Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o godz. 21:40 skradziono mi auto!!!

Audi A4 B6 1.9TDI Sedan - rocznik 2003, lakier srebrnobłękinty, numer rejestracyjny CCH 80RL, należące do kolegi rafalbar14.

Jeśli ktokolwiek trafi na to auto - bardzo proszę o pomoc i kontakt...

Brak słów. Normalnie nie wiem, co napisać Bartek ;( ;( ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie młody... Bo w aucie był też mój lap, moje dokumenty, mój klucz od auta, od domu... W ciągu kilku minut złożyłem doniesienie na policję. Ponoć wszystkie patrole w okolicy szukały/szukają tego auta. Ale sami wiecie jak jest...

Nie wiem teraz jak się rozwiązuje takie sprawy. Właściciel nie ma ubezpieczenia AC, zły na mnie jak ch*** - nie ma się co dziwić. Pech pechem ale nie zachowałem wszystkich zasad bezpieczeństwa...

No, że zły to wiadomo i też mu się za bardzo nie dziwię, ale f*ck patrzcie ile to zajmuje, parę sekund i już Cię jakiś gnój przyuważy... Masakra, współczuję, dojdźcie jakoś do porozumienia ale podejrzewam że jedyna opcja jaka będzie satysfakcjonować właściciela to to, że mu oddasz pieniądze ale nie ma co gdybać, może akurat się uda znaleźć, miejmy nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć - poza tym, że w dużej mierze sam jestem sobie winien. Jest mi jednak cholernie przykro, że coś takiego mnie spotkało. Narobiłem problemów nie tylko sobie ale i właścicielowi auta ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, głowa do góry, teraz wszyscy mają przestrogę, nawet na 30 sekund się nie zostawia auta z kluczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu już nie zostawię żadnego auta otwartego - przecież równie dobrze mogłem wjeżdżać do garażu...

Nauczka owszem - ale kurva jakim kosztem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S, nie chcę martwić ale będziesz pod obserwacją jeszcze jakiś czas, mi po kradzieży mojego auta z parkingu 3 razy w ciągu miesiąca do piwnicy się włamywano, stres w cholerę był, takie kiepskie czasy są, sorry za OT, wielu ludzi zostawia kluczyki albo auto na chodzie otwierając bramy lub garaże więc nie bierz całej winy na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się Bartek zabezpiecz teraz jak najlepiej możesz, wszystkie, ale to wszystkie zamki pozmieniaj i to najlepiej jeszcze tego wieczoru a jak nie to jutro rano, pilnuj, zawołaj paru znajomych, auta z oka nie spuszczaj bo jak mają klucz to teraz raptem 10 sec, jak masz zapasowy to idź teraz vagiem rozkoduj tamte ukradzione, żeby nie mogli otworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek współczuję, pech jak sku..wysyn :wallbash: :wallbash: :wallbash: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podtrzymanie na duchu chłopaki - proszę Was też abyście mieli oczy i uszy otwarte. Nie wiem w jakiej części PL pojawi się to auto ale może z Waszą pomocą uda się coś wskurać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem mówić, że ja też Wyjeżdżając z posesji zostawiam auto "na chodzie" i zamykam bramę... Jak widać trzeba się tego wyystrzegać. Przykra sprawa ale co zrobisz. ;( Albo ktoś obserwował albo ktoś przechodził i zrobił to co zrobił - jak to mówią - okazje czynią złodzieja... ;( ;( Ale w tym wypadku chyba jednak ta pierwsza opcja bardziej prawdopodobna! Teraz 100% UWAGI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podtrzymanie na duchu chłopaki - proszę Was też abyście mieli oczy i uszy otwarte. Nie wiem w jakiej części PL pojawi się to auto ale może z Waszą pomocą uda się coś wskurać...

Mogę jak coś zamieścić Twoje info u mnie na Małopolskim, zawsze się przyda informacja jak by nie było bo teraz nie wiadomo w jakiej części Pl się znajdzie....

Małopolska poinformowana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie gdzie tylko możecie... Szanse na znalezienie auta są nikłe ale niech to będzie też przestrogą dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT.

Panowie każdemu z nas jest przykro, nikt z nas nie chciał by żeby to właśnie Jego spotkało ale....

Bart-s za***iście dużo nam wszystkim pomógł tutaj na forum lub bezpośrednio u siebie w domu.

Nie powinno to być problemem pomóc w tej chwili Bart-sowi.

Na tyle chłopa co jest na forum to z czystym sumieniem można by małą zrzutkę zrobić i nikt z nas by nie odczuł - zapewniam :good: a Bartek miał by troszkę luźniej na głowie :confused4:.

Na pewno by się nie obraził na taką pomoc a myślę, że komu jak komu ale Bart-sowi, za to co jeszcze raz napiszę - nam wszystkim pomógł - chyba się należy :gwizdanie: (Taki dług wdzięczności)

Zróbcie z tą moją wypowiedzią co chcecie - ja tak uważam i koniec :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to skurw... złodzieje jeba... powinni tekim typom ręce przy łokciu upier.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:Bartek trzymaj się.

Daj jakieś cechy charakterystyczne auta w odpowiednim dziale- u nas każdy użytkownik wertuje alegro sto razy dziennie może się trafi jakaś część albo całą sztuka - coś może pomożemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladne newsy :( tylko wspolczuc Bartek

Chwila nieuwagi i takie kwiatki :thumbdown: Musieli obserwowac Bartka i auto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu nie wierze... :kwasny:

wspolczuje Bartek, niesamowity dol... stracic auto w minute... oby sie nie okazalo, ze te su***syny namierzyli Cie dzieki forum :(

a tak swoja droga, pewnie jakbys wiedzial, ze auto jest nieubezpieczone, to nie bralbys go pod swoja opieke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciulata sytuacja ;( niestety znam to z autopsji

Trzymaj się Bartku, może jakimś cudem uda się niebieskim namierzyć furę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze Ci współczuję kolego :( wiem co to stracić auto dwie sztuki mi ukradli.Jest szansa że samu sie zgłoszą po okup.Musieli Cie obserwować na na milion.Co to za kolega od tego A4 pewny ?trudno kogoś posądzać ale ....

Akumulator wyjmij na noc to po pierwsze,zawsze to coś pomoże .

Przykro mi bardzo :( trzymaj się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...