Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dystanse kupione ???

Nie - coś tam mają nieczynne. W piątek mam dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku, moje auto to S line - dlatego nie widzę w nim elementów wyposażenia przeznaczonego dla RS :wink4:

Uprzedzając złośliwe komentarze - felgi zawsze są wyjątkiem :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 19:45_________________________________________________Pomagam w sprzedaży auta kolegi z pracy więc jeśli ktoś z Was rozgląda się za czymś większym jak np. A6 C6 - zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=221212.0

C20608733_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ma ten gówniany czerwony wyświetlacz i stołeczki szmaciane, bo właśnie rozglądam się za czymś takim dla siebie :wink4: Bartas - czy te multitroniki w C6, to są te same, które Ty masz u siebie, czy to jakaś inna konstrukcja?

Warto za czymś takim ogólnie patrzeć, czy lepiej sobie odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To druga generacja tej skrzyni - 0AN. Inne bieżnie, nowa wersja łańcucha. Wg. konstruktora wytrzymuje 500Nm.

Jest zdecydowanie mocniejsza i mniej awaryjna niż 01J ale i tak można ją zajechać np. przez brak wymiany ATF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S skoro ogarniasz naprawę multi to może byś się też wziął za pogłębianie wiedzy w tipach ? w końcu jedno i drugie to automat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze TIPa ogarnie bez problemu, bo ta skrzynia jest sporo prostsza niz multi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę się za TIP-a jak okiełznam do końca CVT ;)

Szukam sterownika podgrzewanej przedniej szyby 8E0 907 133 E - na ebay-u wołąją 800zł (za drogo, na allegro moduły przeznaczone dla A8 - z końcówką A, można kupić za 300zł). Gdyby ktoś widzał, dajcie znać proszę :good:

8e0907133e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart ile powinna normalnie kosztować , tzn ile Ty być wziął za wymiane oleju w multi po "małym przebiegu" czyli tak jak po remoncie karzą po pay tys km. -> to chyba ta szybsza wersja bez filtra itp..... :hi:

Zanim odpowiem...

Zdefiniuj mały przebieg? 5 000km? Po jakiego typu remoncie jest pacjent? (pytam bo nie każda ingerencja w skrzynię wymaga płukania po zrobieniu kilku tyś km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę się za TIP-a jak okiełznam do końca CVT ;)

oo CVT? to dobrze bo mamy zamiar kupić mamie Mini z tą skrzynią albo New Beetle automat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana byla lancucha, tloka tego co jest odpowiedzialny za zalaczenie biegu, uszczelnienie, pompka i filtr. Przejechane od wymiany 6 tys.

Poszło na pw.[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 14:13_________________________________________________Dziś sprawdziłem wysokość zawieszenia (czekałem aż amorki trochę popracują). Ułożyło się tak jak chciałem czyli tyłek poszedł o 1cm w górę :dance:

Dla przypomnienia H&R + amortyzatory 1BE:

lewy przód: 640mm

prawy przód: 640mm

lewy tył: 635mm

prawy tył: 635mm

Obecnie czyli H&R + amortyzatory Monroe ReFlex Sport:

lewy przód: 640mm

prawy przód: 640mm

lewy tył: 645mm

prawy tył: 645mm

Jutro znów zakładam dystanse 15mm na tylną oś (z nadzieją, że tym razem nie będzie ocierać :gwizdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17mm siedzą z przodu. Na tylnej osi zamontowałem 15mm ale niestety przycierało podczas pracy zawieszenia (dlatego zdemontowałem je w trakcie powrotu z ostatniej Bukowiny). Teraz gdy po wymianie amorków tyłek poszedł o cent wyżej, znów próbuję szczęścia. Tak to wyglądało wcześniej - idealnie pod rant (obecnego stanu nie pokażę bo aż wstyd :embarrassed:). To tylko 15mm a robi różnicę jak cholera...

jaroslawiec.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę się za TIP-a jak okiełznam do końca CVT ;)

Szukam sterownika podgrzewanej przedniej szyby 8E0 907 133 E - na ebay-u wołąją 800zł (za drogo, na allegro moduły przeznaczone dla A8 - z końcówką A, można kupić za 300zł). Gdyby ktoś widzał, dajcie znać proszę :good:

8e0907133e.jpg

Bartku a w ktorym miejscu znajduje sie ten sterownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik miesci sie pod akumulatorem :wink4:

Bartku popytaj tutaj :)

http://moto.allegro.pl/sterownik-modul-ogrzewania-tylnej-szyby-audi-i1789328028.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...