Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Z innej beczki Bartku założyłeś już Ledy w halogen?

Tak. W końcu bez wstydu odpaliłem C/LH no i zniknął ten cholerny błąd żarówek z DIS-a (w ASO źle podłączyli HID-y). Lada dzień wywalam instalację HID-ów - poprawiam pasowanie zderzaka no i trzeba w końcu założyć heble od Dev-a.

Jutro mają dojść nowe końcówki drążków kierowniczych - wybór padł oczywiście na Lemfordera.

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To pochwał się w końcu co za led :decayed: bo tu z zakupem czekam. Miał być hid ale mówiłem kiedyś ze błędy Ci wywalał

Opublikowano
  • Autor

Tak HID świrował przede wszystkim przy C/LH. Na tych żarówkach jest spokój - jako światła przeciwmgielne oczywiście się nie sprawdzą ale na tym mi nie zależy (chciałem zgrać barwę tyłka i przodu właśnie przy odpaleniu C/LH - efekt jest jak najbardziej OK).

Jak tylko będzie chwilka na pewno zrobię kilka fotek...

Aaaa - i nie są to żarówki LED tylko to co proponował dziadek kilka stron temu...

GPT_PLASMA_H8_35W_8500K_JAFRA.jpg

Opublikowano

Ach zapomniałem na spocie zapytać Cię czy już heble założone :doh: Umówimy się na jakiś weekend to pomodzimy przy mojej furmance.:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ach zapomniałem na spocie zapytać Cię czy już heble założone :doh: Umówimy się na jakiś weekend to pomodzimy przy mojej furmance.:naughty:

NP :thumbup1:

Opublikowano

Aaaa - i nie są to żarówki LED tylko to co proponował dziadek kilka stron temu...

o a zdecydowałeś się na "8500K"? bo moje "7500K" świeci niby na biało ale gdy aktywuje się C/LH to przy idelanie białych paskach ledowych malutką różnicę widać :wink:

Opublikowano

Widzę, że też robią H7... Ktoś testował?

Dobrze świecą, czy tylko dobrze wyglądają? :P

Opublikowano
  • Autor

Aaaa - i nie są to żarówki LED tylko to co proponował dziadek kilka stron temu...

o a zdecydowałeś się na "8500K"? bo moje "7500K" świeci niby na biało ale gdy aktywuje się C/LH to przy idelanie białych paskach ledowych malutką różnicę widać :wink:

U mnie w tablicy jest dokładany LED i barwą pasuje do frontu - też mam 7,5k.

Widzę, że też robią H7... Ktoś testował?

Dobrze świecą, czy tylko dobrze wyglądają? :P

Słabo świecą - nie nadają się jako PM ale do C/LH jak najbardziej OK :decayed:

Opublikowano

Bartek dzięki za rezanko ,w przyszłym tygodniu podjada na kawa :decayed:

Opublikowano
Bartek dzięki za rezanko ,w przyszłym tygodniu podjada na kawa :decayed:

:grin:

Opublikowano
Bartek dzięki za rezanko ,w przyszłym tygodniu podjada na kawa :decayed:

a ja się chyba nie doczekam w tym roku tego rezanka i opchnę te graty :grin:

Opublikowano
  • Autor
Bartek dzięki za rezanko ,w przyszłym tygodniu podjada na kawa :decayed:

:whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Bartek dzięki za rezanko ,w przyszłym tygodniu podjada na kawa :decayed:

a ja się chyba nie doczekam w tym roku tego rezanka i opchnę te graty :grin:

Doczekasz się - kończę kompletować Twoją elektrykę. W najbliższy weekend pasuje?

Opublikowano
Bartek dzięki za rezanko ,w przyszłym tygodniu podjada na kawa :decayed:

:whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Bartek dzięki za rezanko ,w przyszłym tygodniu podjada na kawa :decayed:

a ja się chyba nie doczekam w tym roku tego rezanka i opchnę te graty :grin:

Doczekasz się - kończę kompletować Twoją elektrykę. W najbliższy weekend pasuje?

