Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I tu się mylisz...

no właśnie w październiku miało się wyjaśnić i chyba chodziło o 2012 rok :wink:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

I tu się mylisz...

no właśnie w październiku miało się wyjaśnić i chyba chodziło o 2012 rok :wink:

Jeszcze nic nie wiem... :wink:

Opublikowano

I tu się mylisz...

no właśnie w październiku miało się wyjaśnić i chyba chodziło o 2012 rok :wink:

Przecież my mamy 2012 rok dziadek nie pij tyle:grin:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

I tu się mylisz...

no właśnie w październiku miało się wyjaśnić i chyba chodziło o 2012 rok :wink:

Jeszcze nic nie wiem... :wink:

Nie spiesz się jeszcze parę dni Ci zostało do końca miesiąca:decayed:
Opublikowano

I tu się mylisz...

no właśnie w październiku miało się wyjaśnić i chyba chodziło o 2012 rok :wink:

Przecież my mamy 2012 rok dziadek nie pij tyle:grin:

nie kumam o co ci chodzi - a jestem po jednym piwku :grin:

Opublikowano

no niestety chyba na ciebie za dużo :whistling:

:grin::polew:

Opublikowano
  • Autor

I tu się mylisz...

no właśnie w październiku miało się wyjaśnić i chyba chodziło o 2012 rok :wink:

Przecież my mamy 2012 rok dziadek nie pij tyle:grin:

nie kumam o co ci chodzi - a jestem po jednym piwku :grin:

Farciarz... ja mam 7 dni przerwy od fajek i alco. Wyrwany ząb :facepalm:

Opublikowano

nie no fajki to rozumiem bo to droga sprawa ale pyffko o nieeee

to już przegięcie

Opublikowano
  • Autor
nie no fajki to rozumiem bo to droga sprawa ale pyffko o nieeee

to już przegięcie

A widzisz ostatnio tak jakoś to dymek częściej niż piwko... Jakoś nie było okazji.

Opublikowano

Przyjedź na Pomorze to Cię tu ugościmy i okazja się od razu nadarzy:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Przyjedź na Pomorze to Cię tu ugościmy i okazja się od razu nadarzy:decayed:

Zobaczę Wladi - tak jakoś co roku w grudniu lub styczniu wypada, że na weekend sobie wyskoczę w Twoje strony... Dzięki za zaproszenie :hi:

Opublikowano

No jak coś to zapraszam do Helu w moje skromne progi jak nie masz rodziny 10-cio osobowej to się jakoś pomieścimy:grin::wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurde nie wyrobiliśmy się z heblami... Przez zapieczone śruby 6h walki z zawieszeniem :facepalm: (ale w końcu udało się i przód nareszcie ogarnięty :thumbup1:).

...kolejne podejście do 320x288 jutro :wink:

Opublikowano

zapieczone śruby w zwrotnicy???

też to przerabiałem jak zmieniałem zawias na 1BE w swoim byłym B6 :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
zapieczone śruby w zwrotnicy???

też to przerabiałem jak zmieniałem zawias na 1BE w swoim byłym B6 :kwasny:

Dokładnie - śruby górnych wahaczy pękały przy próbie wykręcenia. Zapieczone tak, że trzeba było wywalić całą girę razem z amorem aby ją wybić...

Opublikowano

wyobrażam sobie nerwy i trudność pracy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jest OK - bardziej boli mnie to, że dziś mięliśmy skończyć A4 i jutro chciałem wziąć się za Paska a tu znów plecy...

Opublikowano

a co niektórzy nie wierzą, że w Audi tez czasami śruby się nie chcą odkręcić :grin:

Opublikowano
Kurde nie wyrobiliśmy się z heblami... Przez zapieczone śruby 6h walki z zawieszeniem :facepalm: (ale w końcu udało się i przód nareszcie ogarnięty :thumbup1:).

...kolejne podejście do 320x288 jutro :wink:

Ja to miałem z tyłem :kwasny: z nerwów można by te śruby zębami obgryzać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No i znów d*pa :wallbash::wallbash::wallbash: Z hebli został tylko prawy tył i nie chce się poddać - śruby trzymające jarzmo za***ane na amen... No to co wyciągamy zawieszkę z tej strony (i tutaj też śruby nie chcą się poddać :facepalm:). Druga doba bez snu i jutro zapowiada się 3-cia (zaraz po nocnej zmianie jeszcze raz podejmiemy walkę :wink:).

Efekty na chwilę obecną...

brakefrontnew.JPG

brakerearnew.JPG

...dla porównania wcześniejszy tył (przodu nie zdążyłem zrobić)

brakerearold.JPG

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.