Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to za okolica w tym Poznaniu? że takie rzeczy...:wink:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 294 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łapy przy karku by trzeba było upier....ć....dlatego ja swoja kratke mam na trytkach łapniętą:wink:..niby nic takiego ale zawsze coś:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Całe szczęście nic nie uszkodził (spojler cały, nie porysowany i wszystkie zaczepy OK). Policja ma taką procedurę, że na demontaż grilla z auta, na który zostało założone musiał przyjechać specjalny majster (wszystko po to aby nic nie uszkodzić - dowiedziałem się po fakcie :polew:).

Cała akcja miała miejsce w McDonalds w Swarzędzu.

Opublikowano

haha ta polska mnie ciagle zaskakuje coraz to nowsze i bezczelniejsze ataki to naprawde przesada lekka

Opublikowano

hmm...w mc bierzesz cheesy,no nie wiem,chyba juz lepiej biga,albo royala:eusathink:

:grin:

Opublikowano
hmm...w mc bierzesz cheesy,no nie wiem,chyba juz lepiej biga,albo royala:eusathink:

:grin:

Ja kiedyś podjechałem sam do mcdrive i zamówiłem 10 chessów to laska spojrzała jak na wariata. Wole opierdzielić kilka chessów niż jednego biga:decayed:
Opublikowano
  • Autor
hmm...w mc bierzesz cheesy,no nie wiem,chyba juz lepiej biga,albo royala:eusathink:

Nie no poleciały frytki, potem BIG i na koniec gdy dobijałem się cheesem.... Whatdafuck!

Opublikowano

Bartek to ty w tym jesz :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Bartek to ty w tym jesz :facepalm:

Tymek - przy moim trybie życia... Wiem, że się wykańczam ale jadąc na 2 etaty (czasem nawet więcej jak przyjeżdża Andrzej srb38vx :polew:) ciężko jest dbać o siebie i odżywiać się prawidłowo i regularnie.

Opublikowano

Wiem coś o tym roboty na maxa szybkie żarcie póki nie wyladowlem na dwa tygodnie w szpitalu :thumbdown:

Teraz tylko sałatkę tam jadam i to raz na miesiac :-)

Btw przykra sprawa z tym grilem wartość przekracza 200zl wiec mógł by mieć ciepło :grin:

Opublikowano

akcja jak ze slamsów :grin::grin:

Opublikowano

i mamusia z tatusiem wytargali 25-latka za uszko ???:polew::polew::polew:

Opublikowano

szkoda, że zlodziejskich zdjęć w Polsce nie można zdjęć publikować ... jakby to puścić zdjecie gęby na FB .. to byłaby przednia zabawa ...

moze jakieś lokalne gazety z Pozn lub Swa się zainteresują bezczelnym złodziejstwem ... ale Mc sobie antyreklamy nie zrobi ..

Opublikowano

Masakra..... zad...ć byle tylko nie kupić :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Btw przykra sprawa z tym grilem wartość przekracza 200zl wiec mógł by mieć ciepło :grin:

Kratka w ASO to 460zł. Jak samochód nie ma AC to liczą cenę allegrową...

i mamusia z tatusiem wytargali 25-latka za uszko ???:polew::polew::polew:

Coś w tym stylu - rodzice to chyba jakieś poważne osoby. Wkurwa mieli konkretnego - wydaje mi się, że w tym nie było ściemy.

szkoda, że zlodziejskich zdjęć w Polsce nie można zdjęć publikować ... jakby to puścić zdjecie gęby na FB .. to byłaby przednia zabawa ...

moze jakieś lokalne gazety z Pozn lub Swa się zainteresują bezczelnym złodziejstwem ... ale Mc sobie antyreklamy nie zrobi ..

Mam fotkę auta ale nie wrzucam - mogłyby z tego tylko wyniknąć problemy. Grill się znalazł, gość będzie ukarany. Sprawiedliwości stało się zadość :wink:

Opublikowano

a czemu nie wyskoczyles do niego jak widziales ze cos dziala przy zderzaku?? Co juz nie byles w stanie po tak obfitym jedzonku :decayed::grin:

dobry jakis herbatnik z goscia hehehe

Opublikowano
  • Autor

To wszystko wydażyło się bardzo szybko - jak zobaczyłem, że grzebie przy zderzaku (auto stało tyłem więc pewności mieć nie mogłem co tam się dzieje) to w pierwszej chwili szok. Za moment gość był już w aucie - wolałem zostać na miejscu i zanotować numery... (struktura w Mc w Swaju jest taka, że zanim wybiegłbym za autem to gość już dawno pomykałby na głównej).

Opublikowano

To nic tylko dać "po cichu" znać "niebieskim" z okolic tego frajera by przypilnowali go lepiej niż zwykle na drodze :whistling::wink:

Opublikowano

tak się złożyło, że dzisiaj też byłem w McDonaldzie i nawet na chwilkę nie spuściłem swojej z oka :banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.