Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tyłu pompą nie przegonisz

ale ok najpierw pompa a potem jeszcze raz sam tył

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
tyłu pompą nie przegonisz

ale ok najpierw pompa a potem jeszcze raz sam tył

OK szefie :thumbup1:

Opublikowano

żebys Ty tak słuchał od początku....

Opublikowano
  • Autor
żebys Ty tak słuchał od początku....

:decayed:

---------- Post dopisany 14-11-2012 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 08:23 ----------

żebys Ty tak słuchał od początku....

:decayed:

Układ odpowietrzony - blok był OK, zostało trochę powietrza na lewych heblach (przód i trochę bardziej tył). Teraz w końcu hamuje jak należy :thumbup1:

...miałem okazję przekonac się dziś na hamowaniu przed czerwonym światłem - mokra nawierzchnia. Dał radę - naprawdę czuć różnicę.

Opublikowano

No to gucio trzeba będzie coś na wiosnę pomyśleć nad nowymi heblami;)

Opublikowano
  • Autor
No to gucio trzeba będzie coś na wiosnę pomyśleć nad nowymi heblami;)

To ja założę 345x300 a puszczę Ci moje wladi :decayed:

Opublikowano
No to gucio trzeba będzie coś na wiosnę pomyśleć nad nowymi heblami;)

To ja założę 345x300 a puszczę Ci moje wladi :decayed:

akurat będą po dotarciu :wink: żal nie wziąć wtedy :grin:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczę jeszcze bo mam pomysł jak rozwiązać problem z kodowaniem ABS - jak to zadziała, to pewnie zostawię jak jest :wink:'

...dobra, idę dłubać Paska :decayed:

Opublikowano

no to wkońcu furka hamuje!! :kox:

Opublikowano

Bartek spoko coś będziem myśleć ale to na wiosnę bo teraz i tak bym nie wrzucił bo mam na zime 15":banghead:

Opublikowano
  • Autor

Spoko Włodek - dogadamy się :wink:

Wyjeżdżam na Węgry za kilka dni - szykuję furkę na drogę i poprawiam to co szwankuje...

- heble opanowane

- grzana szyba opanowana

- antena układu ciśnienia w oponach opanowana (urwał się jeden z kabelków)

- nowe DVD bo stare przestało czytać płytki (po konsultacji z Grzesiem zdecydowałem się na nieśmiertelnego Phantoma - jestem w trakcie montażu)

Zostały mi jeszcze:

- postojówka lewy-przód (LED się skończył :facepalm:)

- nowe halogeny

...i mogę ruszać w drogę :decayed:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

Spoko Włodek - dogadamy się :wink:

Wyjeżdżam na Węgry za kilka dni - szykuję furkę na drogę i poprawiam to co szwankuje...

- heble opanowane

- grzana szyba opanowana

- antena układu ciśnienia w oponach opanowana (urwał się jeden z kabelków)

- nowe DVD bo stare przestało czytać płytki (po konsultacji z Grzesiem zdecydowałem się na nieśmiertelnego Phantoma - jestem w trakcie montażu)

Zostały mi jeszcze:

- postojówka lewy-przód (LED się skończył :facepalm:)

- nowe halogeny

...i mogę ruszać w drogę :decayed:

...a jeszcze czujnik autopoziomu na froncie :wallbash:

Opublikowano

Bartek znowu halogen zmieniasz? jaka teraz koncepcja?

Opublikowano
Spoko Włodek - dogadamy się :wink:

Wyjeżdżam na Węgry za kilka dni - szykuję furkę na drogę i poprawiam to co szwankuje...

- heble opanowane

- grzana szyba opanowana

- antena układu ciśnienia w oponach opanowana (urwał się jeden z kabelków)

- nowe DVD bo stare przestało czytać płytki (po konsultacji z Grzesiem zdecydowałem się na nieśmiertelnego Phantoma - jestem w trakcie montażu)

Zostały mi jeszcze:

- postojówka lewy-przód (LED się skończył :facepalm:)

- nowe halogeny

...i mogę ruszać w drogę :decayed:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

Spoko Włodek - dogadamy się :wink:

Wyjeżdżam na Węgry za kilka dni - szykuję furkę na drogę i poprawiam to co szwankuje...

- heble opanowane

- grzana szyba opanowana

- antena układu ciśnienia w oponach opanowana (urwał się jeden z kabelków)

- nowe DVD bo stare przestało czytać płytki (po konsultacji z Grzesiem zdecydowałem się na nieśmiertelnego Phantoma - jestem w trakcie montażu)

Zostały mi jeszcze:

- postojówka lewy-przód (LED się skończył :facepalm:)

- nowe halogeny

...i mogę ruszać w drogę :decayed:

...a jeszcze czujnik autopoziomu na froncie :wallbash:

trzeba było zostawić golasa nie było by tyle do poprawiania :kox:

a tak jak tyle namodziłeś to się teraz męcz :P:banan:

Opublikowano
  • Autor
Bartek znowu halogen zmieniasz? jaka teraz koncepcja?

Twoje żarówki zostają - wymieniam lampy (stare są już zjechane - straszny syf w środku).

trzeba było zostawić golasa nie było by tyle do poprawiania :kox:

a tak jak tyle namodziłeś to się teraz męcz :P:banan:

:tonguemad:

---------- Post dopisany 15-11-2012 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 21:05 ----------

OK... Phantom już siedzi (muszę jeszcze pokombinować z masą bo po uruchomieniu silnika mam zakłócenia - spróbuję złapać coś na słupku A):

Phantom.JPG

Dodatkowo założyłem osłony na końcówki stelaży foteli (od sportowych stołków nie pasują więc od czasu montażu Recaro jeździłem bez...).

seatcovers.JPG

...zostały już tylko postojówka, halogeny oraz sensor samopoziomu i mogę ruszać w drogę :decayed: (może dla pewności jeszcze zbieżność sprawdzę :eusathink:).

Opublikowano

warto z kumplami imprezkę urządzić :whistling:

Opublikowano
  • Autor
warto z kumplami imprezkę urządzić :whistling:

Jeszcze zdążymy - póki co jadę tylko na tydzień i wracam... Następny wyjazd już na rok czasu :facepalm:

Opublikowano
:facepalm: będzie nam brakowało naszego Guru :whistling:
Opublikowano
  • Autor
:facepalm: będzie nam brakowało naszego Guru :whistling:

VC ruszy to nie będziesz miał czasu tęsknić :decayed:

Opublikowano

Bartek a gdzie Ty się wybierasz:shock3:...pytałeś klub o zgodę ??

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

post-42659-1406905708,5271_thumb.jpg

Bartek powiedz gdzie Gosia rękawiczki wozi w Audi ?:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.