Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale kurde - teraz to przed świętami nie dojdzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak ale kurde - teraz to przed świętami nie dojdzie ;(

A nie ma możliwości zakupu :naughty: - rozumiem że bez tego nie odkręcisz kiery :confused4:...ale zabłysłem , przecież pisałeś wcześniej o tym :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, kazdy mechanior ma takiego torxa, ja pozyczalem od swoich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicznych sklepach wszystkie torxy "6", "7" i "8" mają trzpień 50mm... do odkręcenia osłony pod kierownicą potrzeba minimum 60mm :wallbash:

RNS-E @ PL (jeszcze raz dzięki Siemian :good:)

RNSEPL1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się że Twój młodszy w takim wieku nie ma bakcyla do motoryzacji.

Ja tam się nie dziwię - 3 lata temu (czyli gdy jeszcze liczyłem sobie 26 wiosen) nie wiedziałem jak się postojówkę zmienia i od motorowni oraz elektryki trzymałem się najdalej jak tylko można. A teraz lubię sam pogrzebać. Myślę, że to w dużej mierze kwestia przyswojenia sobie tematu, którego się nie rozumie... W pewnym sensie zostałem do tego zmuszony a teraz... na pewno nie żałuję ;)

I co, my mamy to uwierzyć? Ja myślałem, że ty już s liny zakładałeś w samochodzikach na prąd za czasów dzieciaka hehe :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S może jam mam takiego torxa, a jak nie to polecam Leroy Merlin w Swarzędzu, mają całkiem dobry zapas różnych kluczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale kurde - teraz to przed świętami nie dojdzie ;(

Bartek jak chcesz to się szybko decyduj. Zawsze moge dorzucić do paczuszki... :decayed:

A własnie adresik podeślij :wink4:

W okolicznych sklepach wszystkie torxy "6", "7" i "8" mają trzpień 50mm... do odkręcenia osłony pod kierownicą potrzeba minimum 60mm :wallbash:

RNS-E @ PL (jeszcze raz dzięki Siemian :good:)

RNSEPL1.JPG

no i piknie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale kurde - teraz to przed świętami nie dojdzie ;(

Bartek jak chcesz to się szybko decyduj. Zawsze moge dorzucić do paczuszki... :decayed:

A własnie adresik podeślij :wink4:

Marek nie wypłacę Ci się - tak mi ostatnio pomagasz, że w zasadzie musiałbym Cię już w dowód wpisać :polew: Adres leci na pw...

Bart-S może jam mam takiego torxa, a jak nie to polecam Leroy Merlin w Swarzędzu, mają całkiem dobry zapas różnych kluczy

Bartku sprawa się wyjaśniła - ale i tak dzięki za ofertę pomocy (na Ciebie zawsze można liczyć :wink4:)

I co, my mamy to uwierzyć? Ja myślałem, że ty już s liny zakładałeś w samochodzikach na prąd za czasów dzieciaka hehe :notworthy:

Tak naprawdę to mam dwie lewe ręce - moje luty wyglądają jak maczugi :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaa, właśnie się ostatnio zastanawiałem, ciekawe czy Bart-s ma wszystko perfekcyjnie ułożone, zlutowane, zaizolowane, ciekawe czy tobie nie pękają jakieś spinki, dziadostwa hehe. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio - zależnie od pogody. Sygnał jest generalnie bardzo kiepski. Dziś jadę do Pozka na świąteczne zakupy - porównam jakość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio - zależnie od pogody. Sygnał jest generalnie bardzo kiepski. Dziś jadę do Pozka na świąteczne zakupy - porównam jakość...

A nie idzie jakoś wzmocnić sygnału :mysli: od czasu do czasu myśle nad tunerem ale przy tej jakości jakoś nie chce mi się przewalać tych wszystkich bebechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie idzie jakoś wzmocnić sygnału :mysli: od czasu do czasu myśle nad tunerem ale przy tej jakości jakoś nie chce mi się przewalać tych wszystkich bebechów.

Na pewno da się. Pojeżdżę, potestuję i zobaczymy co z tego będzie. Jeśli nadal będzie tak źle - pomyślimy nad jakimś lepszym wzmacniaczem lub dodatkowym filtrem...[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 12:10_________________________________________________No i masz... kiery nie robiliśmy dziś bo nie było czasu (szał zakupów świątecznych :decayed:) ...ale potestowałem TV. W Poznaniu i okolicach odbiór za***isty (tylko TVP INFO odstaje jakościowo). Jest nawet TVN! :>

Na wysokości Nekli jakość znacznie się pogarsza... W Podstolicach i do samej Wrześni robi się już totalna kaszana - słabiutki sygnał.

Jedna rzecz mnie zastanawia - gdy stałem na światłach, obraz żyleta. Gdy jadę - pojawiają się zakłócenia. Przyjmuję, że to normalne (jeśli się mylę to mnie poprawcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, że w ogóle wtrącam się w rozmowę poważnych fachowców bo w sumie można powiedzieć, że jestem cieniasek w marce :audi: ale miałem swego czasu troszkę styczności z marką BMW i przyznam, że nawet w topowych wersjach występowało to samo. Na postoju było :good: po ruszeniu :kwasny: :kwasny:

być może jest to funkcja polegające na nie wciąganiu kierującego w jakiś ciekawy program podczas jazdy :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no fabrycznie to masz zablokowaną możliwość oglądania TV w trakcie jazdy - to już mamy załatwione. Teraz chodzi o samą jakość odbioru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku u mnie to samo jak stoje to obrazik OK ale jak tylko rusze to rozne sie dzieja rzeczy :kox: Zonie zawsze tlumacze , ze porownaj sobie odbior TV w domu :cool1: wystarczy tylko lekko zruszyc antene i obraz jest kupa sniezy i wogole :thumbdown: Kiedys rozmawailem z jednym kolega na temat anten w samochodzie polecil mi taka z filtrami :blink: ponoc z zaj....tym odbiorem nawet przy 160 km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem - spoko Grzesiu, z czasem rozwiążemy i ten problem :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem - spoko Grzesiu, z czasem rozwiążemy i ten problem :wink4::good:

myślę że nikt w to nie wątpi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do torxa prosto mozna go "zrezac" :) wyciągcie troche trzpienia z rękojesci na siłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...