Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy raptem sprzedaja stare pazdziochy....:grin:

Adam musialbys w koncu jakies zdjecie dobre zrobic do ogloszenia...:decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z tego , co widzę Bartek, to Twoja cena to za***ista okazja :slina:

Opublikowano

Kurde bartek za tanio ja w czerwcu 2011r dałem za swoją 32 dolozylem z 7/8 rok bym poczekal i była by taka fura :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

To za ile mam ją wystawić :polew:

Opublikowano

Każdy mierzy swoją miara :wink:

Opublikowano

za 60 jako klasyk i można coś z ceny zejść, a jak nie to V8 na kompresorze zrobić

Opublikowano
  • Autor
a moze cos takiego kolorek wymiata Audi : RS4 4dr Sdn in Audi | eBay Motors

Niet. Papaya pomarańcz jakoś mi się nie widzi - gustuję bardziej w klasycznych kolorkach... Srebrny, czarny, biały - to już bardziej żółty Imola:

roadtrip9.jpg

Opublikowano

Tak jak kolega napisal -montuj v8 i do tego kompresor.To bylby rarytas z full wypasem*:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Tak jak kolega napisal -montuj v8 i do tego kompresor.To bylby rarytas z full wypasem*:whistling:

Biorąc pod uwagę zdanie mojej żony to chyba jedyna opcja :facepalm: Tym bardziej, że sama rzuciła hasło wkładamy V8...

Opublikowano

Bartek , Ty to już żonę zaraziłeś rezaniem , skoro mówi o V8 :grin:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

40 tysi za Twoją furę ... za mało :kwasny: dobra , dobra już nic nie mówie :decayed:

Opublikowano

Bart-s jak by co to możemy jakieś V8 przytargać na pace mojego V8, zrobi się jakiś custom'owy wydech co by ciszej od mojego nie było :whistling:

mój kolega ma do sprzedania GM'owskiego wolnossaka V8 ze skrzynią, moc 500 KM z papierami, pytanie czy weszło by do A4

Opublikowano

Chyba najbezpieczniejsza/najmądrzejsza opcja to 4.2 z Esy albo Rs? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Yep, jeśli już to coś z pod to nadwozie czyli albo BBK z S-y albo BNS z RS-a. Znów totalnie nieopłacalne mody :facepalm:

Tak najrozsądniej byłoby kupić S4 B6... Rozsądne pieniądze i jest upragnione V8. Milion myśli na minutę...

Opublikowano

Bart-s, zerknij na ebay czy nie ma gdzieś rozbitego RS4 B7 Clubsport MTM, tam serducho jest chyba z 560 KM, dobry dawca :)

Opublikowano

Tak najrozsądniej byłoby kupić S4 B6...[/Quote]

Juz o tym, ze quattro bedzie na pokladzie nie wspominam :decayed:

No ale ja jestem nie obiektywny...:polew:

Opublikowano

Bartek za 40tys zł to nie sobie "przyszły" kupiec kupi jakiegoś papcia na alledrogo a nie Twoja niunie...ja bym przekładał silnik :slina:

Opublikowano
Yep, jeśli już to coś z pod to nadwozie czyli albo BBK z S-y albo BNS z RS-a. Znów totalnie nieopłacalne mody :facepalm:

Tak najrozsądniej byłoby kupić S4 B6... Rozsądne pieniądze i jest upragnione V8. Milion myśli na minutę...

mega nieoplacalne, naped, skrzynia, sprzeglo, dwumas, silnik, pas przedni, masa detali... lekka reka 20k+ :wink:

Opublikowano
Wojtku - nie będę robił tajemnic. Chcę 40 000zł - jak się znajdzie klient to pójdzie... Jak nie, to nie:wink:
Jak furka nie znajdzie nowego właściciela a Ty nie będziesz narazie jej modził więcej to w przyszłym roku może pomyślę nad zmianą:naughty:
Opublikowano

wyjmij fotele wstaw sporty z b6 -5 tys, zmien sufit wkladaj postawe, juz jest 800 , zmien kierownice do podstawy i nastepny 1000 zł

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.