Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładeczka już odizolowana od nakładki - jest u lakiernika. Stan naprawdę niezły. Wygląda lepiej niż na zdjęciu z allegro.

dokladka.jpg

Dojechały też cybuchy :) Niestety paczkę odbierałem po odwiezieniu dokładki do malowania więc przymiarka dopiero jak odbiorę spojlerek.

dyfuzor.jpg

Jeszcze nie mam potwierdzenia od lakiernika ale mam nadzieję że do piątku/soboty się wyrobi - na sobotę mam już zaklepany termin przekładki wydechu więc zrobilibyśmy wszystko za jednym zamachem.

Ja dzis oddalem auto do lakiernika-maja sciagac i malowac caly zderzak tyl razem z dokladka-w piatek odbieram auto wiec skoro moj sie wyrobi to Twoj tez musi :evil:

Jesli na zdokladce masz jakies zagiecia /wgiecia to lepiej zeby lakiernik byl tez plastikarzem bo mnie to wlasnie spotkalo i dokladka odwedzila tez fachmena od prostowania plastiku i latania ubytkow :tongue4:

PS. malo kto zwraca na to uwage ale lepiej zeby Twoja dokladka pasowala do gory ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ładny komplecik

aja dzisiaj zajrzałem pod zderzak i tam nie widziałem uchwytów na 2gi wydech, sa tam na pewno??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny komplecik

aja dzisiaj zajrzałem pod zderzak i tam nie widziałem uchwytów na 2gi wydech, sa tam na pewno??

nie ma

sa otwory dwa na sruby mocujace wieszak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wieszak można dokupić - mnie się fuxło i dostałem wydech razem z kompletem wieszaków - dziś zamówiłem brakujące śrubki i osłony w ASO (jutro do odbioru). Dzwonił też lakiernik - potwierdził piątek wieczór lub sobotę rano. Dla mnie bomba - wszystko wskazuje na to że jednak w sobotę wieczorem wyjadę :banan::radocha::dance::thumbup:

Kombinuję też ze zmianą konsoli środkowej na wersję US (profil na kubki pod podłokietnikiem) bez uchwytu na telefon. Macie może fotkę czegoś takiego, albo lepiej nr części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuję też ze zmianą konsoli środkowej na wersję US (profil na kubki pod podłokietnikiem) bez uchwytu na telefon. Macie może fotkę czegoś takiego, albo lepiej nr części?

Oooo... ja tez! Jak wyczaisz numer, to podziel sie :)

Mi sie na razie nie chcialo szukac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wieszak można dokupić - mnie się fuxło i dostałem wydech razem z kompletem wieszaków - dziś zamówiłem brakujące śrubki i osłony w ASO (jutro do odbioru). Dzwonił też lakiernik - potwierdził piątek wieczór lub sobotę rano. Dla mnie bomba - wszystko wskazuje na to że jednak w sobotę wieczorem wyjadę :banan::radocha::dance::thumbup:

Kombinuję też ze zmianą konsoli środkowej na wersję US (profil na kubki pod podłokietnikiem) bez uchwytu na telefon. Macie może fotkę czegoś takiego, albo lepiej nr części?

powodzenia bo wiem po sobie ze ciezko bedzie to wszystko tak szybko polapac a sczegolnie dogranie dokladki juz nie mowia o wydechu - u mnie co chwila bylo cos nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nie strasz mnie :tongue4:

Fly - jak tylko się dowiem, pójdzie pw :good: (albo tutaj :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nie strasz mnie :tongue4:

Fly - jak tylko się dowiem, pójdzie pw :good:

pamietaj dospawac 10 cm rurki do wydechu,sprawdzic czy wydechy wyjda idealnie do otworow w zderzaku i czy lewy wydech nie jest nizej niz prawy

Do tego zalozenie dokladki pozostaje a to najgorsze przez te glupie zatrzaski ale jakos trzeba to zrobic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wymyśliłem że chyba najprościej będzie uciąć brakujący kawałek z mojego ori wydechu? Ew. jeśli podacie mi średnicę i grubość tej rurki - poszukam czegoś jutro "na mieście" (nie mam jak sprawdzić na wydechu bo zawiozłem go już do mechaniora...).

BTW - Mariusz, z wysyłką srebrzanki odpuszczamy sobie. Jutro zobaczę co rodzimy Bimex ma w ofercie :) No nie ma już czasu ;) Napaliłem się na wyjazd w sobotę i koniec :dance:

Za wszystkie wskazówki oczywiście :notworthy: Dzięki nim łatwiej będzie wychwycić i ogarnąć ewentualne problemy.

