Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bartku SVT w Twojej budzie... 5.4L V8, 360/380HP

f150svt.jpg

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie sie bardzo podoba Cadillac Escalade*

Oferta - Cadillac Escalade - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFETĄ SPRZEDAŻY TOPOWEJ WERSJI AMERYKAŃSKIEJ LEGENDY SZOS!!!!! MOŻLIWOŚĆ PEŁNEGO ODLICZENIA POD

po dolozeniu duzych felg ten samochod miazdzy na zywo*:kox:

albo cos takiego

CADILLAC FLEETWOOD BROUGHAM 1974-ZAMIANA (2547495248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. *:slina:

*Jedno i drugie malo spotykane,komfort jazdy *ponad 30 letnim autem* jest wprost niesamowity a dzwieki tych silnikow niepowtarzalne ...

Opublikowano

Bart dzięki za mile spędzoną noc :grin: oczywiście przy rezaniu :wink: za pare dni rekontrola w garażu ma lsnić :polew::polew::polew: ta tylnio lampa :whip2::doh:

Opublikowano
  • Autor

Pieronie... Myślałem, że po tym co przeszliśy wstaniesz dopiero w niedzielę a Ty pewnie nawet spać się nie kładłeś tylko środek auta składałeś :polew:

Nic się nie bój - lampa będzie wymieniona :wink:

Opublikowano
Pieronie... Myślałem, że po tym co przeszliśy wstaniesz dopiero w niedzielę a Ty pewnie nawet spać się nie kładłeś tylko środek auta składałeś :polew:

Spoko moja mie nie zabiła ,już jestem gotów do wyjazdu ,moga nawed podjechać dziś :wink:

Nic się nie bój - lampa będzie wymieniona :wink:

mam nadzieje ,jak to mówią :whistling: szefc bez butów chodzi :grin: jeszcze raz dzięki bart :notworthy:

Opublikowano

Bart-s ale SVT ma tylko skrzynię na rwd a reszta 4x4, nie da rady tego przeskoczyć, jedynie swap kompresora

Opublikowano
  • Autor

Bartku tak tylko klikam :wink: Body mi się podoba - fajnie prezentuje się ten kit (może pomyślisz o czymś takim? :naughty:).

Opublikowano

Za duże koszta, paka jest stepside a ja mam

styleside, sama paka to ok 3000 nie licząc zderzaków czyli kolejne 2000 + lakierowanie

Opublikowano
Pieronie... Myślałem, że po tym co przeszliśy wstaniesz dopiero w niedzielę a Ty pewnie nawet spać się nie kładłeś tylko środek auta składałeś :polew:

Nic się nie bój - lampa będzie wymieniona :wink:

dokładnie :decayed: na niedzielę potrzebował do Kościoła

Opublikowano
  • Autor
Pieronie... Myślałem, że po tym co przeszliśy wstaniesz dopiero w niedzielę a Ty pewnie nawet spać się nie kładłeś tylko środek auta składałeś :polew:

Nic się nie bój - lampa będzie wymieniona :wink:

dokładnie :decayed: na niedzielę potrzebował do Kościoła

A wiesz jak wytłumaczył żonie wyjazd do mnie.... :decayed::polew:

Opublikowano

wiem....,że niby kierownik w pracy go przetrzymał trochę :polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

trochę :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Prze-luj :polew:

Opublikowano

byle zona tego nie czytala bo mu leb z nabialem ukreci :)):decayed:

Opublikowano

no daj Boże :decayed:

Opublikowano

Bartek sprzedajesz w końcu ta B6?:decayed:

Jak cos to cena na PW :grin:

Opublikowano
  • Autor

Wojtku - nie będę robił tajemnic. Chcę 40 000zł - jak się znajdzie klient to pójdzie... Jak nie, to nie:wink:

218 000km aktualnie na blacie (oczywiście potwierdzone). 2-gi rozrząd zrobiony przy 210 000km. Od miesiąca autko ma nowy przód (FV na 15k z ASO). Zakup w maju 2008r za 56 500zł przy 130 000km - doinwestowane przez 4 lata na ponad 40 000zł. Zresztą historię tej sztuki dobrze znacie więc co tam się będę teraz spuszczał...

Cena dobrana na podstawie tego co widziałem niedawno na allegro... 1.9TDI 2004 ma (normalny) zakres cen na allegro/otomoto od 28 000zł do 35 000zł. Potem jest kilka sztuk od 35 000zł do 43 000zł ale nawet nie będę porównywał tych ogórków... Cena nieadekwatna do prawdziwej wartości auta ale pogodziłem się już z tym. Jednak ustawiłem sobie poprzeczkę i niżej niż 40k nie zejdę.

Opublikowano

dorzuc jeszcze Q i biorę :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Ebay może pomóc w sprzedaży chociaż i u nas ludziska szukają doinwestowanych sztuk. Cena nie jest wygórowanan.

Opublikowano

jak cos to ja też mogę swojego opchnąć :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.