Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem zgodę - to jedyne zdjęcie jakim dysponują właściciele...

rafalbar14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przykra sprawa z tym OOOO ,antonio napisał że na forum jest ok 70 tyś userów więc dla każdego mały grosz dla jednego duża kasa ,a bartek każdemu pomagał jak mógł ,trzymaj się

:good:

Jestem za !! :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczucia Bartek :confused4:

Kazdy jak wplaci 100 i sie odkupi auto ;) wlasciciel pokaze kupno umowy i za ile kupil i czesc sie odda a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..

jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..

AC to nie obowiązek a jak się bierze od kogoś auto i nie zamyka go przed domem to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje.

Life is brutal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..

AC to nie obowiązek a jak się bierze od kogoś auto i nie zamyka go przed domem to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje.

Life is brutal.

obyś nigdy tego nie doswiadczył wtedy zobaczysz o jakim life mówisz... i będziesz mądrze prawił...

jestem nowy w sumie dopiero może miesiąc myślę ze jesli auto sie nie znajdzie ta zrzuta ma sens każdy da po te 100 czy 50 na ile go stać przede wszystkim, a jak zrzuci sie 200 300 400 osób to spokojnie starczy... jak najbardziej jestem za tym... Bart jest tu osobą na "wypasie" zawsze pomaga i zawsze jest... i nie chce nic w zamian.. więc myślę że tym razem i my mozemy dać nie biorąc nic w zamian... choć i tak bierzemy jego wiedze :) sam przez ten miesiąc zawracałem mu głowę nie raz nie dwa.. i zawsze miał czas... i choćby dlatego pomoge :)[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 15:21_________________________________________________ma ale pytanie czy zmieniło by coś gdyby było zamknięte a i tak by ukradli właściciel i tak miał by pretensje do ciebie.... przecież to nie ty ukradłeś samochód.... więc wina jest tylko jedyna ... ZŁODZIEJA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z jakości fotki zaginionego auta :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 15:24_________________________________________________Może być ciężko coś "wyniuchać" :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel nie ma innego zdjęcia auta :confused4:

Kolejna cecha charakterystyczna - auto nie miało zamontowanej sprężarki klimy (pasek zewnętrzny był krótszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..

AC to nie obowiązek a jak się bierze od kogoś auto i nie zamyka go przed domem to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje.

Life is brutal.

...jak to dobrze że to ty nie decydujesz kto poniesie koszty .... :gwizdanie:

Jeśli będzie jakaś składka to na pewno będę na jej liście .... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150[/b] ]

... a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..

AC to nie obowiązek a jak się bierze od kogoś auto i nie zamyka go przed domem to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje.

Life is brutal.

ale kozak sie trafil...modl sie zeby Ciebie nigdy nie doswiadczylo to Twoje "ZYCIE"

aaa i jak masz pisać takie głupoty to lepiej nie pisz nic bo aż żal czytać tą Twoją spuściznę.

Oczywiście, że robimy zrzute i badz pewien ze poradzimy sobie bez Twojej pomocy panie grzes1150

300userów po 100zł (oczywiście dobrowolnych wpłat - nikt tu nikogo nie zmusza) daje nam kwotę już 30 000pln - tak więc DAMY RADE PANOWIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150[/b] ]

... a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..

AC to nie obowiązek a jak się bierze od kogoś auto i nie zamyka go przed domem to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje.

Life is brutal.

ale kozak sie trafil...modl sie zeby Ciebie nigdy nie doswiadczylo to Twoje "ZYCIE"

aaa i jak masz pisać takie głupoty to lepiej nie pisz nic bo aż żal czytać tą Twoją spuściznę.

Oczywiście, że robimy zrzute i badz pewien ze poradzimy sobie bez Twojej pomocy panie grzes1150

300userów po 100zł (oczywiście dobrowolnych wpłat - nikt tu nikogo nie zmusza) daje nam kwotę już 30 000pln - tak więc DAMY RADE PANOWIE !!!

Czy ja gdzieś napisałem że chęć zrobienia zrzuty to zły pomysł :no: Spinacie się niepotrzebnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150[/b] ]

... a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..

AC to nie obowiązek a jak się bierze od kogoś auto i nie zamyka go przed domem to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje.

Life is brutal.

ale kozak sie trafil...modl sie zeby Ciebie nigdy nie doswiadczylo to Twoje "ZYCIE"

aaa i jak masz pisać takie głupoty to lepiej nie pisz nic bo aż żal czytać tą Twoją spuściznę.

