Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Bartek Jakie Ledy kupiłeś?

Czemu hidy out?

Wszystko opiszę jak przyjdzie paczka i posprawdzam graty (dostałem na testy kilka wersji LED).

HID out ponieważ:

- MCE czepia się lewego (w C/LH wyłącza go po 2 sekundach)

- zakłócenia radia

- problem z przepinaniem instalacji przy pracach z przednim zderzakiem

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To czekamy :wink:

Opublikowano
A tak se podbije, bo to jeden z moich ulubionych topicow... :-D

Bartek może jednak coś jeszcze da radę wyrezac? ;-)

Może webasto przez komorę? ;-)

Webasto... okazało się, że piec który kupiłem jest do wyrzucenia :kwasny:

Jeśli nie sprzedam auta to w planach:

- monitory w zagłówkach

- webasto

- heble 320/288

- LED w przeciwmgielnych (wywalam HIDy)

No i to lubię ;-)

Ale ekranów nie rób bo to już stare rozwiązanie. Ja dziś bym już ich nie robił.

Za to powalczylbym nad ładną zabudową oparcia pod ipady ;-)

Opublikowano
Ja juz tez dawno swoje zrobiłem out :wink:

Ja swoje mam w jednym i drugim aucie.

Dla dzieciaka do 3-4lat to rozwiązanie jest super, ale już dla starszych szału nie robi.

Opublikowano

- LED w przeciwmgielnych (wywalam HIDy)

Bartek ja wsadziłem w przeciwgielne zamienne żarówki z alledrogo i efekt jest git:

http://img594.imageshack.us/img594/9373/imag0038tq.jpg

no i dalej spełniają one w razie potrzeby funkcję przeciwmgielnych bo LEDY to już niezabardzo

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

dokładnie te żarówki : GPT PLASMA WHITE HID XENON H8 35W RINGI BMW JAFRA (2527644369) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - mają wszystkie rodzaje oprawek itd

A jaką temp wziąłeś? 3500K ?

Opublikowano

7500 bo to nie jest równoznaczne z tym jakby to były xsenony i wygląda jak wygląda

Opublikowano
7500 bo to nie jest równoznaczne z tym jakby to były xsenony i wygląda jak wygląda

Wygląda spoko tylko w B6/B7 jest H11 55W a Ty podałeś link do H8 35W chyba że u Ciebie są takie :wink:

Opublikowano
7500 bo to nie jest równoznaczne z tym jakby to były xsenony i wygląda jak wygląda

Wygląda spoko tylko w B6/B7 jest H11 55W a Ty podałeś link do H8 35W chyba że u Ciebie są takie :wink:

W A5 są H8 na halogenach chyba :)

Opublikowano
7500 bo to nie jest równoznaczne z tym jakby to były xsenony i wygląda jak wygląda

Wygląda spoko tylko w B6/B7 jest H11 55W a Ty podałeś link do H8 35W chyba że u Ciebie są takie :wink:

W A5 są H8 na halogenach chyba :)

dokładnie :decayed: ale H11 też mają :naughty:

Opublikowano

Bartek daj już sobie spokój z tymi modami. Lato jest. Zrób sobie wypad do gorącej Italii, przynajmniej mi coś porobisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Bartek daj już sobie spokój z tymi modami. Lato jest. Zrób sobie wypad do gorącej Italii, przynajmniej mi coś porobisz :naughty:

Hehe - bardzo fajny pomysł Arturo :grin: Problem w tym, że ja teraz mam urlop a mojej żonie anulowali :facepalm: I taki mamy ch** z wakacji...

Opublikowano

Spoko. Ja w tym roku urlop chyba dopiero na Święta w grudniu ;P

Opublikowano
  • Autor
Spoko. Ja w tym roku urlop chyba dopiero na Święta w grudniu ;P

Pomyśl Arturo nad wyciągnięciem skrzynki - podrzucisz mi w jakiejś trasie przez PL a w drodze powrotnej odbierzesz :wink:

Opublikowano

Tia. Na 10 lat w firmie żadnej trasy do PL.

Ale zauważ ciekawą rzecz. Już będzie ponad 2 lata, jak te pojedyncze szarpnięcia są i nic się w tej kwestii nie zmienia :naughty:

Opublikowano
Bart a moze takiego sobie na smiganie kupisz?

http://a4-klub.pl/marki-78/white-black-beast-bmw-z4-e89-2010-m-pakiet-full-opcja-243313/#post2989461

ale zona nie bedzie zadowolona wierz mi :))

jakiegoś tam manuala Bartkowi pokazujesz :polew::polew::polew:
Opublikowano

Bart-s'owi taka fura by nie pasowała, słyszałem taką na Eisemmann'ach i jak dla mnie to porażka

dla Bart-s'a to jakieś S8 V10 trzeba wynorać :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Z4 nie dla mnie Brysiek :wink: Ale dzięki za pamięć :grin:

Vario a wiesz, że rozgladając się za V8 poklikałem też troszkę na F-150 :grin: Właśnie w Twojej budzie (można kupić V8 za całkiem przyzwoite pieniądze).

Opublikowano

Są silniki 300 i 325 KM od Fki albo Lincolna Navigatora za ok 6k

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.