Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Podejście właściciela wynika z prostej przyczyny - nie znamy się. Postawcie się w jego sytuacji - zaryzkował zostawiając auto obcemu facetowi.

Ton wypowiedzi jest jaki jest -mają do niego prawo. Nie będę jednak ukrywał, że z powodu domniemań, które tam zamieszczono jest mi po prostu cholernie przykro.

BART -- glowa do gory wiesz co zycze Ci aby im sie ten PARCH znalazl bo mieli by swoj wyje.... nabytek i mogli dalej cieszyc sie ta padlina z 550kkm i 3 x cofnietym licznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek współczucia trzymaj sie chłopie :gwizdanie: będzie dobrze , jak się auto nie znajdzie to większość właścicieli A-4 pomorze ci finansowo :cool1: jestem za :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ci co pisza nie wiedza kim jestes ;) a szkoda :P wtedy to jej by pojechali lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy - jesteście kochani, :notworthy: Gdyby ktoś od nas wpakował się w kłopoty także nie wahałbym się ani chwili. Jednak jest to dość specyficzna sprawa, nie chodzi o kilka złotych... Tym bardziej nie mam zamiaru nikogo obarczać konsekwencjami swojej lekkomyślności. Sam sobie naważyłem i sam muszę sobie z tym poradzić.

Bartek nie pier... pomagasz nam My pomożemy Tobie w potrzebie :good:

pomo_emy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale historia, brak mi słów :confused4:

Po zdjęciu widać, że tylny błotnik ze zderzakiem jakiś po odzierany, będę szukał takiego zderzaka na allegro, może akurat trafię.

Co do pomocy Bartkowi to jestem jak najbardziej za!!! Dawaj nr. konta Bart

Jak miałem mały problem z moim autem to jak do niego napisałem to z miejsca dostałem wskazówki co i jak a do tego jego słowa "poszukam ci takiego modułu komfortu i wyśle jak będziesz potrzebował" Byłem w szoku jak mi tak Bart napisał, nie spodziewałem się, że są jeszcze ludzie którzy bezinteresownie chcą pomagać innym. Takich ludzi się ceni :good:

Złoty chłopak :good:

Teraz ja moge pomóc bo wiem, że ty zrobiłbyś to dla innych :cool1:

Trzymaj się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ta cała sprawa śmierdzi i poczekał bym bo mogą tu wyjść jakieś niezłe klocki. Co za tym idzie właściciela "zguby" wziął bym na przetrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dobrze napisał :kox: Dopisuje się do listy oczywiście :good:

Bart współczuje chłopie ....... Nie chciałbym się powtarzać ( śmierdząca sprawa ) trzymaj się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka by nie była- byle podejrzany Typ przechodzi koło auta widzi kluczyki i już. różne rzeczy się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by dodał ogłoszenie na "aledrogo" tam to dużo ludzi przegląda auta ?

Coś na ten wzór

http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-skradziono-i1693569625.html

Boże chroń nasze cuda !! :wallbash:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 20:53_________________________________________________A na nagrodę dla znalazcy się zrzucimy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by dodał ogłoszenie na "aledrogo" tam to dużo ludzi przegląda auta ?

Coś na ten wzór

http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-skradziono-i1693569625.html

Tylko do czegoś takiego przydałyby się jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało fotek na google a o forum już nie wspomnę? Znaleźć podobne i dodać szczegółowy opis i powinno wystarczyć. Przecież nikt nie będzie dokładnie oglądał poszukiwanego auta. Żeby ludzie wiedzieli czego mniej więcej szukamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - bardzo Wam dziękuje za to, że stoicie za mną murem ale... Mimo, że cała sprawa jest dziwna, chciałbym Was prosić o zaprzestanie sugerowania, iż właściciele brali udział w całej sprawie. Od ustalenia takich rzeczy jest policja. Jestem pewny, że zostaną sprawdzeni pod tym kątem tak samo jak ja.

rafalbar14 został na naszym forum uciszony jeszcze przed przyjazdem do mnie - powodem było złamanie regulaminu (zamieszczenie ogłoszenia bez wymaganej liczby postów). W związku z zaistniałą sytuacją poprosiłem Prezesa o cofnięcie uciszenia - teraz właściciele auta będą mogli zabrać głos w całej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że uporczywie próbowali wstawić ogłoszenie na forum z zamiarem sprzedaży auta. Pewnie przerosło ich finansowo skoro nawet nie wykupili AC. Z tego wynika, że będą chcieli wyciągnąć od Ciebie kasę, a że się przyznałeś, do istnienia między wami ustnej umowy i swojego niedopilnowania to pozostaje nam jedynie zrzutka pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że uporczywie próbowali wstawić ogłoszenie na forum z zamiarem sprzedaży auta. Pewnie przerosło ich finansowo skoro nawet nie wykupili AC. Z tego wynika, że będą chcieli wyciągnąć od Ciebie kasę, a że się przyznałeś, do istnienia między wami ustnej umowy i swojego niedopilnowania to pozostaje nam jedynie zrzutka pieniędzy.

Stary, daruj sobie wreszcie ....

