Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
śpiącemu w tej chwili Bartkowi wielkie :buziak::buziak::buziak:jest bosko :decayed:

co na to Gosia? :wink:

biznes is biznes :grin:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
śpiącemu w tej chwili Bartkowi wielkie :buziak::buziak::buziak:jest bosko :decayed:

co na to Gosia? :wink:

biznes is biznes :grin:

Gosia zawsze czuwa już Wy się tak nie martwcie :grin:

Opublikowano
śpiącemu w tej chwili Bartkowi wielkie :buziak::buziak::buziak:jest bosko :decayed:

co na to Gosia? :wink:

biznes is biznes :grin:

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Powoli zabieram się za przygotowania do zimy. Grzesiu podesłał mi swoją przetwornicę na testy i w końcu mogłem dojść dlaczego przednia szyba nie grzeje :thumbup1:

Kupiłem trzecią już z kolei przetwornicę - poprzednie dwie trafiłem uszkodzone :thumbdown: Towar jest już na aucie - błędów w klimie brak, napięcia prawidłowe. Pozostaje czekać na przymrozki :decayed:

newheatdriver.JPG

Opublikowano

do przymrozków ma być podobno sprzedana... :whistling:

Opublikowano
  • Autor
do przymrozków ma być podobno sprzedana... :whistling:

To się klient ucieszy :polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

webasto przyrezałeś ?

Opublikowano
do przymrozków ma być podobno sprzedana... :whistling:

To się klient ucieszy :polew:

a jakby przyszło do Ci do głowy sprzedawanie na części, to jestem pierwszy do szybki ze sterownikiem... :kox:

Opublikowano
  • Autor
webasto przyrezałeś ?

Niestety nie - piec który kupiłem jakiś czas temu jest wypalony. Potrzebuję nowy wymiennik ciepła oraz komplet przewodów + zawór do obiegu wody.

Opublikowano

siemian jakis czas temu kompletowal takie graty dla siebie napisz do niego albo tyrknij :wink:

Opublikowano

świetnie zmodzone autko zarówno z zewnątrz jak i w środku...

a takiego wypasu nie ma chyba żadne inne a4..

Opublikowano
  • Autor
siemian jakis czas temu kompletowal takie graty dla siebie napisz do niego albo tyrknij :wink:

Dzięki Artur - zadzwonię jutro do Marka.

świetnie zmodzone autko zarówno z zewnątrz jak i w środku...

a takiego wypasu nie ma chyba żadne inne a4..

Ojj, dzięki forum jest takich coraz więcej :decayed:

---------- Post dopisany 24-09-2012 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2012 at 23:59 ----------

Kedyś musiał nadejść taki dzień... Dziś po raz pierwszy autko zawiodło mnie w trasie (jak się okazało, nie ze swojej winy :wink:).

Leciałem na Bydgoszcz po graty i tuż za Gnieznem... Coś zaczęło przerywać, poszarpywać. Myślę sobie - czy to już czas na skrzynkę:eusathink::decayed: No ale nic to - Gniezno jakoś przeleciałem, na trasię chcę się rozpędzać a tu mocy brak i za d*pą chmura dymu... WFT! Objawy jak przy wywalonym wężu do IC. Zaglądam pod maskę - wszystko na swoim miejcu... Próbuje ujechać dalej - przerywa między 20 - 50km/h. Jak chcę depnąć - znów to samo (brak mocy i czarny stefan za mną). Za chwilę wywaliło Check Engine - nie chciałem ryzykować więc poprosiłem kumpla aby podleciał po mnie lawetą...

Wjeżdżamy na kanał iiiii... BINGO. Spadł wąż z IC - jak składali auto w ASO, zapomnieli założyc opaski :facepalm: Kolejny dzień i wyjazd w d*pę - życie...

Opublikowano

jak będziesz w Bydgoszczy to odezwij się i się szybki spot zorganizuje :wink: a odnośnie IC to masakra :facepalm: niektórzy "magicy" z ASO mnie załamują... :doh:

Opublikowano
  • Autor
jak będziesz w Bydgoszczy to odezwij się i się szybki spot zorganizuje :wink: a odnośnie IC to masakra :facepalm: niektórzy "magicy" z ASO mnie załamują... :doh:

Jutro po południu będę - jeśli Artur da mi zielone światło :wink:

Opublikowano
jak będziesz w Bydgoszczy to odezwij się i się szybki spot zorganizuje :wink: a odnośnie IC to masakra :facepalm: niektórzy "magicy" z ASO mnie załamują... :doh:

Jutro po południu będę - jeśli Artur da mi zielone światło :wink:

Rano podlecę i sprawdze...tak jak rozmawialiśmy będę dzwonił...jakby co to ja na spota w takim towarzystwie się urwę z pracy :wink:

Opublikowano
jak będziesz w Bydgoszczy to odezwij się i się szybki spot zorganizuje :wink: a odnośnie IC to masakra :facepalm: niektórzy "magicy" z ASO mnie załamują... :doh:

Jutro po południu będę - jeśli Artur da mi zielone światło :wink:

kurde ja nie mam fury bo u mechanika stoi bo też bym do Bydzi podleciał zobaczyć to cacko Twoje :jerk:

Opublikowano

Artur, jak coś to napisz smsa i postaram się podjechać :wink:

Opublikowano

Jozek wsiadaj w PKS :polew: warto :decayed:

PS. Oczywiscie zart i sorry za OT

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.