Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Może masz jakieś foty ? podaj jak najwięcej szczegółów to i ja na forum Skodovki wkleję.

Nie chcę być złym prorokiem ale koleżance z pracy też zwinęli furkę i Policja powiedziała, że teraz nie kradną na handel tylko na części i jeżeli w ciągu 24h nie znajda auta to jest już pocięte i rozebrane :wallbash:

To mi dało do myślenia, bo i ja zostawiam auto na chodzie otwierając bramę, a parę metrów dalej krzaczory i też ktoś może bez problemu się schować i w odpowiednim momencie wyskoczyć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyrazy współczucia Bartku, mojemu wujkowi ukradli A6 C5 na niezłym wypasie. Kupił auto, wracał z Krakowa zaparkował przed domem pilnował go do 4:00, potem poszedł spać, kiedy się obudził fury już nie było ;(.

Będę leciał nad morze dzisiaj, to na pewno będę miał na uwadze te auto.

Trzymaj się :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti, :shocked:

łaczę się z Tobą w bólu. Jeśli jakoś jeszcze Ci można pomóc poza rozglądaniem się i puszczaniem wici dalej, to pisz, dzwoń, mailuj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko techniczne.

Ta fotka co dałeś ->

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/battlelost.JPG

To autko stoi na podnośnikach czy podłożyłeś jakieś "koziołki" ? W którym miejscu powinno się to najlepiej podstawiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart masakra... :wallbash:

tez nie chce sie powtarzac...i zle prorokowac...ale pewnie namierzyli Ciebie....tak dopasiona fura to rarytas dla nich...a to nawinelo sie przez przypadek... :/

no własnie co z akcją zaproponowana przez Mariusza ?? Tez jestem za zrzutka jesli sie autko nie znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za podtrzymywanie na duchu oraz za cenne wskazówki - w tej chwili biegam po całym mieście i załatwiam formalności zgodnie z tym co podpowiadacie tutaj i na wątku poznańskim...

Mimo tego, że właściciel nie wierzy w moje dobre intencje (ma do tego prawo - nie znamy się) - zrobię wszystko aby odnaleźć to auto :angry:

Mam pytanko techniczne.

Ta fotka co dałeś ->

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/battlelost.JPG

To autko stoi na podnośnikach czy podłożyłeś jakieś "koziołki" ? W którym miejscu powinno się to najlepiej podstawiać ?

Stoi na kołkach.

Bart masakra... :wallbash:

tez nie chce sie powtarzac...i zle prorokowac...ale pewnie namierzyli Ciebie....tak dopasiona fura to rarytas dla nich...a to nawinelo sie przez przypadek... :/

no własnie co z akcją zaproponowana przez Mariusza ?? Tez jestem za zrzutka jesli sie autko nie znajdzie...

Kerczi - naprawdę dziękuję ale jak mogę zgodzić się na coś takiego? Łezka się w oku kręci na to jak życzliwi jesteście ale... Sam przez własną głupotę sobie nagrzebałem i sam muszę sobie z tym poradzić - nie mogę wołać od nikogo pieniędzy. To nie serwer dla A4K - nic z tego nie będziecie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę wołać od nikogo pieniędzy. To nie serwer dla A4K - nic z tego nie będziecie mieć.

ty nie wołasz my możemy wołać... też z chęcią się dorzucę jak będzie zrzuta w przypadku braku efektów w poszukiwaniach auta.

Może ktoś kiedyś pomyśli pomóc mi w potrzebie - musimy się razem trzymać i sobie pomagać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę wołać od nikogo pieniędzy. To nie serwer dla A4K - nic z tego nie będziecie mieć.

ty nie wołasz my możemy wołać... też z chęcią się dorzucę jak będzie zrzuta w przypadku braku efektów w poszukiwaniach auta.