Oczywiście, że robimy zrzute i badz pewien ze poradzimy sobie bez Twojej pomocy panie grzes1150

300userów po 100zł (oczywiście dobrowolnych wpłat - nikt tu nikogo nie zmusza) daje nam kwotę już 30 000pln - tak więc DAMY RADE PANOWIE !!!

Tak jak KERCZI napisał, możesz na nas liczyć Bartek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150[/b] ]

... a druga czesc niech koszty poniesie wlasciciel auta bo przeciez jakas odpowiedzialnosc za brak ac musi byc..

AC to nie obowiązek a jak się bierze od kogoś auto i nie zamyka go przed domem to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje.

Life is brutal.

ale kozak sie trafil...modl sie zeby Ciebie nigdy nie doswiadczylo to Twoje "ZYCIE"

aaa i jak masz pisać takie głupoty to lepiej nie pisz nic bo aż żal czytać tą Twoją spuściznę.

Oczywiście, że robimy zrzute i badz pewien ze poradzimy sobie bez Twojej pomocy panie grzes1150

300userów po 100zł (oczywiście dobrowolnych wpłat - nikt tu nikogo nie zmusza) daje nam kwotę już 30 000pln - tak więc DAMY RADE PANOWIE !!!

Czy ja gdzieś napisałem że chęć zrobienia zrzuty to zły pomysł :no: Spinacie się niepotrzebnie :gwizdanie:

to zastanów się co piszesz... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za zrzuta i to jak najbardziej

koles kupil auto i ma tylko 1 fotke??? normlanie nie wiem ale jakos mi sie wierzyc nie chce!

ciekawe co policja znajdzie ale mysle ze jak zawsze nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa :confused4: Bartek trzymaj się ! Panowie no to może zaczniemy na poważnie organizować tą zrzutę?

ps. coś mi w tej sprawie śmierdzi na kilometr... zresztą inni mają podobne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa :confused4: Bartek trzymaj się ! Panowie no to może zaczniemy na poważnie organizować tą zrzutę?

narazie poczekajmy na rozwoj wydarzen...zobaczymy jakie wlasciciel ma oczekiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa :confused4: Bartek trzymaj się ! Panowie no to może zaczniemy na poważnie organizować tą zrzutę?

narazie poczekajmy na rozwoj wydarzen...zobaczymy jakie wlasciciel ma oczekiwania...

słusznie. będę śledził wątek i jak coś się wyjaśni to pomogę jak będę mógł. narazie pozostaje rozglądanie się za autem gdzie tylko się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, na wstępie chciałbym napisać Bart,że strasznie współczuję przede wszystkim Tobie, a takze właścicielowi auta.

Po drugie taki mały apel dla starej gwardii forumowej. Może nie jedzcie po każdym, kto napisze że winę za to ponosi Bart. Niestety, On sam doskonale zdaje sobie sprawę, że auto było otwarte. Cóż, każdemu może się zdarzyć, jesteśmy tylko ludźmi. A to ze ktoś nie miał AC nie ma nic do rzeczy, sprawa osobista każdego właściela auta. Jeśli trzeba będzie pomóc i będe miał grosz, chętnie wspomogę. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu z nas na bank zdarza się zostawić czasem otwarte auto, to normalne. Dziwne jest to, że odjechało w tak szybkim tempie, Bartek ty zostawiłeś auto z kluczykami w stacyjce? Bo z tego co zrozumiałem to nie i to właśnie jest zastanawiające. Ktoś musiał być dobrze przygotowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, na wstępie chciałbym napisać Bart,że strasznie współczuję przede wszystkim Tobie, a takze właścicielowi auta.

Po drugie taki mały apel dla starej gwardii forumowej. Może nie jedzcie po każdym, kto napisze że winę za to ponosi Bart. Niestety, On sam doskonale zdaje sobie sprawę, że auto było otwarte. Cóż, każdemu może się zdarzyć, jesteśmy tylko ludźmi. A to ze ktoś nie miał AC nie ma nic do rzeczy, sprawa osobista każdego właściela auta. Jeśli trzeba będzie pomóc i będe miał grosz, chętnie wspomogę. pzdr.

tu nie chodzi o osądzanie nikogo i jezdzenie po nim...tylko co wnoszą jego słowa?? bo poza dobiciem Bart'a, który pewnie i tak jest mocno zmulony to zupełnie nic...PANOWIE TROCHĘ WYCZUCIA. Stało się i już, nauczka dla nas wszystkich, teraz pewnie każdy się zastanowi...tak więc dajmy już spokój. CZEKAMY na rozwój wydarzeń i potem załatwiamy sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...