Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A teraz idziemy spac :wink4:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A teraz idziemy spac :wink4:

WSTAWAC!!!!

Jezuuu, pogielo Was - klepac posty o 4tej, masakra jakas.... :polew:

Opublikowano

A teraz idziemy spac :wink4:

WSTAWAC!!!!

Jezuuu, pogielo Was - klepac posty o 4tej, masakra jakas.... :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

A teraz idziemy spac :wink4:

WSTAWAC!!!!

Jezuuu, pogielo Was - klepac posty o 4tej, masakra jakas.... :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: A teraz po drzemce, na spot :decayed:

Opublikowano

na sume i odpust chyba :polew:

Opublikowano

Fly, ty lubisz ten wzór - podpowiedz jakąś sensowną cenę wywoławczą ;)

czy ja wiem, czy lubie... mialem je przejsciowo ktorejs zimy jako felgi nr 5 :decayed::polew:

jak nie porysowne i proste to puszczalbym za 1,2k. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Przygotowania do zimy... dzięki ET28 mogłem nareszcie wywalić dystanse :evil:

newrim2.JPG

newrim1.JPG

newrim3.JPG

Opublikowano

cholera... w przyszłym roku chyba naprawdę kupię inne felgi na zimę. te mi się za bardzo podobają :good: a B6 na tych felgach wygląda też ciekawie :good:

Opublikowano

fajne, w 18 wyglądałyby jeszcze lepiej :slina:, a jaki masz rozmiar opon na zime??

Opublikowano

Bardzo ladnie siedzi :good:

A i felgi ciekawe nawet :)

Opublikowano
  • Autor

Powiem Wam, że po ostatniej zimie miałem dość swojej felgi - przy profilu 50 na laczku 215 i przede wszystkim tak mocno obniżonym zawieszeniu wyglądało to okropnie. Ta felga jest OK ale do fabrycznego zawieszenia (czyli max -20mm).

wintyre1.JPG

Zacząłem się rozglądać za czymś nowym i w oko wpadł mi ten wzorek. Całości dopełnił fahur gdy przyjechał na zmianę oleju - wtedy miałem okazję na żywo zobaczyć jak wygląda 7,5 calowa felga z ET28 w B6... Zaraz zaczęły się poszukiwania i... trafiłem 4 nówki powystawowe z ASO za śmieszne pieniądze. Cieszę się bo auto zimą już tak nie będzie straszyć ;)

fajne, w 18 wyglądałyby jeszcze lepiej :slina:, a jaki masz rozmiar opon na zime??

17", 215/50, ET28. Oponki przekładałem ze starych felg Blizzak LM30 (nie stać mnie teraz na zakup nowych).

Opublikowano

ja mam 225/50/17 na 8 calach i średnio mi się widzi ;(

Opublikowano

ja mam 225/50/17 na 8 calach i średnio mi się widzi ;(

Pokaż... 225/50 to nie ten sam profil co 215/50.

Nie będą koła chlapać błotem po bokach karoserii z takim ET BARTEK :cool1:

Opublikowano

tragedi nie ma ale ... foto w moim temacie :wink4: nie będę zaśmiecał koledze, ale po zdjęciach widze że te 215 lepiej leżą :good:

Opublikowano

Takie jak masz teraz te zimówki, z checią zakupiłbym 18'' na lato :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Takie jak masz teraz te zimówki, z checią zakupiłbym 18'' na lato :cool1:

Szczerze, to nawet nie sprawdzałem czy ten wzór występuje w 18"... :mysli:

tragedi nie ma ale ... foto w moim temacie :wink4: nie będę zaśmiecał koledze, ale po zdjęciach widze że te 215 lepiej leżą :good:

Bo przy 215 masz ciut mniejszy profil ;)

Opublikowano

etam Bart te stare były lepsze..ale nie martw się jak założysz stare to chętnie od Ciebie te odkupie te nowe z et28:kox:

Opublikowano

Przyjedz na zabezpieczenie felg przed zima, mam nowy specyfik

Opublikowano
  • Autor

etam Bart te stare były lepsze..ale nie martw się jak założysz stare to chętnie od Ciebie te odkupie te nowe z et28 :kox:

Tym tam lepiej kanapę grzaną podłącz w tym swoim ogórku :decayed:

Przyjedz na zabezpieczenie felg przed zima, mam nowy specyfik

Vario bardzo chętnie - w tygodniu wpadnę do Poznania po nowy aku (obecny już ledwo zipie). Mogę Cię odwiedzić :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.