Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym kupil s4 b6 przelozyl graty do s4 a to co zostalo sprzedal za 30-33 tys zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupil s4 b6 przelozyl graty do s4 a to co zostalo sprzedal za 30-33 tys zl

to jedyna rozsadna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek???

Sorry:decayed:

Pisałem przed chwila PW do wrclaguna i jakoś tak mi zostało...

Oczywiście chodziło mi o Bartka:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko Grzesiek chciał to na prawdę sprzedać... :grin::wink:

LOL Wojtuś :polew:

Sprzedaż auta odłożona do połowy października - dogadałem się z żoną (ponoć ma mi się to opłacić :decayed:).

Co do zakupu S4 - nawet nie trzeba będzie nic przekładać. S-ka jest już fabrycznie całkiem dobrze wyposażona. Za dużo rezania tam nie będzie... Przynajmniej nie w środku auta :decayed: Problem w tym, że z B6 na allegro/otomoto same szroty i rzadko trafia się rocznik 2004 (rzeczywisty). O RS4 już nie wspominam bo to choroba, na którą w dodatku mnie nie stać (a gdzie tu utrzymać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam B7, cza od razu brac B8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku - a powiedz jak wygląda sprawa z kodami wyposażenia zamieszczonymi na naklejce pod tylnymi siedzeniami... Jeżeli OOOO wyjeżdża goły, to wlepka ma powiedzmy 10x10cm + standardowe dane typu VIN, kolor tapicerki, nadwozia. Natomiast jak wyjeżdża w full wersji, to to co masz w pierwszym wątku zajmie chyba całe siedzenie?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż auta odłożona do połowy października - dogadałem się z żoną (ponoć ma mi się to opłacić :decayed:).

będzie Ci organizowała imprezki z koleżankami ...podobne do tych ze środowego wieczoru :decayed:

a mówiłem Andrzejowi by zostać :facepalm: ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku - a powiedz jak wygląda sprawa z kodami wyposażenia zamieszczonymi na naklejce pod tylnymi siedzeniami... Jeżeli OOOO wyjeżdża goły, to wlepka ma powiedzmy 10x10cm + standardowe dane typu VIN, kolor tapicerki, nadwozia. Natomiast jak wyjeżdża w full wersji, to to co masz w pierwszym wątku zajmie chyba całe siedzenie?? :decayed:

Na naklejce jest tylko część kodów wyposażenia (powiedzmy jakieś 20%) - nigdy nie masz tam wszystkiego co siedzi w aucie. Zatem wlepa zawsze pozostanie tej samej wielkości a pełną listą dysponuje tylko dealer/producent.

Sprzedaż auta odłożona do połowy października - dogadałem się z żoną (ponoć ma mi się to opłacić :decayed:).

będzie Ci organizowała imprezki z koleżankami ...podobne do tych ze środowego wieczoru :decayed:

Oj raczej samochodowych doznań się spodziewam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż auta odłożona do połowy października - dogadałem się z żoną (ponoć ma mi się to opłacić :decayed:).

będzie Ci organizowała imprezki z koleżankami ...podobne do tych ze środowego wieczoru :decayed:

Oj raczej samochodowych doznań się spodziewam :wink:

:kwasny: uuuu

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę - sam jestem ciekawy co też październik przyniesie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...