Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

troche generalizujecie Panowie....

jak ja wystawiałem swoją B7, to była najdroższą ofertą na allegro. Kosztowala wicej od wielu golych B7 3.0TDI i zajechanych B8 2.0TDI.

mimo to w ciągu 1,5tyg znalazl się kupiec, ktory przyjechal auto obejrzec i zdecydowal sie ja kupic za kwote podana w ogloszeniu.

ostatecznie ustalilismy wartosc auta na 4tys mniejsza poniewaz zdecydoal sie zrezygnowac z letnich 18tek i chcial auto na zimowych 16tkach.

mi to bardzo pasowalo, bo mialem wowczas 1,5 miesieczne nowiotkie RE050 za ktore zaplacilem prawie 4k i felgi po odswiezeniu, wiec set drozszy niz te 4k.

Co prawda auta ostatecznie mu nie sprzedalem, bo wzial je ode mnie moj ojciec, ale chce jedynie pokazac, ze auto w dobrym stanie nie musi byc atrakcja cenowa zeby sie sprzedalo ;)

najfajniejsze bylo, ze ten kupic kontaktowal sie ze mna pozniej jeszcze 2x i dopytywal sie czy przypadkiem ojciec nie chce jednak zmieniac/sprzedawac auta bo on chetnie by je kupil i bardzo prosil o telefon gdyby taka decyzje juz podjal :) jego nr mam do dzis, ale raczej nie zadzwonie, bo jak ojcu auto sie znudzi to wezme je spowrotem ja :naughty:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

Grześ - a może odkupię od Ciebie B8 :decayed:

A co byś tam robił :polew::decayed:

Projekt golas - przywracalby ja do fabrycznego golasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ - a może odkupię od Ciebie B8 :decayed:

A co byś tam robił :polew::decayed:

Coś się jeszcze znajdzie :decayed:

Jeśli chodzi i typy - silnik i skrzynia są już jasne. Wyposażenie - wiadomo, jak najwięcej a czego nie będzie to się dołoży. Zależy mi głównie na kolor DIS/NAVI, panorama w dachu, Audi Drive Select. Jako bonusy, wewnętrzny S line (fotele koniecznie półskóra) i B&O. Natomiast w kwestii lakieru:

- biały Ibis

- czarny Phantom

- szary Meteor (lepszy byłby Daytona ale nie widzę go w palecie barw B8)

- srebrny Monza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ - a może odkupię od Ciebie B8 :decayed:

A co byś tam robił :polew::decayed:

Coś się jeszcze znajdzie :decayed:

Jeśli chodzi i typy - silnik i skrzynia są już jasne. Wyposażenie - wiadomo, jak najwięcej a czego nie będzie to się dołoży. Zależy mi głównie na kolor DIS/NAVI, panorama w dachu, Audi Drive Select. Jako bonusy, wewnętrzny S line (fotele koniecznie półskóra) i B&O. Natomiast w kwestii lakieru:

- biały Ibis

- czarny Phantom

- szary Meteor (lepszy byłby Daytona ale nie widzę go w palecie barw B8)

- srebrny Monza

tylko uważaj na Open Sky gdyż w B8 lubią przeciekać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- srebrny Monza

ja bym był za tym - powiedziałem już sobie nigdy więcej czarnego - wszystko widać po 5 min po umyciu a poza tym chodzę i pilnuję żeby nikt mi go nie dotknął bo odciski zostają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- srebrny Monza

ja bym był za tym - powiedziałem już sobie nigdy więcej czarnego - wszystko widać po 5 min po umyciu a poza tym chodzę i pilnuję żeby nikt mi go nie dotknął bo odciski zostają :facepalm:

QD i MF Twoim Przyjacielem :grin:

sprobuj tez iCare od Zymola :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko uważaj na Open Sky gdyż w B8 lubią przeciekać..

Też o tym słyszałem. Nie ma jakiejś akcji serwisowej na to :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- srebrny Monza

ja bym był za tym - powiedziałem już sobie nigdy więcej czarnego - wszystko widać po 5 min po umyciu a poza tym chodzę i pilnuję żeby nikt mi go nie dotknął bo odciski zostają :facepalm:

QD i MF Twoim Przyjacielem :grin:

sprobuj tez iCare od Zymola :wink:

mam quartz położony i gó..o to daje :kwasny: sorry Bartek za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- srebrny Monza

ja bym był za tym - powiedziałem już sobie nigdy więcej czarnego - wszystko widać po 5 min po umyciu a poza tym chodzę i pilnuję żeby nikt mi go nie dotknął bo odciski zostają :facepalm:

Dziadku - też mam już dość czarnego :wink:

Monza i Ibis to moje ulubione kolorki z w/w grupy.

