Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I szyba i vebasto???

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Cóż to może być? :whistling:

Stare ale jednak nowe :grin:

wiem :wink: wróci do autka ta stara parująca lampa :decayed::grin:

Opublikowano

led RNS-e :wink:??

Opublikowano
led RNS-e :wink:??

myślę, że Grubiej :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
led RNS-e :wink:??

...and the winner is... :decayed:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano
led RNS-e :wink:??

...and the winner is... :decayed:

nakrętki na wentyle z logo oooo :polew:

Opublikowano
  • Autor

Siemian dosłał kilka dni temu - dziś zamontowałem: RNS-E w wersji LED...

rnsLED.JPG

Motor dostał też komplet nowych świec - stare sprawdziłem, poza okopconym grotem nie wykazywały usterki (pomiary oporności OK) ale i tak opłaciło się, ponieważ autko przy większych mrozach pali o wiele lepiej.

oldglows.JPG

Jak widzicie - szału nie ma :wink: Pilnuję tylko aby coś się działo :decayed: Bagażnikiem pochwalę się jak skończę DIY :naughty:

Opublikowano

a co w bagażniku potrzebuje DIY-a??:kox:

Opublikowano
  • Autor
a co w bagażniku potrzebuje DIY-a??:kox:

Oj zobaczysz :grin:

Opublikowano

Zalozyles szyny od B8, czy w końcu naprawilęs sprezyne od rolety bagażnika?? :decayed:

Opublikowano
a co w bagażniku potrzebuje DIY-a??:kox:

Oj zobaczysz :grin:

Bankowo się zdziwimy znając Ciebie. :wink4:

RNSE - elegansio! :good:

Opublikowano
Siemian dosłał kilka dni temu - dziś zamontowałem: RNS-E w wersji LED...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/rnsLED.JPG

Motor dostał też komplet nowych świec - stare sprawdziłem, poza okopconym grotem nie wykazywały usterki (pomiary oporności OK) ale i tak opłaciło się, ponieważ autko przy większych mrozach pali o wiele lepiej.

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/oldglows.JPG

Jak widzicie - szału nie ma :wink: Pilnuję tylko aby coś się działo :decayed: Bagażnikiem pochwalę się jak skończę DIY :naughty:

Bartek ale wstyd - jedno wolne miejsce wolne i zaślepka? przestań , ogarnij się i coś dołóż :wink:

Opublikowano
  • Autor
Siemian dosłał kilka dni temu - dziś zamontowałem: RNS-E w wersji LED...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/rnsLED.JPG

Motor dostał też komplet nowych świec - stare sprawdziłem, poza okopconym grotem nie wykazywały usterki (pomiary oporności OK) ale i tak opłaciło się, ponieważ autko przy większych mrozach pali o wiele lepiej.

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/oldglows.JPG

Jak widzicie - szału nie ma :wink: Pilnuję tylko aby coś się działo :decayed: Bagażnikiem pochwalę się jak skończę DIY :naughty:

Bartek ale wstyd - jedno wolne miejsce wolne i zaślepka? przestań , ogarnij się i coś dołóż :wink:

Nie bardzo jest co :decayed: Rolety elektrycznej w Avancie nie było... Ew. jakieś dodatkowe oświetlenie z użyciem przycisku wkładanego do TAXI - ale neonów żadnych nie planuję :grin:

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

a co w bagażniku potrzebuje DIY-a??:kox:

Oj zobaczysz :grin:

Bankowo się zdziwimy znając Ciebie. :wink4:

Niee, szału nie będzie - znów coś zwykłego tylko w końcu będzie to w jednym miejscu opisane...

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

Zalozyles szyny od B8, czy w końcu naprawilęs sprezyne od rolety bagażnika?? :decayed:

Roleta w trakcie ogarniania... A z bagażnikiem nie trafiłeś :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
Mapa nie aktualna :naughty::decayed:

Siemian coś wysłał ale to pewnie nie 2K13?

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

Mapa nie aktualna :naughty::decayed:

Siemian coś wysłał ale to pewnie nie 2K13?

BTW ogarnia ktoś soft pod LED? Mam na myśli SDS + TVFree?

Opublikowano
Mapa nie aktualna :naughty::decayed:

Siemian coś wysłał ale to pewnie nie 2K13?

Wątpię.

Opublikowano
  • Autor
Mapa nie aktualna :naughty::decayed:

Siemian coś wysłał ale to pewnie nie 2K13?

Wątpię.

Tomku jakie oznaczenie mają najnowsze mapy?

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

BTW ogarnia ktoś soft pod LED? Mam na myśli SDS + TVFree?

kolega kobra7 to ogarnia, na swoją stronkę NOWY RNS-E 2010 - HOBOT SERWIS - Profesjonalna Elektronika Samochodowa :wink:

Fakt. Dzięki - skrobnę do niego :thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.