Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam ostatnio bocian naptakał na maskę i płakałem :wink: a to ? :shock3:...

...to co przód od b7 wyrezamy co Bartek? :polew:

...a tak poważnie to współczuje - na szczęście AC jest - ale nerwy niepotrzebne - od zarządcy autostrady nie da rady nic wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No Bartasie, wyrazy współczucia... i to najwyraźniej był jakiś mały sierściuch i jeszcze przy relatywnie niedużej prędkości( jak na autostradę):facepalm:. W ciągu ostatnich dwóch tygodni przemierzałem A2 w sumie 6 razy, byłem bowiem 3 razy w W-wie; ostatni raz wracałem wczoraj wieczór. Wprawdzie nie jeździłem szybko ( max 140 wg licznika), bo auto załadowane i dzieci z tyłu, ale jak sobie pomyślę, co mnie mogło spotkać to :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu Kolegi zona jechała nówką citroenem C3 (639km przebiegu)

wyskoczył jej borsuk, prędkosc ok 90km/h

do wymiany cały przód, chłodnice, nawet katalizator dostał

do tego silnik miał urwane dwie łapy i lezał na sankach

kosztorysu nie widziałem ale idzie w dziesiatki tysiecy

dzikie stworzenia to nie przelewki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, o tyle dobrze, że PZU pokrywa koszty jak się nie mylę?

Tak - auto potrzebne a formalności od groma. Pewnie naprawa trochę potrwa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to byl za zwierz.

pare lat temu na S1 wyskoczylo mi jakies zwierze i przy 110 km/h uderzylem.

Kratki wszystkie poszly,dokladka pekla i wgielo chlodnice klimy tak jak u ciebie ale do dzis dziala jak trzeba.Mialem o wiele wiecej szczescia.

Nic sie nie martw Bartek.Wyklepie sie-Polak potrafi *:tongue:

ps.jak bedziesz mogl to daj mi znac kiedy sie moge zjawic ze skrzynią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Bartku wyrazy wspolczucia dobrze ze masz AC bo inaczej sam bys na kosztach siedzial a zwierzaka nie bylo dostal i polecial w krzaczki umrzec smiercia prawie naturalna

koledze wypadl zrebak na droge on jechal transitem okolo 100kmh i dobrze ze zrebaka trafil prawa strona bo by nie zyl pol auta skasowane bylo

sciana grodziowa i podszybie zlamane i najgorsze ze sie kopytami tylnymi wladowal do auta

zwierzeta na drodze to nie przelewki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwierzeta na drodze to nie przelewki!

ale u nas to codzienność - ja latam co dwa dni 130km i co trochę mi coś albo w koło walnie albo w dokładkę :facepalm::facepalm:

AC pokryje straty dobrze że to nie był jeleń bo mógł większe szkody zrobić nie tylko autu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz jak to mały zwierzak może narobić takich szkód:kwasny:

mały zwierz,nie wiadomo co to było,to mógł być nawet siemian...

...a koń,to już nie takie małe zwierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku..a :kwasny: współczuje Bartek ,teraz rozumie że nie masz czasu :confused4: szanuj człowieku autko i takie niespodzanki :wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeszku....:shock3: teraz chyba tak szybko Cię nie będzię na poznańskim.Ale jak już wszystko ogarniesz to napewno wpadniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.jak bedziesz mogl to daj mi znac kiedy sie moge zjawic ze skrzynią.

Jeszcze najbliższy tydzień mam zawalony - możemy planować po następnym weekendzie (nie wiem czy wolisz w tygodniu czy weekend).

O ku..a :kwasny: współczuje Bartek ,teraz rozumie że nie masz czasu :confused4: szanuj człowieku autko i takie niespodzanki :wallbash::wallbash:

No niestety - oprócz pracy jeszcze to musiało mi spaść na głowę :wallbash:Jeśli nic nie wyskoczy nowego to za dwa tygodnie możemy zrobić Twoją kanapę :wink:

Orzeszku....:shock3: teraz chyba tak szybko Cię nie będzię na poznańskim.Ale jak już wszystko ogarniesz to napewno wpadniesz?

Na bank - ale to nie wcześniej niż za 2 tygodnie. Póki nie było tylu zamówień - byłem w Poznaniu praktycznie na każdym spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Bartku bez pośpiechu :wink: doprowadz swoją furke do ładu ,a będziesz miał luz daj znać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO wyceniło całość na 14 700zł. Z tego co wiem, to PZU dało już zielone światło. Niuna w trakcie napraw - może za tydzień wyjadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...