Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

czemu jeszcze zimówki na pokładzie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czemu jeszcze zimówki na pokładzie? :decayed:

Odnawiam letni zestaw - w przyszłym tygodniu zmienię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kiedy te fotki były robione :whistling: moja furmanka stała niedaleko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Dev - nie kombinujemy tylko zostawiamy pierwotne założenie... 320/288. Przewody też załatw.

ok, zajmę sie tym jutro

dostaniesz na PW info na temat kosztów

z tego co liczyłem da sie urwac pare złotych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty wypas ale lakier troszkę zniszczony po zimie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe foty malinka, zaskakujące jak 8 letnie auto potrafi się prezentować! Szkoda, ze olej kapie z intercoolera :)

Te felgi bardzi mi się podobają, ile trzeba za nie liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe foty malinka, zaskakujące jak 8 letnie auto potrafi się prezentować! Szkoda, ze olej kapie z intercoolera :)

Te felgi bardzi mi się podobają, ile trzeba za nie liczyć ?

Ta plamka przed lewym przednim kołem nie należy do mnie ;) Do zdjęcia ustawiłem się kilkadziesiąt sekund przed ujęciem (nie zdążyłoby zrobić takiej "kałuży" :wink:). No i pod auto właziłem niedawno aby zobaczyć szkody po spotkaniu z kotem - na łączeniu z IC jest sucho.

Felgi... zależy jak trafisz. Dobrze poszukasz to nawet 1400zł z oponami - są jednak sprzedawcy wołający 2400zł bez oponek ;)

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Foty wypas ale lakier troszkę zniszczony po zimie :thumbdown:

Tomku - to nie zima tylko myjnia tak załatwiła lakier :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna :wink: super się prezentuje oby tak dalej :thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOTY miazga :kox:

U mnie w ASO jest Promocja na jakieś tam kosmetyki AUDI :naughty: nie wiem jakw innych ale ceny zajeb***e zrobili , koszt tego na fotce 99 PLN tylko brać .

View image: IMG 7454

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to warte:eusathink:

majac na uwadze ze calosc kosztuje tylko co dobry sredniej klasy wosk, to odpowiedz nasuwa sie jedna... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem możliwe. Tylko te produkty osobno też kosztują tyle samo co średniej jakości kosmetyki typu megs itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem - zarobiony na maxa (z garażu nie wychodzę :facepalm:). W międzyczasie przyjechał zestawik hebli od Dev-a - niestety w najbliższym czasie nie będzie możliwości montażu :thumbdown: A oto dlaczego :wallbash:

bumper.JPG

radiator.JPG

W nocy z czwartku na piątek wracałem do chaty z Lublina i 40km od domu na A2 tuż za Koninem wyskoczył mi na drogę jakiś zwierzak (wszystko działo się tak szybko, że nawet nie wiem co to było - pies czy lis...). Leciałem poniżej przepisowej prędkości (110km/h) a i tak nie miałem szansy go wyminąć (wpierdzielił się bezpośrednio przed auto).

Od razu zatrzymanie - i dobrze bo okazało się, że strzał poszedł w chłodnicę (momentalnie wywaliło cały płyn). No i mam teraz auto unieruchomione :wallbash:

Poszły:

- nakładka zderzaka (góra OK, ale wszystkie mocowania od dołu pozrywane)

- spojler zderzaka

- kratki środkowa i lewa

- osłony dolne silnika i skrzyni

- mocowanie (pas przedni)

- kierownica powietrza doładowania

- chłodnica wody i ATF

- chłodnica klimy

- przewody układu wspomagania

Wygląda niegroźnie a gratów do naprawy (nie licząc robocizny) nazbierało się za 9 000 PLN :wallbash:No nic - ubezpieczenie mam na oryginalnych częściach więc teraz to zmartwienie PZU :wink:

...a miało być nie bite :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: Zawsze coś wyskoczy, to chyba znak, że heble trzeba nowe :decayed: Dobrze, że już zamówione. Patrz jak to mały zwierzak może narobić takich szkód:kwasny: Dobrze, że ty cały:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni robia te autostrady, ze jakies siersciuchy po nich laza :-/

Wspolczuje ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: Zawsze coś wyskoczy, to chyba znak, że heble trzeba nowe :decayed: Dobrze, że już zamówione. Patrz jak to mały zwierzak może narobić takich szkód:kwasny: Dobrze, że ty cały:wink:

Gdyby to było coś większego to pewnie skończyłoby się źle - nie było szans na hamowanie (jak noga znalazła się na miejscu to zwierzak był już za autem).

Heble już od 2-tygodni w garażu - no ale teraz sobie poczekają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...