Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

5 - Brembo 17" (czyli 1LJ = 345x30mm)

tego cudaka nie rozumiem, skąd tam Brembo ?

A kto robił hamulce dla S4 B6?

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ate, takie same zaciski jak u Ciebie

jedynie co to wieksze jarzma i tarcze

w stylu 288-312 mm

Opublikowano
  • Autor
Ate, takie same zaciski jak u Ciebie

jedynie co to wieksze jarzma i tarcze

w stylu 288-312 mm

To powiem Ci lepiej - w ABS z B7 też jest wpis Brembo. ATE zrobiło cały zestaw czy też któryś komponent wyszedł z innej fabryki?

Opublikowano

tylko w RS4 B7 na przodzie było Brembo

Opublikowano
  • Autor
tylko w RS4 B7 na przodzie było Brembo

Tak ale to 1LP, którego ja w wykazie nie mam.

OK... Już się doszukałem. Można próbować zakodować "3"...

W B7 3.0TDI ma zestaw Tevesa 320x30mm opisany kodem 1LA... Tą samą tarczę wykorzystuje A6 C5FL - tutaj jednak opisane jest to kodem 1LG (a taki mam do wyboru w kodowaniu).

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ----------

Na włączonym silniku też nie przechodzi - to dziwne, bo nawet zakładając, że Audi zabezpieczyło oprogramowanie tak aby móc zakodować tylko konfiguracje wypuszczone na rynek to w takim razie powinienem bez problemu zakodować 312mm które wychodziło np. z 2.5TDI + CVT (a ta sztuka mi się nie udaje). W takim razie wychodzi na to, że VCDS jest za słaby aby to ruszyć (chociaż w C5 już zmieniałem kodowanie hebli i nie było żadnych problemów).

Opublikowano

Może będziesz musiał skorzystać z pomocy ASO i pójdzie VASem?

Opublikowano

jest jeszcze inna mozliwosc

sterownik nie dopuszcza zmiany kodowanioa

Opublikowano

no ale czy to kodowanie jest konieczne??:eusathink:

Opublikowano
jest jeszcze inna mozliwosc

sterownik nie dopuszcza zmiany kodowanioa

Znaczy ten konkretny czy każdy sterownik ABS ?

Opublikowano

tego niestety nie wiem

Opublikowano
  • Autor

Nie chce ktoś oryginalnego mocowania dla Nokii E52?

E52holder.JPG

Opublikowano

Lepiej napisz, czy przekodowales hamulce?

Opublikowano
Nie chce ktoś oryginalnego mocowania dla Nokii E52?

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/sell/E52holder.JPG

Mam w Volvo ori,telefon,ale trzeba przekładać kartę,da się to jakoś spiąć?,bo firmowy mam właśnie e52.

Opublikowano
:hi: Bartku stary komandosie :decayed: wszystko gra , graty w bagażniku ,Robert miło było poznać :wink: nawed ci ten ropniok jeżdzi :decayed::decayed:

hej Andrzej mnie rowniez milo bylo poznac :)) moj grat daje rade jak narazie smiga :) a juz 200kkm na zegarze :)) ale Twoj tez sie dobrze odpycha :))

Opublikowano
  • Autor
Nie chce ktoś oryginalnego mocowania dla Nokii E52?

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/sell/E52holder.JPG

Mam w Volvo ori,telefon,ale trzeba przekładać kartę,da się to jakoś spiąć?,bo firmowy mam właśnie e52.

Ten moduł raczej do Volvo nie podejdzie :eusathink:

:hi: Bartku stary komandosie :decayed: wszystko gra , graty w bagażniku ,Robert miło było poznać :wink: nawed ci ten ropniok jeżdzi :decayed::decayed:

hej Andrzej mnie rowniez milo bylo poznac :)) moj grat daje rade jak narazie smiga :) a juz 200kkm na zegarze :)) ale Twoj tez sie dobrze odpycha :))

Dzięki za nocną akcję chłopaki - graty po części są już u mnie :wink:

Lepiej napisz, czy przekodowales hamulce?

Sprawdzone. VAS nie dał rady... Jeśli chodzi o skuteczność hamowania - pozostaje porządne odpowietrzenie bloku ABS.

Opublikowano

Bartek mi robił mech wczoraj i też mówił, że najciężej było porządnie odpowietrzyć układ...ale powiem Ci, że chyba mu się udało bo jest malina, więc może idź w tą stronę

Opublikowano

Sprawdzone. VAS nie dał rady... Jeśli chodzi o skuteczność hamowania - pozostaje porządne odpowietrzenie bloku ABS.

:shock3: jak to jest? Wszyscy zmieniają heble jak chcą m.in. Siemian i reszta a jedno z najbardziej zrezanych aut na forum "powiedziało" nie i uj "nie chcę takich hamulców"?

Opublikowano
Lepiej napisz, czy przekodowales hamulce?

Sprawdzone. VAS nie dał rady... Jeśli chodzi o skuteczność hamowania - pozostaje porządne odpowietrzenie bloku ABS.

Znowu sterownik, który nie przyjmuje jakiegoś kodowania,........ tak jak komfort??:eusathink:

Bartku, dasz radę odpowiedzieć na PW?

Opublikowano

Sprawdzone. VAS nie dał rady... Jeśli chodzi o skuteczność hamowania - pozostaje porządne odpowietrzenie bloku ABS.

:shock3: jak to jest? Wszyscy zmieniają heble jak chcą m.in. Siemian i reszta a jedno z najbardziej zrezanych aut na forum "powiedziało" nie i uj "nie chcę takich hamulców"?

Bo może wszyscy zmieniają heble bez zmiany kodowania?:> Np. tak jak ja.

Opublikowano

siemian na specjalne kodowaine pod opcjami jest napis siemian - co oznacza ze auto samo musi wiedziec jakie ma heble :))) bo i tak zaraz spali :))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.