Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

...czyli w nastepnym tygodniu wleci webasto :wink4:

Oj Grzesiu - mam tyle na głowie, że nie wiem czy się wyrobię... Chciałbym mieć tyle czasu wolnego co Ty :wink4:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gratki auta, nie wiem czy to juz pisałem :>

Opublikowano

...czyli w nastepnym tygodniu wleci webasto :wink4:

Oj Grzesiu - mam tyle na głowie, że nie wiem czy się wyrobię... Chciałbym mieć tyle czasu wolnego co Ty :wink4:

rezaj :wink4: dasz rade :decayed:

Opublikowano

Bart jutro wysylam paczke :naughty: powinna byc w srode bo nadam priorytetem.

Opublikowano

Bart jutro wysylam paczke :naughty: powinna byc w srode bo nadam priorytetem.

:takiego::wink4:

Do mnie ostatnio polecony priorytet z Krakowa szedł tydzień :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bart jutro wysylam paczke :naughty: powinna byc w srode bo nadam priorytetem.

Dzięki - dam znać jak dotrze :good: Podelij mi na PW dane do wysyłki (spakuję Ci wzmacniacz).

W poniedziałek doszła pompa baku AE, którą załatwił mi Brysio. Jak przyjdzie pompka i przewody paliwowe od Krystiana to jeszce tylko węże wodne i można montować :decayed:

pompaAE.jpg

Opublikowano

Za ile dorwles pompe paliwa pod webasto :rolleyes:

Jak bedziesz zakladal przewody to potrzeba jeszcze komplet mocowan pod rurki ,

Opublikowano

Ok bartku,juz wysylam PW,jakby co to mam u siebie w aucie ori pompe pod webasto ale od quattro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bartolini Teraz to pozostaje Ci jedynie dorobic do auta panele solaryzacyjne na dachu hehehe:) powiem Ci ze pieknie trzyma sie drogi:)

Opublikowano

No dobra. Byłem , zobaczyłem i jestem pod mega wrażeniem. To auto mnie po prostu przytłoczyło :kox:

Opublikowano
  • Autor

Bartolini Teraz to pozostaje Ci jedynie dorobic do auta panele solaryzacyjne na dachu hehehe:) powiem Ci ze pieknie trzyma sie drogi:)

Tja, ale za twarde jest - trzeba będzie przemyśleć jeszcze raz temat zawieszenia...

No dobra. Byłem , zobaczyłem i jestem pod mega wrażeniem. To auto mnie po prostu przytłoczyło :kox:

Przełożymy część gratów do Twojego to sytuacja się wyrówna ;)

Opublikowano

No dobra. Byłem , zobaczyłem i jestem pod mega wrażeniem. To auto mnie po prostu przytłoczyło :kox:

Przełożymy część gratów do Twojego to sytuacja się wyrówna ;)

Oh yeah :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Bartek ile placiles za amory Monroe?

Opublikowano

Wczoraj przeglądałem temat bartka i z tego co pamiętam pisał coś około 170zł

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj przeglądałem temat bartka i z tego co pamiętam pisał coś około 170zł

Tak, za tył. Przód był troszkę droższy - zaraz poszukam...

Opublikowano

to dobra cene masz :naughty: ja dostalem 208zl tyl 218zl przod

Opublikowano
  • Autor

Tył - Monroe Reflex E1284 (szt. 170zł)

Przód muszę sprawdzić na FV (podam model i cenę po południu).

Opublikowano

a jak Ci sie na nich jezdzi?

Opublikowano
  • Autor

a jak Ci sie na nich jezdzi?

Lepiej niż na H&R + amorki 1BE. Ale mimo wszystko nadal jest za twardo - u mnie są paskudne drogi. Na autostradzie czy nowych odcinkach jest super ale jeżdżąc w swoim mieście tylko się wkurzam. Jest kiepsko, nawet teraz na 17".

Dlatego zastanawiam się nad swapem na Weitec -30 + Monroe Reflex ale dla standardowego zawieszenia. Znacie kogoś z takim setupem?

Opublikowano

a jak Ci sie na nich jezdzi?

Lepiej niż na H&R + amorki 1BE. Ale mimo wszystko nadal jest za twardo - u mnie są paskudne drogi. Na autostradzie czy nowych odcinkach jest super ale jeżdżąc w swoim mieście tylko się wkurzam. Jest kiepsko, nawet teraz na 17".

Dlatego zastanawiam się nad swapem na Weitec -30 + Monroe Reflex ale dla standardowego zawieszenia. Znacie kogoś z takim setupem?

do 19" nie będzie to za specjalnie wyglądać

Ile masz teraz na 17" od ziemi do błotnika z przodu i z tyłu?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.