Kochani - bardzo Wam dziękuje za to, że stoicie za mną murem ale... Mimo, że cała sprawa jest dziwna, chciałbym Was prosić o zaprzestanie sugerowania, iż właściciele brali udział w całej sprawie. Od ustalenia takich rzeczy jest policja. Jestem pewny, że zostaną sprawdzeni pod tym kątem tak samo jak ja.

(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wspolczuje calej sytuacji. Tez czasami grzebie innym przy autach; powierzaja mi na kilka dni auta i nikt nawet nie mysli o tym ze moze auto zginac. Czytajac to od razu mi sie cieplo zrobilo gdyby mi sie to przydazylo. Sprawa jak widac jest trudna i niezreczna. Jak dla mnie to byl to przypadkowy "pech" ktory niestety w PL sie czesto zdarza. Gdyby mi sie to przydazylo to tez bym wziol wine na siebie bo niestety tak w tym przypadku jest:( I ciesze sie ze Bart-s tez tak uwaza. Nie sa to male pieniadze ale z wszystkiego da sie wyjsc!!

Osobiscie gdyby byla jakakolwiek skladka do pomocy to tez bede na liscie ( nie mowie o 100zl bo nie zarabiam kokosow ale na pewno 50zl znajde!!). Tyle razy zawracalem Bart'sowi glowe o rozne schematy itp i zawsze mi pomogl, a o jego modach ktore mi zaoszczedzily czasu, jezdzenia po "fachowcach" w dziale warsztat juz nie wspomne!!. Jestem z Toba i na pewno pomoge tak jak wielu uzytkownikow z forum!!!

Pozdrawiam i :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Bartek napisał od ustalania faktów w sprawie jest policja i teraz trzeba wierzyć w to że sprawa zostanie przez nich w jakiś sposób wyjaśniona. Wszelkie oskarżenia, domniemania są niewskazane w obecnej sytuacji - bo nic nie wnoszą, a jedynie psują atmosferę.

Ogólnie dziwna sytuacja bo jeżeli złodziejem kierowała okazja nie był to ,,profesjonalista,, i możliwe że auto się prędzej czy później znajdzie. Jeżeli ktoś obserwował to na pewno nie chodziło o to auto więc nie wiem czy warto by było sobie ręce brudzić i obserwować 2 tygodnie auto na którym nam zależy a kraść paździocha.

Ze swojej strony mogę napisać że ton wypowiedzi właścicieli auta mi się nie podoba bo mało jest tam mowy o próbach odzyskania auta i jego odnalezienia a często pojawia się słowo - sąd, odpowiedzialność mechanika, wina itp. ja nie chcę wydawać wyroków ale skoro widzą Bartka dobrą wolę powinni trochę powstrzymać się z takimi wypowiedziami.

P.S od siebie dodam, że co by się tam nie działo to Bartek nie zostawimy Cie samego zawsze mogłem liczyć na Twoją pomoc to i teraz Ty możesz liczyć na moją !![br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 21:28_________________________________________________

Czyli wychodzi na to, że uporczywie próbowali wstawić ogłoszenie na forum z zamiarem sprzedaży auta. Pewnie przerosło ich finansowo skoro nawet nie wykupili AC. Z tego wynika, że będą chcieli wyciągnąć od Ciebie kasę, a że się przyznałeś, do istnienia między wami ustnej umowy i swojego niedopilnowania to pozostaje nam jedynie zrzutka pieniędzy.

Jeżeli oskarżą Bartka to on jako oskarżony ma prawo do zmiany zeznań w każdej sytuacji i to w takiej ilości jakiej będzie chciał, ale tak jak wyżej napisałem takie rozmowy nic nie wnoszą oprócz zepsutej atmosfery. Zamiast skupić się na szukaniu winnych w sprawie co i tak nie da żadnego efektu warto za kilka tygodni obserwować aukcje allegro to może chociaż tak złodziej zapłaci za swój czyn :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart , przyłączam się do wyrazów współczucia. ;( Powstrzymam się tu od własnych, mało obiektywnych komentarzy, bo niczemu to nie służy, ale naprawdę coś tu śmierdzi. :chytry:

Będziemy obserwować nowe aukcje na allegro, może sam właściciel coś rozpozna. :gwizdanie:

A jak za kilka/ kilkanaście dni jak sprawa się chociaż trochę wyjaśni to rzecz jasna dołączę się do zrzutki, bo to sprawa oczywista.

Jeszcze raz Bartek, trzymaj się i przede wszystkim nie daj się ponieść emocjom.

A tak przy okazji to faktycznie, niektórzy próbują tu udawać mądrych, tyle, że 70% z nas zachowałoby się podobnie podjeżdżając pod bramę przed własnym domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że uporczywie próbowali wstawić ogłoszenie na forum z zamiarem sprzedaży auta.

Właściciel skradzionej A4 chciał sprzedać koła z A3 , tak więc bardzo proszę trochę wystopować z pochopnym wyciąganiem wniosków i oskarżaniem kogokolwiek. Dziękuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być bez osądzania narazie, czekamy aż się sprawa wyjaśni i czekamy co na to ma właściciel do powiedzenia bo prędzej czy później też się tu chyba wypowie

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...