Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dystanse kupione ???

Opublikowano
  • Autor

dystanse kupione ???

Nie - coś tam mają nieczynne. W piątek mam dzwonić.

Opublikowano

ale zestaw do manuala maja drogo :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tomeczku, moje auto to S line - dlatego nie widzę w nim elementów wyposażenia przeznaczonego dla RS :wink4:

Uprzedzając złośliwe komentarze - felgi zawsze są wyjątkiem :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 19:45_________________________________________________Pomagam w sprzedaży auta kolegi z pracy więc jeśli ktoś z Was rozgląda się za czymś większym jak np. A6 C6 - zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=221212.0

C20608733_2.jpg

Opublikowano

Szkoda, że ma ten gówniany czerwony wyświetlacz i stołeczki szmaciane, bo właśnie rozglądam się za czymś takim dla siebie :wink4: Bartas - czy te multitroniki w C6, to są te same, które Ty masz u siebie, czy to jakaś inna konstrukcja?

Warto za czymś takim ogólnie patrzeć, czy lepiej sobie odpuścić?

Opublikowano
  • Autor

To druga generacja tej skrzyni - 0AN. Inne bieżnie, nowa wersja łańcucha. Wg. konstruktora wytrzymuje 500Nm.

Jest zdecydowanie mocniejsza i mniej awaryjna niż 01J ale i tak można ją zajechać np. przez brak wymiany ATF.

Opublikowano

Bart-S skoro ogarniasz naprawę multi to może byś się też wziął za pogłębianie wiedzy w tipach ? w końcu jedno i drugie to automat :)

Opublikowano

Mysle, ze TIPa ogarnie bez problemu, bo ta skrzynia jest sporo prostsza niz multi :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zabiorę się za TIP-a jak okiełznam do końca CVT ;)

Szukam sterownika podgrzewanej przedniej szyby 8E0 907 133 E - na ebay-u wołąją 800zł (za drogo, na allegro moduły przeznaczone dla A8 - z końcówką A, można kupić za 300zł). Gdyby ktoś widzał, dajcie znać proszę :good:

8e0907133e.jpg

Opublikowano

Bart ile powinna normalnie kosztować , tzn ile Ty być wziął za wymiane oleju w multi po "małym przebiegu" czyli tak jak po remoncie karzą po pay tys km. -> to chyba ta szybsza wersja bez filtra itp..... :hi:

Opublikowano
  • Autor

Bart ile powinna normalnie kosztować , tzn ile Ty być wziął za wymiane oleju w multi po "małym przebiegu" czyli tak jak po remoncie karzą po pay tys km. -> to chyba ta szybsza wersja bez filtra itp..... :hi:

Zanim odpowiem...

Zdefiniuj mały przebieg? 5 000km? Po jakiego typu remoncie jest pacjent? (pytam bo nie każda ingerencja w skrzynię wymaga płukania po zrobieniu kilku tyś km).

Opublikowano

Zabiorę się za TIP-a jak okiełznam do końca CVT ;)

oo CVT? to dobrze bo mamy zamiar kupić mamie Mini z tą skrzynią albo New Beetle automat :decayed:

Opublikowano

wymiana byla lancucha, tloka tego co jest odpowiedzialny za zalaczenie biegu, uszczelnienie, pompka i filtr. Przejechane od wymiany 6 tys.

Opublikowano
  • Autor

wymiana byla lancucha, tloka tego co jest odpowiedzialny za zalaczenie biegu, uszczelnienie, pompka i filtr. Przejechane od wymiany 6 tys.

Poszło na pw.[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 14:13_________________________________________________Dziś sprawdziłem wysokość zawieszenia (czekałem aż amorki trochę popracują). Ułożyło się tak jak chciałem czyli tyłek poszedł o 1cm w górę :dance:

Dla przypomnienia H&R + amortyzatory 1BE:

lewy przód: 640mm

prawy przód: 640mm

lewy tył: 635mm

prawy tył: 635mm

Obecnie czyli H&R + amortyzatory Monroe ReFlex Sport:

lewy przód: 640mm

prawy przód: 640mm

lewy tył: 645mm

prawy tył: 645mm

Jutro znów zakładam dystanse 15mm na tylną oś (z nadzieją, że tym razem nie będzie ocierać :gwizdanie:)

Opublikowano

Bart-S dystanse z tego co pamiętam były 17 mm, chyba, że zamówiłeś 15 mm na koło

Opublikowano
  • Autor

17mm siedzą z przodu. Na tylnej osi zamontowałem 15mm ale niestety przycierało podczas pracy zawieszenia (dlatego zdemontowałem je w trakcie powrotu z ostatniej Bukowiny). Teraz gdy po wymianie amorków tyłek poszedł o cent wyżej, znów próbuję szczęścia. Tak to wyglądało wcześniej - idealnie pod rant (obecnego stanu nie pokażę bo aż wstyd :embarrassed:). To tylko 15mm a robi różnicę jak cholera...

jaroslawiec.JPG

Opublikowano

Zabiorę się za TIP-a jak okiełznam do końca CVT ;)

Szukam sterownika podgrzewanej przedniej szyby 8E0 907 133 E - na ebay-u wołąją 800zł (za drogo, na allegro moduły przeznaczone dla A8 - z końcówką A, można kupić za 300zł). Gdyby ktoś widzał, dajcie znać proszę :good:

8e0907133e.jpg

Bartku a w ktorym miejscu znajduje sie ten sterownik?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.