Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie sie bardzo podoba Cadillac Escalade*

Oferta - Cadillac Escalade - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFETĄ SPRZEDAŻY TOPOWEJ WERSJI AMERYKAŃSKIEJ LEGENDY SZOS!!!!! MOŻLIWOŚĆ PEŁNEGO ODLICZENIA POD

po dolozeniu duzych felg ten samochod miazdzy na zywo*:kox:

albo cos takiego

CADILLAC FLEETWOOD BROUGHAM 1974-ZAMIANA (2547495248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. *:slina:

*Jedno i drugie malo spotykane,komfort jazdy *ponad 30 letnim autem* jest wprost niesamowity a dzwieki tych silnikow niepowtarzalne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart dzięki za mile spędzoną noc :grin: oczywiście przy rezaniu :wink: za pare dni rekontrola w garażu ma lsnić :polew::polew::polew: ta tylnio lampa :whip2::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieronie... Myślałem, że po tym co przeszliśy wstaniesz dopiero w niedzielę a Ty pewnie nawet spać się nie kładłeś tylko środek auta składałeś :polew:

Nic się nie bój - lampa będzie wymieniona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieronie... Myślałem, że po tym co przeszliśy wstaniesz dopiero w niedzielę a Ty pewnie nawet spać się nie kładłeś tylko środek auta składałeś :polew:

Spoko moja mie nie zabiła ,już jestem gotów do wyjazdu ,moga nawed podjechać dziś :wink:

Nic się nie bój - lampa będzie wymieniona :wink:

mam nadzieje ,jak to mówią :whistling: szefc bez butów chodzi :grin: jeszcze raz dzięki bart :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku tak tylko klikam :wink: Body mi się podoba - fajnie prezentuje się ten kit (może pomyślisz o czymś takim? :naughty:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieronie... Myślałem, że po tym co przeszliśy wstaniesz dopiero w niedzielę a Ty pewnie nawet spać się nie kładłeś tylko środek auta składałeś :polew:

Nic się nie bój - lampa będzie wymieniona :wink:

dokładnie :decayed: na niedzielę potrzebował do Kościoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieronie... Myślałem, że po tym co przeszliśy wstaniesz dopiero w niedzielę a Ty pewnie nawet spać się nie kładłeś tylko środek auta składałeś :polew:

Nic się nie bój - lampa będzie wymieniona :wink:

dokładnie :decayed: na niedzielę potrzebował do Kościoła

A wiesz jak wytłumaczył żonie wyjazd do mnie.... :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem....,że niby kierownik w pracy go przetrzymał trochę :polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

trochę :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku - nie będę robił tajemnic. Chcę 40 000zł - jak się znajdzie klient to pójdzie... Jak nie, to nie:wink:

218 000km aktualnie na blacie (oczywiście potwierdzone). 2-gi rozrząd zrobiony przy 210 000km. Od miesiąca autko ma nowy przód (FV na 15k z ASO). Zakup w maju 2008r za 56 500zł przy 130 000km - doinwestowane przez 4 lata na ponad 40 000zł. Zresztą historię tej sztuki dobrze znacie więc co tam się będę teraz spuszczał...

Cena dobrana na podstawie tego co widziałem niedawno na allegro... 1.9TDI 2004 ma (normalny) zakres cen na allegro/otomoto od 28 000zł do 35 000zł. Potem jest kilka sztuk od 35 000zł do 43 000zł ale nawet nie będę porównywał tych ogórków... Cena nieadekwatna do prawdziwej wartości auta ale pogodziłem się już z tym. Jednak ustawiłem sobie poprzeczkę i niżej niż 40k nie zejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuc jeszcze Q i biorę :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebay może pomóc w sprzedaży chociaż i u nas ludziska szukają doinwestowanych sztuk. Cena nie jest wygórowanan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...