Może ktoś kiedyś pomyśli pomóc mi w potrzebie - musimy się razem trzymać i sobie pomagać :good:

Ja jestem za! Bartek tylu osobom pomogłeś, że teraz my jak możemy tak pomożemy tobie, Niech każdy wpłaci po parę groszy, całej sumy się może nie uzbiera ale zawsze coś pomożemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, dużo osób jak otwiera brame to zostawia odpalony samochód. Najlepszym rozwiazaniem jest montowanie antyporwania i antynapadu. po otwarciu/zamknieciu drzwi mamy np 30 sekund na skasowanie antyporwania. Jeżeli tego nie zrobimy to samochód gaśnie. to jedyne zabezpieczenie na takie sytuacje i na sytuacje ze np ktoś każe nam pod przymusem odpalić samochód a potem odjeżdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patologia :no: ;( taka bryka

Czytajcie uważnie

Te sq***** nie zapierd***** auta Barta tylko auto, którym Bart kierował ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patologia :no: ;( taka bryka

Czytajcie uważnie

Te sq***** nie zapierd***** auta Barta tylko auto, którym Bart kierował ....

wiem kolego wiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Bart...pomogłeś nie jednemu...i nie jestes USERem zalogowanym od wczoraj na forum...tak więc próbujmy wszystkiego, jak się nie znajdzie, na pewno ruszymy z jakąś pomocą...

dobrze by było jakbyś chociaż jakąś fotkę wrzucił... choć nie ma co ukrywać że szanse znikome...

no właśnie skoro nie znacie się z tym gościem...weź go pod uwagę, bo niewątpliwie to dziwna sprawa...nie chciałbym nikogo osądzać...ale trzeba wziąć wszystkie opcje pod uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było jakbyś chociaż jakąś fotkę wrzucił... choć nie ma co ukrywać że szanse znikome...

no właśnie skoro nie znacie się z tym gościem...weź go pod uwagę, bo niewątpliwie to dziwna sprawa...nie chciałbym nikogo osądzać...ale trzeba wziąć wszystkie opcje pod uwagę...

Kerczi dobrze mówi, jak go nie znasz to wszystko może być możliwe. Wrzuć fotke i nr kontaktowy do siebie, jak coś ktoś zauważy od razu cynk poleci do Ciebie, w trasie będę się rozglądał, chociaż szanse są mierne, to trzeba mieć nadzieje, trzymaj się Bartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że trzeba pozwolić popracować Policji.

Po drugie. Rozumiem Bartek Twoje wyrzuty sumienia i poczucia swego rodzaju współodpowiedzialności.

Tak czy siak, nie możesz brać na siebie odpowiedzialności za lekkomyślność właściciela, który kupując brykę za +/- 40 tysi. poskąpił na AC.

k**wa! To nie CC za 500 PLN. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda masz tyle klopotu pewnie teraz, masakra. ja mam benzyne i ubezpieczylem, a tdi to obowiazek!! bierz wszystko pod uwage, dzisiaj takie czasy ze niestety wrog stoi za drzwiami!! trzymam kciuki , ale mysle ze najpredzej za miesiac beda czesci z niego na allegro lub w calosci pojdzie na rosje. jak cos do pomocy sie przylaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może sie znajdzie trzeba mieć nadzieje

gdzie szukać danych auto które zgineło ??

choć trochę to dziwne że tak raptem zwineli Ci to autko, śmierdzi mi to na odległośc jakiś ustawionym złodziejstwem

druga sprawa że buchneli ci wszystki klamoty klucze do domu i twojego AUDI - masakra :(

jeśli pomysł pomocy dla Bartka jest nadal aktualny to ja sie piszę - dzięki niemu moje multi zaczeło jeżdzić On jako pierwszy mi tu pomógł - mimo że to było dawno pamiętam - :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nie bierz całej winy na siebie

tym bardziej, ze to wlasciciel postapil mega lekkomyslnie i nieodpowiedzialnie uszczesliwiajac cie samochodem bez AC.

ukradli akurat tobie, a mogli ukrasc jemu, jego zonie, matce itp - pretensje niech ma do siebie.

nie chce nikogo oskarzac, ale moze sam buchna se fure, bo sprzedac nie mogl a kasy potrzebowal i teraz bedzie chcial ja od ciebie wyciagnac?

mega smierdzaca historia.... 3 maj sie chlopaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...