Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

łapy przy karku by trzeba było upier....ć....dlatego ja swoja kratke mam na trytkach łapniętą:wink:..niby nic takiego ale zawsze coś:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście nic nie uszkodził (spojler cały, nie porysowany i wszystkie zaczepy OK). Policja ma taką procedurę, że na demontaż grilla z auta, na który zostało założone musiał przyjechać specjalny majster (wszystko po to aby nic nie uszkodzić - dowiedziałem się po fakcie :polew:).

Cała akcja miała miejsce w McDonalds w Swarzędzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...w mc bierzesz cheesy,no nie wiem,chyba juz lepiej biga,albo royala:eusathink:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...w mc bierzesz cheesy,no nie wiem,chyba juz lepiej biga,albo royala:eusathink:

:grin:

Ja kiedyś podjechałem sam do mcdrive i zamówiłem 10 chessów to laska spojrzała jak na wariata. Wole opierdzielić kilka chessów niż jednego biga:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...w mc bierzesz cheesy,no nie wiem,chyba juz lepiej biga,albo royala:eusathink:

Nie no poleciały frytki, potem BIG i na koniec gdy dobijałem się cheesem.... Whatdafuck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek to ty w tym jesz :facepalm:

Tymek - przy moim trybie życia... Wiem, że się wykańczam ale jadąc na 2 etaty (czasem nawet więcej jak przyjeżdża Andrzej srb38vx :polew:) ciężko jest dbać o siebie i odżywiać się prawidłowo i regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym roboty na maxa szybkie żarcie póki nie wyladowlem na dwa tygodnie w szpitalu :thumbdown:

Teraz tylko sałatkę tam jadam i to raz na miesiac :-)

Btw przykra sprawa z tym grilem wartość przekracza 200zl wiec mógł by mieć ciepło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że zlodziejskich zdjęć w Polsce nie można zdjęć publikować ... jakby to puścić zdjecie gęby na FB .. to byłaby przednia zabawa ...

moze jakieś lokalne gazety z Pozn lub Swa się zainteresują bezczelnym złodziejstwem ... ale Mc sobie antyreklamy nie zrobi ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw przykra sprawa z tym grilem wartość przekracza 200zl wiec mógł by mieć ciepło :grin:

Kratka w ASO to 460zł. Jak samochód nie ma AC to liczą cenę allegrową...

i mamusia z tatusiem wytargali 25-latka za uszko ???:polew::polew::polew:

Coś w tym stylu - rodzice to chyba jakieś poważne osoby. Wkurwa mieli konkretnego - wydaje mi się, że w tym nie było ściemy.

szkoda, że zlodziejskich zdjęć w Polsce nie można zdjęć publikować ... jakby to puścić zdjecie gęby na FB .. to byłaby przednia zabawa ...

moze jakieś lokalne gazety z Pozn lub Swa się zainteresują bezczelnym złodziejstwem ... ale Mc sobie antyreklamy nie zrobi ..

Mam fotkę auta ale nie wrzucam - mogłyby z tego tylko wyniknąć problemy. Grill się znalazł, gość będzie ukarany. Sprawiedliwości stało się zadość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie wyskoczyles do niego jak widziales ze cos dziala przy zderzaku?? Co juz nie byles w stanie po tak obfitym jedzonku :decayed::grin:

dobry jakis herbatnik z goscia hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko wydażyło się bardzo szybko - jak zobaczyłem, że grzebie przy zderzaku (auto stało tyłem więc pewności mieć nie mogłem co tam się dzieje) to w pierwszej chwili szok. Za moment gość był już w aucie - wolałem zostać na miejscu i zanotować numery... (struktura w Mc w Swaju jest taka, że zanim wybiegłbym za autem to gość już dawno pomykałby na głównej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic tylko dać "po cichu" znać "niebieskim" z okolic tego frajera by przypilnowali go lepiej niż zwykle na drodze :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się złożyło, że dzisiaj też byłem w McDonaldzie i nawet na chwilkę nie spuściłem swojej z oka :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...