No i co tam za problem miałeś z zatrzaskami? Dziś akurat oddzielałem nakładkę od spojlera i chyba większy problem to właśnie wyciąganie a nie zakładanie? Wciskasz i samo wskakuje... Co tam Cię nękało tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wymyśliłem że chyba najprościej będzie uciąć brakujący kawałek z mojego ori wydechu? Ew. jeśli podacie mi średnicę i grubość tej rurki - poszukam czegoś jutro "na mieście" (nie mam jak sprawdzić na wydechu bo zawiozłem go już do mechaniora...).

BTW - Mariusz, z wysyłką srebrzanki odpuszczamy sobie. Jutro zobaczę co rodzimy Bimex ma w ofercie :) No nie ma już czasu ;) Napaliłem się na wyjazd w sobotę i koniec :dance:

Za wszystkie wskazówki oczywiście :notworthy: Dzięki nim łatwiej będzie wychwycić i ogarnąć ewentualne problemy.

No i co tam za problem miałeś z zatrzaskami? Dziś akurat oddzielałem nakładkę od spojlera i chyba większy problem to właśnie wyciąganie a nie zakładanie? Wciskasz i samo wskakuje... Co tam Cię nękało tak?

wyciaganie takie sobie a zakladanie tez nie ciekawe bo trzeba rowno ja "dobic"do zderzaka-jak bedziesz juz mial pomalowane i zakladane to zobaczysz o co chodzi :tongue4:

srednicy rury zapomnialem :thumbdown: ale nie martw sie taka srednice ma a przynajmniej powinien miec kazdy tlumikarz u ktorego bedziesz zakladal koncowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, nie zakładam wydechu u tłumikarza tylko u znajomego mechaniora ze spawarką :) Czyli jednak będę ciął z ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, nie zakładam wydechu u tłumikarza tylko u znajomego mechaniora ze spawarką :) Czyli jednak będę ciął z ori.

ktos taki bedzie w stanie zalozyc profesjonalnie koncowki ?Wierz mi ze to nie takie proste jak sie wydaje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, ten kolo to złota rączka. Myślę że sobie poradzi :) Jeśli nie, poprawię u tłumikarza :good: Postaram się zrobić ładne fotostory więc sam ocenisz.

Kupiłem srebrzankę śnieżki - będzie OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, ten kolo to złota rączka. Myślę że sobie poradzi :) Jeśli nie, poprawię u tłumikarza :good: Postaram się zrobić ładne fotostory więc sam ocenisz.

Kupiłem srebrzankę śnieżki - będzie OK?

ja bylem niby u dobrego tlumikarza ale musialem jechac po kilku dniach do innego.Jak sie okazalo ten inny byl szefem tego pierwszego ale zwolnil go bo odwalal fuszerke :polew:

nie znam srebrzanki ze sniezki ale jak dobrze wyczyscisz i dobrze pomalujesz to powinno byc dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, ten kolo to złota rączka. Myślę że sobie poradzi :)

A co to jakieś czary mary, że ma sobie nie poradzić ??? :> Ja też u takiego zakładałem swój, nie tylko założył wydech, ale jeszcze stary wydech odciął, przyspawał do nowego i nawet się nie robi pod autem siwo :>

Bartas - musisz się wyrobić do piątku wieczorem z wyjazdem z nową dupcią, bo w sobotę święto :gwizdanie: (nie żebym do moherów należał, ale może się bardziej sprężysz :polew:)

PS - dlaczego ja k..va nie kupiłem dokładki S-Line, jak była za 150pln na allegro .......????? Teraz mi się opatrzyła 1,8T i ta by była ładniejsza....ech człek też d*pa czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką samą dokładkę, a miałem okazję kupić S-Line za 150pln i jej nie wziąłem, bo wtedy uważałem, że jest brzydka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zgadza się - gdzieś tu jest post od Mariusza żebym "nie psuł dupki dokładką S-Line" :polew:

Co do soboty - racja WNMP :kwasny: Mechanior dzwonił godzinę temu że przesuwamy robotę. Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zgadza się - gdzieś tu jest post od Mariusza żebym "nie psuł dupki dokładką S-Line" :polew:

Co do soboty - racja WNMP :kwasny: Mechanior dzwonił godzinę temu że przesuwamy robotę. Ehhh...

nie martw sie jakby sie robota sypla w sobote i cos by bylo nie tak to musialbys do poniedzialku czekac a tak jak od poniedzialku zaczniesz to raczej do piatku skonczysz :D:tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...