A dam znać jak będę wiedziała czy mam wizytę z pomorskiego silnej męskiej ekipy i będzie :banan::drunk: czy nie. Jesli nie to jak najbardziej pasuje

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

Wiadomość z ostatniej chwili- pasuje :D poprosze o szczegóły finansowe na priv

Opublikowano
  • Autor

Ale miałem akcję dziś...

Wracamy z kumplem z Poznania (byliśmy po części do jego skrzyni). W drodze powrotnej zachciało nam się do McDonald's-a... No OK - na McDrive wuchta aut więc parking i wchodzimy do środka. Auto jak zwykle zaparkowałem tak aby mieć je na oku...

Mijając McDrive zauważyłem fajnego sedana B6 z przednim zderzakiem S line - kontakt wzrokowy z kierowcą nawiązany :wink: Już w lokalu wpierdzielamy sobie cheesy a tu patrzę koleś wjeżdża na parking i staje centralnie na przeciwko mojej. Skonsumował swój zakup i wylazł z auta na fajkę - no i tak sobie zerka na auto i na nas (siedzieliśmy przy szybie - wszytko było widać jak na dłoni). No nic, wpierdzielam dalej cheesa po czym patrzę a luj podbiega mi do zderzaka i coś tam majstruje. Za chwilę wrzuca coś do siebie do bagażnika, wsiada do auta i w długą... I tu miał pecha - zdążyłem zapamiętać numer z tablic :decayed: Wylazłem tylko z Maka aby sprawdzić co dokładnie odjebał - brak środkowego grilla w spojlerze :facepalm:

Szybka piłka, telefon na 997 i zaraz na komendę do Swarzędza. Podałem tyle danych na temat auta (+ film z monitoringu MC), że złodziejaszek znalazł się w 30 minut (25-letni gówniarz z Poznania). Miałem okazję poznać i uciąć sobie pogawędkę z rodzicami gnojka... Sprawa zamknięta - dobrowolnie poddał się karze, rozprawy nie będzie ale jakąś tam karę pewnie mu dopier**lą...

Kratkę policjanci ściągali już z jego auta :facepalm:

Piszę ku przestrodze - nawet będąc tak blisko auta ludzie są na tyle bezczelni aby odpierdalać takie rzeczy. Żenada :facepalm: Żal mi jego rodziców bo wstydu im narobił w cholerę ale za to ma nauczkę - ciekawi mnie tylko czy wyciągnie wnioski (kasy ponoć ma w cholerę - totalnie nie wiem czemu odpier**lił taki numer). Po prostu - źle trafił :wink:

...najgorsze jest to, że mam cały dzień w plecy bo dopiero co wróciliśmy z komendy i znów całe sprawy garażowe mi się przesunęły :wallbash:

Opublikowano

No niezła akcja:polew:

Opublikowano

masakra.. czy ludzie nie mają mózgu ? ... szkoda słów

Opublikowano
:shock3: bezczelność ludzka nie zna granic - Bart-s złap go na mieście i :baseball::baseball::baseball:tak profilaktycznie co by mu więcej nic takiego do główki nie przychodziło :kwasny:
Opublikowano

O ja jeb.. !!! Tosz to szok, jednak zazdroszczę Twojego spokoju Bartek bo w pierwszej kolejności ja dałbym mu wjebkę, a później po niebieskich dzwonił :) Skoro już wiemy gdzie mieszka to może pożyczymy sobie od niego na trzy dni koła od jego samochodu :)))))))) zobaczy jak to fajnie jest nie mieć czegoś :))))))))))))))

Opublikowano

Ale maja ludzie tupet... :facepalm: dobrze ze go zlapali ale ja jak bym tylko zobaczyl ze koles majstruje cos przy moim aucie to od razu bym rzucil burgera i wybiegl do pajaca, no chyba ze to byly sekundy bo w sumie te grille to jak na plasteline... Ale dobrze ze sie skonczylo ok. Pajac pewnie kupil zderzak przedni tanio bez grilla i zamiast kupic grill za 4 stowki postanowil sie popisac umiejetnosciami... :facepalm:

Opublikowano

Ale sk... dobrze, że byłeś czujny :E

W ogóle jak trzeba być zj... żeby takie coś odwalić :grin:

A grill nienaruszony?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.