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ----------

- srebrny Monza

ja bym był za tym - powiedziałem już sobie nigdy więcej czarnego - wszystko widać po 5 min po umyciu a poza tym chodzę i pilnuję żeby nikt mi go nie dotknął bo odciski zostają :facepalm:

QD i MF Twoim Przyjacielem :grin:

sprobuj tez iCare od Zymola :wink:

mam quartz położony i gó..o to daje :kwasny: sorry Bartek za OT

Żadne tam OT - dyskutując o takich pierdach pomagacie mi dokonać wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- srebrny Monza

ja bym był za tym - powiedziałem już sobie nigdy więcej czarnego - wszystko widać po 5 min po umyciu a poza tym chodzę i pilnuję żeby nikt mi go nie dotknął bo odciski zostają :facepalm:

Dziadku - też mam już dość czarnego :wink:

Monza i Ibis to moje ulubione kolorki z w/w grupy.

ja jak zawsze chciałem mieć czarne auto i mi nie wychodziło to kupując nowe w końcu mogłem o tym zdecydować i zdecydowałem tylko wyleczyłem się z niego po pierwszym myciu ale to już było za późno - powiem wam szczerze że czasem przychodzi mi taka myśl czy nie okleić auta folią w jakiś srebrny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w kwestii lakieru - to co znalazłem na budzie RS...

Szary Daytona z pakietem połysk...

file.php?id=13737&mode=view

A to nie wiem co to... Albo srebrny "Suzuka" tak się odbija przy kiepskiej pogodzie albo to biały "Gletscher" który za***iście komponuje się z czarnym pakietem optycznym i felgami w Titanium.

9c6e4103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdybym miał dokonać wyboru koloru jeszcze raz to na bank nie byłby to czarny a po głowie chodzi mi

to:

fau_36414___777x549.JPG

albo to

123m91y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdybym miał dokonać wyboru koloru jeszcze raz to na bank nie byłby to czarny a po głowie chodzi mi

to:

http://www2.audi.pl/import/kt/1388434/fau_36414___777x549.JPG

To jest właśnie Daytona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdybym miał dokonać wyboru koloru jeszcze raz to na bank nie byłby to czarny a po głowie chodzi mi

to:

http://www2.audi.pl/import/kt/1388434/fau_36414___777x549.JPG

To jest właśnie Daytona...

to jeżeli tak to on jest w pakiecie Exclusive - 6Y6Y Srebrny Daytona perłowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdybym miał dokonać wyboru koloru jeszcze raz to na bank nie byłby to czarny a po głowie chodzi mi

to:

http://www2.audi.pl/import/kt/1388434/fau_36414___777x549.JPG

To jest właśnie Daytona...

to jeżeli tak to on jest w pakiecie Exclusive - 6Y6Y Srebrny Daytona perłowy

Albo gratis z pakietem S line :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdybym miał dokonać wyboru koloru jeszcze raz to na bank nie byłby to czarny a po głowie chodzi mi

to:

http://www2.audi.pl/import/kt/1388434/fau_36414___777x549.JPG

To jest właśnie Daytona...

to jeżeli tak to on jest w pakiecie Exclusive - 6Y6Y Srebrny Daytona perłowy

Albo gratis z pakietem S line :wink:

hmmm - w tym co ja dostałem to piszą że

"Cena w połączeniu z pakietem sportowym S line (WQS) dla wersji do 2 litrów pojemności: 4240

Cena w połączeniu z pakietem sportowym S line (WQS) dla wersji powyżej 2 litrów pojemności: 4870"

może dla a4 jest inaczej choć dziwne by to było :eusathink:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

no ciekawy , ciekawy tylko nie wiem jakby wyglądał nie na RS-ie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdybym miał dokonać wyboru koloru jeszcze raz to na bank nie byłby to czarny a po głowie chodzi mi

to:

http://www2.audi.pl/import/kt/1388434/fau_36414___777x549.JPG

To jest właśnie Daytona...

to jeżeli tak to on jest w pakiecie Exclusive - 6Y6Y Srebrny Daytona perłowy

Albo gratis z pakietem S line :wink:

hmmm - w tym co ja dostałem to piszą że

"Cena w połączeniu z pakietem sportowym S line (WQS) dla wersji do 2 litrów pojemności: 4240

Cena w połączeniu z pakietem sportowym S line (WQS) dla wersji powyżej 2 litrów pojemności: 4870"

może dla a4 jest inaczej choć dziwne by to było :eusathink:

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

no ciekawy , ciekawy tylko nie wiem jakby wyglądał nie na RS-ie :wink:

A ciekawe jak by wyglądał na b6 :decayed: jaki to kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...