Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

były takie i takie, chyba w zalezności od rocznika

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

nic innego, kolejna sprawa to EBC, to kolejny chybiony temat

niezgodze się. aczkolwiek greenstuff to straszna kupa....

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

śmieszy mnie jak ludzie wybierają klocki ze względu na to czy mało pylą, to tak jakby wybierać kobiete ze względu na to że mało je i pije mało wody...

klocek ma hamować... niech sobie pyli ile chce :decayed:

:decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie, może mają problemy z myciem ? Dla mnie też liczy się skuteczność i frajda, a nie jakieś tam pylenie. Marek nie odpisałeś mi o obwodach... :thumbdown:

Opublikowano

Ostatnia decyzja to klocki ori vs. Ferodo :eusathink:

ori to tez Ferodo ... :cicho:

Dev nie będę się wykłócał ale z tego co wiem: ori do 288/245 = ATE.

mam na pólce to wiem co to jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnia decyzja to klocki ori vs. Ferodo :eusathink:

ori to tez Ferodo ... :cicho:

Dev nie będę się wykłócał ale z tego co wiem: ori do 288/245 = ATE.

mam na pólce to wiem co to jest :decayed:

No dobra ale tarcze do tego zestawu to ATE? :eusathink:

Opublikowano

Ate ?????

przeciez chciałeś Otto Zimmermanna

Opublikowano
  • Autor

Nie zrozumiałeś mnie :grin: Pytam o ori zestaw 288/245 w ASO - wg. Ciebie ori klocek robi Ferodo, a ja pytam o tarcze (wg. mnie są to ATE).

Opublikowano

z tarczami nie jest tak łatwo aby to okreslic

fakt może być Ate,

ale może byc też: Pagid, Brembo, OZ, Textar i ch.... wie co jeszcze

Opublikowano
  • Autor

To może ułatwię sprawę i napiszę po prostu, że w ETCE przy heblach 288/245 masz jak byk napisane: "ATE".

Opublikowano

przy 288 sie zgodze, przy 245 nie

poniewaz na przodzie masz zacisk systemu Ate a na tyle Lucas/TRW

Opublikowano
  • Autor

Masz rację - źle napisałem. Przecież podział hebli masz na przód/tył - zatem tarcze 288 to ATE.

Opublikowano

Z tego co pamiętam z oem do 320/288 to klocki przód zawsze były ATE (grubsze od S4 lub cieńsze od 320 w zależności co było na półce w aso) a tył TRW lub trafiał się Ferodo Spain :wink:

Opublikowano

Bart, jest opcja 345/300mm....

trochę pogrzebałem dzisiaj w swoim śmietniku i znalazłem co nieco :wink:

ehhhhh...... nawet człowiek sam nie wie co ma.... :facepalm:

Opublikowano

No to by już była kotwica :kox:

Opublikowano
No to by już była kotwica :kox:

no prosze Cie.... :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Bart, jest opcja 345/300mm....

trochę pogrzebałem dzisiaj w swoim śmietniku i znalazłem co nieco :wink:

ehhhhh...... nawet człowiek sam nie wie co ma.... :facepalm:

No to przelicz i podeślij info (tylko mnie nie zabij :wink:).

Opublikowano
No to by już była kotwica :kox:

no prosze Cie.... :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:polew: :polew:

Siemian ja dalej nie ogariam jak Ty to twoje 2.0 do 200km/h dajesz radę rozpedzić a póżniej Ci hebli brakuje :polew:

Barts i na heble przyszła pora :thumbup1: to chyba będzie najrozsądniejszy mod :banan:

Opublikowano
No to by już była kotwica :kox:

no prosze Cie.... :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Pisze z perspektywy Bartka bo jeszcze pare dni temu seryjne miał za wystarczające :wink:

...a Siemian wiem ze jesteś zboczony,:naughty: to już inna historia

Opublikowano

przewody w oplocie HEL-a tez chcesz ?

bo znalazłem dojscie za 300zł ( o 60zł taniej jak na alledrogo)

Opublikowano
  • Autor

OK Dev - nie kombinujemy tylko zostawiamy pierwotne założenie... 320/288. Przewody też załatw.

Wrzucam kilka fotek zrobionych przez kolegę Slo :thumbup1:

3.jpg

1.jpg

2.jpg

interior.jpg

Opublikowano

no furka kozak ale foty sa zrobione mega:slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.