniętą przednią szybą - skoro już doszło do uszkodzenia, to wypadałoby zamontować jeden z pozostałych do wykonania modów czyli grzaną szybkę :wink4: Niestety na szybę musiałem czekać 2,5 miesiąca :wallbash: W końcu udało się ja załatwić i to w cenie, dzięki której całą wymianę pokryje mi "PZU auto szyba" :dance: (normalna cena w ASO to 3150zł :wallbash:).

grzanyfront.JPG

Do tego kochany Wąski zlitował się nademną i podesłał wymagany przetwornik napięcia :notworthy: Pozostał tylko zakup kilku gratów potrzebnych do montażu i zastosowanie się do DIY Grześka (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141026.0).

heatdriver.JPG

Mam teraz trochę pracy ale wieczorem, spróbuję wszystko poskładać - za chwilę odbieram auto od szybiarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S brak mi słów do Ciebie... :wink4::kox: :kox: :kox: Ciekawe czy ten projekt będzie kiedyś zakończony... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S brak mi słów do Ciebie... :wink4::kox: :kox: :kox: Ciekawe czy ten projekt będzie kiedyś zakończony... :gwizdanie:

ostatni DIY jaki Bart zrobi o tym aucie to będzie:

"Jak z B6 zrobić B8- Fotostory" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bart pakuje do pojazdu to co bylo w modelach b6 , jak tam twoj alternator na to wszystko ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało webasto (może w grudniu bo graty skompletowałem już poprzedniej zimy - tylko nie ma kiedy założyć ;)).

Solar szyberdach to ciężki orzech do zgryzienia - musi być zrobione profi inaczej się nie podejmuję. Poza tym nie mam teraz kasy na to, raczej latem w przyszłym roku jak już się odkuję finansowo.

Co do obciążenia aku/alternatora - mój fabryczny aku to już szrot. Wykończyło go niedoładowanie i jazda na krótkich dystansach. Alternator 140A da radę - pojemność aku chcę zwiększyć do 80Ah. W piątek jadę po MOLL MK2 Plus 80Ah/380A i w zasadzie auto na zimę przygotowane :good:

MOLLM3plusK2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek też nie mam słów na ciebie.

Chyba Ci podstawie moją A4 na 2-3 tygodnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wszystko Wam ogarnę - tylko doba musiałaby mieć 48h :wink4:

Dave - jeśli rzeczywiście ruszę z tematem na początku grudnia to ten sam miesiąc dla Ciebie jest jak najbardziej realny (tej zimy jeszcze zdążysz potestować Aux Heat ;)).

[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:10_________________________________________________UPDATE: no i piz**. Najprawdopodobniej uszkodzona przetwornica - klima wywala mi otwarty obwód układu grzejącego szybę...

Są dwie opcje...

1. Uszkodzony kabel sygnałowy (między klimą i przetwornicą). To już wykluczyłem, ta część wiązki jest sprawna.

2. Uszkodzomy obwód zasilania przetwornicy - i to najprawdopodobniej będzie to.

Dla pewności sprawdziłem też szybkę ale tam obwód ładnie zamyka. Jutro muszę wytachać przetwornicę i potwierdzić przyczynę usterki.

FAKKK! :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko! I tak dzielny z Ciebie rezacz :wink4: Ja sie wczoraj tez wkurzylem ta kiera, ale juz mi przeszlo, tą sie sprzeda, a juz szukam drugiej, jednak Marek ma siwą , widac to na tej pierwszej focie w jego watku, ale ja jednak bede chcial pod kolor, czyli bezową :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S jak będziesz śmigał do Poznania to zadzwoń wcześniej aby potwierdzić zabezpieczenie felg, możesz je umyć wcześniej ale nie musisz

o cool506 zapomniał polskich czcionek no chyba, że z komórki pisał to wybaczę :tongue4: bo i mnie się to czasami zdarza (EOT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...