Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dużo pracy w 4R.

Vario - wchodzę do chaty na 6h tylko po to aby się przespać... Nawet na wesele Młodzików nie mogłem pojechać :wallbash:

Od dawna powtarzam sobie i słyszę, że trzeba zwolnić... no i nawet nie mam kiedy zacząć hamować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... ale praca to nie wszystko

ale najważniejsze żeby praca sprawiała przyjemność a w twoim przypadku chyba sprawia nie :wink:? chciałbym tak :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć fura błyszczy już :decayed:

Heeh Grześ - skąd te informacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć fura błyszczy już :decayed:

Heeh Grześ - skąd te informacje :decayed:

U Ciebie nigdy nie było lipy z informacjami :decayed:

Tak coś czuje :grin: .......rezacze tak mają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć fura błyszczy już :decayed:

Heeh Grześ - skąd te informacje :decayed:

U Ciebie nigdy nie było lipy z informacjami :decayed:

Tak coś czuje :grin: .......rezacze tak mają :naughty:

:polew: Auto gotowe ale lakiernia ociąga się ze zderzakiem. Miałem odbierać w ubiegły piątek... :thumbdown:

---------- Post dopisany 23-07-2012 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2012 at 21:19 ----------

No i w końcu wyjechało autko. Jest malina - dobrze zrobili wszystko, cały przodek nowiutki :thumbup1:

Jeszcze nie dostałem FV ale wyszło 15 000PLN. Dziękuję Ci PZU :decayed:

Za tydzień zaczynam urlop więc postaram się zamontować heble 320/288 :banan:

A potem... chyba sprzedam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee no Bartek nie sprzedawaj :kwasny:

Młody - już chyba czas na zmiany :wink:

Gośka nie chce się zgodzić na sprzedaż... Powiedziała że mam wywalić TDI i wsadzić swój wymarzony silnik V8 od RS-a :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Gosia ma racje :decayed: A co ma być next? Kiedyś oglądałeś ese w cabrio z tego co pamiętam?

Wejdź na gg jak masz chwile :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal się nie zdecydowałem - Cabrio jest super ale mniejsza sztywność tego nadwozia jest jednak odczuwalna przy bardziej agresywnej jeździe...

Docelowo chciałbym aby były dwa auta - ale w chwili obecnej jeśli już to raczej przesiadka na nowszy model A4 lub C6 (koniecznie CVT :wink:). Jeśli C6 to FL 2.7TDI. W B8 z kolei jest trochę więcej opcji silnikowych do wyboru... 2.0TFSI, 2.0TDI lub 2.7TDI...

Teraz pytanie za ile wystawić B6. Na allegro ceny za TDI 2004 od 25 do 38 tyś - większość to ogóry. Potem jest kilka sztuk od 38 do 44 tyś ale też niczym szczególnym się nie wyróżniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wystawisz za więcej niż na allegro to nikt nie kupi - bo będą woleć te "malinki" za 25 - więc wypada szukać kogoś z forum bo tylko taki doceni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wystawisz za więcej niż na allegro to nikt nie kupi - bo będą woleć te "malinki" za 25 - więc wypada szukać kogoś z forum bo tylko taki doceni :naughty:

dokładnie :wink:

BTW

swoją drogą sam bym ją "łyknął" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 z kolei jest trochę więcej opcji silnikowych do wyboru... 2.0TFSI, 2.0TDI lub 2.7TDI...

jest jeszcze 3.0 TDI w polifcie :naughty: - mnie osobiście benzyna 4 cylindrowa w audi rozczarowuje - w szczególności jej odkurzaczowa kultura pracy :kwasny: no ale to może zboczenie po r6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wystawisz za więcej niż na allegro to nikt nie kupi - bo będą woleć te "malinki" za 25 - więc wypada szukać kogoś z forum bo tylko taki doceni :naughty:

Niech wystawi na Ebay :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo na mobilach.. chociaż ja równocześnie wystawiłbym na otomoto za powiedzmy 40 tys.. mimo, że to i tak NIC w porównaniu do tego co w to auto włożyłeś :kwasny: czyli jedna z dwóch perełek B6 na forum będzie na sprzedaż.. a co do nowego auta to kwestia jak dużego potrzebujesz... A6 Avant to już naprawdę duże auto, a B8 jest nowsze konstrukcyjnie, ale też i mniejsze. ale ja bym chyba brał B8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt, że to świeża i w związku z tym droga sprawa - mierzyłbym w B8FL 3.0TDI... Po lifcie wydali go bez Q z CVT, czyli jak dla mnie idealnie. A tak, pozostaje ślinić się na 190KM 2.7TDI. Tyle, że za tą V6 też trzeba już ładnie dopłacić :kwasny:

Grześ - a może odkupię od Ciebie B8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...