Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek ,to niczego nie zmieni ale trzymaj sie chłopie :smutas:

Jesli masz ramki klubowe to cwaniaki juz wczesniej zalogowali sie na forum badz to zrobią i obserwują ten wątek.

Wiedzą jaki masz wypas w samochodzie.

Jakiekolwiek podpowiedzi tutaj i teorie,sa moim zdaniem-strzelaniem do wlasnej bramki.

Chyba lepiej pisac do Bartka na PW z konkretnymi propozycjami i wsazowkami ale kazdy zrobi jak uwaza.

Co do pomocy jakiejkolwiek to rowniez jestem za tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek wyrazy współczucia z mojej strony :confused4:

a co do tego, ze auto jeszcze się znajdzie...to powiedzmy sobie szczerza, pewnie nikt w to już nie wierzy, raczej już stoi w jakiejś stodole i w połowie jest rozebrane na częsci :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze nic nie stracone i złodziej się odezwie ... :mysli:

Podobną akcje miał mój szwagier, kupiliśmy paska i pojechał sobie do PL i śmigał sobie tak na próbnych.Zostawił auto przed domem zapalone i wróciła się zamknąć garaż i bramę auto odjechało. Po 5 dniach złodziej zadzwonił kosztowało to szwagra 1000 euro... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 dniach złodziej zadzwonił kosztowało to szwagra 1000 euro... :kwasny

To musiał być gówniarz z bloku na przeciwko. Nie złodziej, tylko gość, który skorzystał z okazji. Normalnie złodzieje dla okupu nie biorą poniżej 25% wartości i to już po ostrych targach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym ludziom zawsze wiatr w oczy wieje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniac nie wiem kto to był ale auto było skradzione w Łodzi a odbiór był w Piasecznie i szczęście że się odnalazło.

Więc dlatego sobie skojarzyłem te dwa podobne przypadki i może jeszcze Bartek w jakiś tam sposób odzyska auto ... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym ludziom zawsze wiatr w oczy wieje :thumbdown:

a ch*jowi to się nawet byk ocieli :disgust:

kurde lipna sprawa z tym audikiem... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniac nie wiem kto to był ale auto było skradzione w Łodzi a odbiór był w Piasecznie i szczęście że się odnalazło.

Więc dlatego sobie skojarzyłem te dwa podobne przypadki i może jeszcze Bartek w jakiś tam sposób odzyska auto ... :cool1:

Kurde. Jakby taki mógł być finał tej sprawy to byłoby po prostu za***iście. Rzekłbym wręcz cudownie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejebane współczuje Bartek :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart lipa na maksa :disgust: Ale jak mozesz to podaj typowe dla tego auta czesci.... fele , kiera, dokladki... wszystko co moze zostac wystawione na allegro bo sporo osob od nas je wertuje caly czas :good::cool1: Jak sie nie znajdzie to sciepe trzeba bedzie zrobic forumowa jak nic :good: btw: mieszkasz na wsi?? Jesli tak to podejrzanych moznaby sprawdzic albo cos popytac w eterze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckmaniac nie wiem kto to był ale auto było skradzione w Łodzi a odbiór był w Piasecznie i szczęście że się odnalazło.

Więc dlatego sobie skojarzyłem te dwa podobne przypadki i może jeszcze Bartek w jakiś tam sposób odzyska auto ... :cool1:

Kurde. Jakby taki mógł być finał tej sprawy to byłoby po prostu za***iście. Rzekłbym wręcz cudownie...

wiem że to jest mało prawdopodobne ale rożnie bywa... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to chetnie sie dorzuce :good: :good: :good:

Połowe wiedzy z forum to praktycznie czerpiemy od Bartka bez dwoch zdań.

Bartek trzymam kciuki.

Mi 8 lat temu tez ukradli A6 C5 z podpisu.

Mialem ja 7 dni i nie zdazylem nawet zarejestrowac a co dopiero ubezpieczyc wiec wiem dokladnie jak sie czujesz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s nie czekaj na pozwolenie wklejenia zdjęcia auta - wklejaj fotki i to jak najszybciej - :wallbash: :wallbash: :wallbash: przecież zginęło :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad ranem jakos wstalem i pierwsza mysla bylo czy sa auta przed domem .

Jakas Masakra z tym autem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad ranem jakos wstalem i pierwsza mysla bylo czy sa auta przed domem .

Jakas Masakra z tym autem :thumbdown:

mi się kiedyś coś umyśliło i w środku noc szedłem patrzeć czy auto stoi. arcy przykra sprawa:thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak to przeczytalem to az mi gesia skorka wyszla,wspolczuje tych nerwow i calej tej chorej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa z tym OOOO ,antonio napisał że na forum jest ok 70 tyś userów więc dla każdego mały grosz dla jednego duża kasa ,a bartek każdemu pomagał jak mógł ,trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa z tym OOOO ,antonio napisał że na forum jest ok 70 tyś userów więc dla każdego mały grosz dla jednego duża kasa ,a bartek każdemu pomagał jak mógł ,trzymaj się

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy jak wplaci 100 i sie odkupi auto ;) wlasciciel pokaze kupno umowy i za ile kupil i czesc sie odda a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek zapytaj tego goscia o pozwolenie na zamieszczenie zdjęć i danych auta. poumieszczamy na lokalnych forach i oczy szeroko otwarte będą mieć wszyscy i może...

3m sie Bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...